شرایط خرید محصول

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب استورینا برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت استورینا به ثبت برسد.
 3. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد. استورینا در قبال عدم پشتیبانی فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.
  • تبصره 3-1: ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی 24 ( پشتیبانی در ساعت کاری میباشد ) ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
  • تبصره 3-2: پاسخدهی به تیکت ها ممکن هست تا 24 ساعت طول بکشد ، لطفا صبور باشید .
  • تبصره 3-3: اگر تیکتی بیشتر از 24 ساعت طول بکشد و فروشنده دیر پاسخ دهد(به جز موارد فنی)، شامل استرداد وجه نمیباشد بلکه از طرف مارکت استورینا تذکر و جریمه های تعیین شده برای فروشنده اعمال می شود.
 4. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و استورینا هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول ندارد.
 5. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 6. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 7. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 8. فروش و پخش محصولات خریداری شده از استورینا، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، استورینا این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 9. استورینا هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و استورینا خواهد بود.
 10. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت استورینا، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط استورینا را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 11. استورینا در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 12. خدمات استورینا به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای استورینا که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و استورینا هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. استورینا تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 13. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و استورینا هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت
 14. هزینه تغییر دامنه پشتیبانی و لایسنس ، برای قالب رایگان است و برای اپلیکیشن، بار اول رایگان و برای موارد بعد شامل سی هزار تومان هزینه میباشد.
 15. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات استورینا تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه استورینا و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، استورینا حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت استورینا در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا استورینا مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت استورینا کنترل نماید.