شرایط خرید محصول

.

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب استورینا برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

لازم است که متن قوانین را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وبسایت و یا عضویت در آن نمائید.

* استفاده از خدمات استورینا به این معنی می باشد که کاربر قوانین سایت را پذیرفته و به آن پایبند می باشد و در صورت رعایت نکردن آن از خدمات و پشتیبانی سایت خارج خواهد شد.
.
 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول یا تیکت سوال قبل از خرید مطرح کنید.

 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا باید توسط سیستم تیکت پشتیبانی محصول به ثبت برسد.
  – پشتیبانی محصول فقط با اکانت خریداری شده و شماره سفارش مربوط به دامنه موردنظر انجام خواهد شد.


 3. پشتیبانی هر محصول به صورت شش ماهه می باشد و بعد از اتمام زمان پشتیبانی اگر تمایل به تمدید داشته باشید، از قسمت خرید های من در بخش پنل کاربری می توانید تمدید را تا شش ماه دیگر نیز انجام دهید.

 4. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی استورینا به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی تیم استورینا از محصول باشد.
  • تبصره 3-1: ذکر این نکته ضروریست که استورینا نیز ملزم به پشتیبانی 48 ساعته (پشتیبانی در ساعت کاری میباشد)  یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
  • تبصره 3-2: پاسخدهی به تیکت ها ممکن هست تا 48 ساعت طول بکشد (به جز تعطیلات رسمی)
  • تبصره 3-3: اگر تیکتی به دلیل موارد فنی زمانگیر، بیشتر از 48 ساعت طول بکشد و پشتیبان فنی دیر پاسخ دهد شامل استرداد وجه نمیباشد.

 5. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط استورینا و در تیکت پشتیبانی محصول انجام خواهد شد.
  * تبصره 1-1: آپدیت کردن محصول خریداری شده در سایت کاربران به عهده شخص کاربر می باشد و استورینا تنها در قبال ارائه آپدیت جدید محصول وظیفه دارد.


 6. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.

 7. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

 8. امکان انتقال اکانت یا محصول از شخصی به شخص دیگر وجود ندارد، فقط امکان تغییر ایمیل از قسمت “ویرایش پروفایل” فراهم می باشد.

 9. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

 10. فروش و پخش محصولات خریداری شده از استورینا، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، استورینا این حق را دارد تا دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.

 11. استورینا هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای استورینا خواهد بود.

 12. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت استورینا، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط استورینا را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

 13. استورینا در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

 14. خدمات و محصولات استورینا به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای استورینا که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و استورینا هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. استورینا تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

 15. پشتیبانی استورینا فقط شامل رفع عیب مشکلات در لیست امکانات اعلام شده در توضیحات محصول بوده و هرگونه درخواست مبنی بر عدم کارکرد محصول با یک قالب یا پلاگین خاص خارج از پشتیبانی بوده مگر اینکه در لیست امکانات محصول بصورت صریح ذکر شده باشد.

 16. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و استورینا هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت

 17. هزینه تغییر دامنه پشتیبانی و لایسنس برای قالب و افزونه ها ، تنها تا سه بار قابل انجام است.

 18. تغییردامنه برای اپلیکیشن تنها دوبار به صورت رایگان انجام می شود.
  * تبصره: اگر کاربری برای بار سوم درخواست تغییردامنه کند این امکان وجود ندارد و باید محصول اپ را مجددا خریداری کند.


 19. اپلیکیشن های استورینا تنها با پلاگین های معرفی شده در توضیحات محصول همسان میباشد و استورینا هیچ ضمانتی در قبال کارکرد صحیح اپ با هر پلاگین جانبی دیگری را ارائه نخواهد کرد و مسئولیتی از این بابت نخواهد داشت. لطفا قبل از خرید حتما نسخه تست ۴۸ ساعته اپلیکیشن را روی وب سایت خود امتحان نمایید و در صورت صحت کامل عملکرد محصول، اقدام به خرید نمایید.

 20. انجام ویرایش های قالب، تنها در صورت اجرایی بودن و با صلاح دید طراح محصول با هزینه قابل اجرا خواهد بود.فروش محصول، هیچ مسئولیتی برای طراح و استورینا بابت اجرای ویرایشات مد نظر خریدار ایجاد نمی کند.

 21. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات استورینا تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه استورینا و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، استورینا حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت استورینا در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا استورینا مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت استورینا کنترل نماید.