افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس یکی از افزونه‌های پرکاربرد است که برای تسریع در امر سفارش و خرید به کار می‌آید. به کمک این افزونه کاربران می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن از فروشگاه اینترنتی شما خرید کنند.

معرفی افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس YITH Quick Order Forms

حتما برای خود شما هم پیش آمده زمانی که به دنبال خرید از یک سایت اینترنتی هستید، مراحل انتخاب محصول و خرید آن اذیت کننده محسوب شود. حتی ممکن است از خرید آن محصول به سبب زمان طولانی که باید برای پیش بردن مراحل مد نظر داشته باشید منصرف شوید. قطعا هیچ چیز برای یک فروشگاه بدتر از از دست دادن مشتری بالقوه نیست زیرا این مشتری بعدا هم اگر احتیاجی به یکی از محصولات شما داشته باشد با تجربه بدی که در حین سفارش داشته از خرید کردن از سایت شما پشیمان خواهد شد.

چرا باید از افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس استفاده کنیم؟

مشتری‌ها به طور کل به دو دسته تقسیم می‌شوند. مشتری ساده و یا نمایندگان فروش. گذراندن مراحل طولانی با این که سخت است ولی برای مشتری ساده راحت‌تر پیش می‌رود زیرا می‌تواند مدت زمان بیشتری را صرف کند ولی این امر در رابطه با نمایندگان فروش صدق نمی‌کند. فردی که باید به طور مداوم درصد بالایی از یک محصول را سفارش بدهد اگر روند پرداخت سختی را پشت سر بگذارد، از ادامه خرید کردن از سایت مورد نظر پشیمان می‌شود. به کمک افزونه خرید سریع ووکامرس این باگ را رفع کرده و مشتری‌هایتان را حفظ کنید. این افزونه قابلیت وارد کردن تعداد بالای محصولات، جستجو در بین سفارش‌ها و تنها یک کلیک برای ثبت سفارش را برای مشتری فراهم می‌کند.

افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس

کاربردهای افزونه وردپرس خرید سریع ووکامرس YITH Quick Order Forms

روند کار افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس به این صورت است که فرآیندهای برگزیدن و پس از آن خرید یک محصول را تا جای ممکن حذف می‌کند تا کاربر معطلی نداشته و به سرعت خرید خود را انجام دهد.

در ادامه به معرفی تعدادی از کاربردهای این افزونه می‌پردازیم.

قابلیت شخصی‌سازی

از دیگر ویژگی‌های خوب این افزونه شخصی‌سازی آن است. به این صورت که می‌توانید سفارش سریع را تنها برای برخی از کاربران باز بگذارید که این مورد به مشتریان خودتان و روندی که قرار است در پیش بگیرید برمی‌گردد. افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس صفحات اضافی را حذف می‌کند و تمرکز را بر روی سفارش محصولات می‌گذارد. مشتری‌های همیشگی شما با داشتن این کلیک برای ثبت سفارش به خرید از سایت شما ادامه می‌دهند.

به کمک این افزونه می‌توان فرم‌هایی را با سلیقه خود طراحی کرد و یا محدودیت‌هایی در فروش سریع برخی از محصولات گذاشت البته این که کدام محصول را در زمره فروش سریع قرار بدهید به استراتژی کاری شما برمی‌گردد. محصولات را می‌توان بر اساس دسته‌بندی، برچسب و یا نام محصول برای قرار گرفتن در گروه سفارش‌های سریع، فیلتر کرد.

تنظیمات ساده افزونه

افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس به شما کد کوتاهی می‌دهد که از آن می‌توان در هر قسمت از سایت که می‌خواهید استفاده کنید. می‌توانید این افزونه را بدون داشتن مشکلی و با اطمینان از پشتیبانی آن از مارکت اینترنتی استورینا خریداری فرمایید.

ویژگی‌های افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس

ویژگیهای افزونه وردپرس خرید سریع محصولات در ووکامرس YITH Quick Order Forms

 • وجود قابلیت فیلتر کردن یک محصول مشخص در فرم‌ها
 • قابلیت سفارش و به دنبال آن پرداخت سریع محصولات در سایت
 • ساخت چندین فرم مختلف و استفاده از آن برای مشتری‌های مورد نظر
 • امکان دسته‌بندی محصولات برای افزایش سرعت خرید
 • قابلیت اضافه کردن اطلاعات برای نمایش در فرم
 • امکان انتخاب محصولات برای نمایش در فرم
 • محدود کردن نمایش فرم به مشتریان
 • قابلیت فیلتر کاربران و نقش‌های آن‌ها در فرم‌ها
 • قابلیت استفاده از فرم در هر جای سایت که می‌خواهید.
 • سازگاری کامل با ووکامرس
 • فیلتر کردن محصولات بر اساس نام محصول و برچسب محصولات
 •  افزودن سریع محصولات از فرم به سبد خرید
 • قابلیت جستجو محصولات در فرم

YITH WooCommerce Quick Order Forms

تنظیمات افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس

تنظیمات افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس

استفاده از افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس باعث افزایش میزان رضایت مشتریان و در نهایت فروش بیشتر شما خواهد شد. شما می‌توانید این افزونه را به صورت فارسی از سایت استورینا تهیه کنید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه خرید سریع محصولات در ووکامرس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

دیگر محصولات