معرفی و امکانات سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO :

افزونه Yoast Local SEO یک افزونه حرفه ای و مناسبی برای وردپرس است. به کمک این افزونه حرفه ای و کاربردی :

  •   مشتریان شما محل کسب و کار فعالیت شما را پیدا می کنند.
  • شما می توانید نقشه گوگل، ساعات کاری، اطلاعات تماس و موقعیت مکانی را اضافی کنید.
  •  امکان قابلیت استفاده از صفحه تماس با ما را دارد.

افزونه سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO افزونه حرفه ای و مناسبی برای وردپرس می باشد. افزونه سئو محلی وردپرس در واقع موقعیت و مشخصات کلی کسب و کار شما را در نتایج گوگل برای افرادی که در نزدیکی شما یا شهر شما فعالیت می کنند نمایش می دهد.

اگر می خواهید مطمئن شوید که رنک وب سایت شرکت شما در گوگل در جایگاه بالایی قرار دارد در موقعیت مکانی کسب و کارتان، همچنین اگر که می خواهید مشتریان شما که در  کنار تان قرار دارند شما را پیدا کنند و یا اینکه می خواهید قابلیت استفاده از سایت خودتان را بهبود دهید به راحتی امکان پذیر است. به چه روشی به نظرتون؟ با افزودن موقعیت مکانی شما و نمایش ساعات کار سایت شما در نتایج گوگل

افزونه Yoast Local SEO  ما به شما کمک می کند سایتتان را با یک رنک سطح بالا در گوگل در موقعیت مکانی کسب و کار خودتان راه اندازی کنید.

اگر شما برای فروشگاه آنلاین خودتان از ووکامرس استفاده می کنید پیشنهاد ما این است که حتما از افزونه وردپرس سئو محلی استفاده کنید. این افزونه ترکیبی از ویژگی های افزونه وردپرسی سئو محلی با تنظیمات خاص برای ووکامرس هست.

شما در حال حاضر برای شروع رتبه بندی و فروش به صورت محلی همه را در این افزونه به صورت یکجا دارید.

رتبه بهتر و مطلوب تر در جستجوی محلی با افزونه Yoast Local SEO 

جستجو در گوگل (یا هر موتور جستجوی دیگر) برای یک آرایشگر و یا یک دندانپزشک و هر شغل دیگر؛ یک لیست از آرایشگران و دندانپزشکان در موقعیت محلی به شما خواهد داد. بنابراین به نظر می رسد که  جست و جوی محلی خود به خود اتفاق می افتد. با این حال به منظور رتبه بندی بهتر، گوگل نیاز به دانستن محل دقیقی از کسب و کار شما دارد. و بالاتر از آن گوگل نیاز دارد بداند که شما چه نوع کسب و کاری دارید.

افزونه سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO ما اطلاعات دقیقی که گوگل و بقیه موتورهای جستجو نیاز دارند که وب سایت شرکت شما را در نتایج جستجوی محلی  نشان بدهند  را فراهم می کند. خواه شرکت شما یک دفتر داشته باشد و یا در مکان های مختلفی باشد، این افزونه این اطمینان را به شما می دهد که همه ی آن ها در نتایج یک جست و جوی محلی ظاهر شوند.

در جستجوهای محلی گوگل بهتر و مطلوب دیده شوید …

  •  با افزونه Yoast Local SEO ما تا حد زیادی قابلیت استفاده از صفحه تماس با وب سایت خودتان را بهبود ببخشید.
  •  قرار دادن نقشه های گوگل: این قابلیت اضافی این را برای مشتریان شما آسان تر خواهد کرد که به راحتی محل شرکت شما را پیدا کنند.
  •  قرار دادن آدرس شرکت خود:  افزونه سئو محلی ما افزودن آدرس شرکت شما را در یک  ساختار روشن و یکنواخت به آسانی امکان پذیر می سازد، با اضافه کردن تمام نشانه گذاری فنی لازم برای موتورهای جستجو.
  •  قرار دادن ساعت کاری شرکت شما : افزونه سئو محلی ما ساختار روشن و یکنواخت، برای افزودن ساعت کاری شرکت شما دارد.
  •  قرار دادن یک فروشگاه یاب: فروشگاه یاب اجازه می دهد مشتریان به راحتی نزدیکترین محل شرکت شما را پیدا کنند. مشتریان همچنین می توانند  آدرس منزل خود را پر کنند تا یک لیست از نزدیکترین مکان از شرکت شما برایشان نمایش داده شود.

سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO

استفاده از افزونه سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO محلی وردپرس به بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک خواهد کرد و  همچنین مسیریابی فیزیکی موقعیت مکانی دفتر شرکت شما را آسان تر و بهتر می کند.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO + Yoast Seo pro| نسخه 11”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

افزونه Yoast Local SEO به نسخه 11 آپدیت شد.
دیگر محصولات