یکی از بهترین راه‌های افزایش رضایت مشتری، داشتن سیستمی است که به کمک آن مشتری با خرید محصول بتواند امتیازی دریافت کند و از مجموع آن امتیازها به صورتی که مدیر سایت در نظر دارد پاداش دریافت کند. با کمک افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس میتوانید این امکان را در وبسایت خود فراهم کنید.

معرفی افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس YITH Points and Rewards :

🔷 ممکن است دیده باشید زمانی که از یک سایت فروشگاهی خرید می‌کنید، پس از خرید به شما امتیازی داده می‌شود. این مورد یکی از بهترین راه‌های تشویق مشتری به خرید بیشتر بوده و به نوعی مانند اشانتیون برای محصولات عمل می‌کند. افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس این قابلیت را برای مشتری فراهم می‌کند که امتیازهای جمع شده را به صورت یک تخفیف در خرید بعدی استفاده کند. استفاده از چنین روشی کمک بسیاری به رشد فروشگاه اینترنتی شما خواهد کرد.

🔷 چنین سیستمی از طرف بسیاری از مشاوران کسب و کار در زمینه تجارت الکترونیک پیشنهاد شده است از این رو اگر در پی درآمد بیشتر و افزایش محبوبیت برند خود هستید، استفاده از این سیستم به شما توصیه خواهد شد.

🔷 پس از نصب و فعالسازی این افرونه به منوی YITH Plugins رفته و گزینه‌ای که مرتبط به این افزونه است را پیدا کنید. با کلیک بر روی آن به تنظیمات این افزونه وارد می‌شوید.

🔷 بخش تنظیمات افزونه YITH Points and Rewards دارای تب‌های مختلفی است که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های متفاوتی را برای سایت به ارمغان می‌آورند. در ادامه برخی از مهم‌ترین منوهای مرتبط به این افزونه توضیح داده شده است.

افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس

تنظیمات افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس

تنظیمات عمومی: وجود گزینه‌ای به نام فعال کردن سیستم امتیازدهی برای فعال و یا غیرفعال کردن آن، وجود گزینه‌ای به نام مقدار دهی به این صورت که به طور مثال به ازای هر یک امتیاز، حساب کاربری مشتری 10 تومان دریافت خواهد کرد. امکان تنظیم امتیاز بر روی محصولات حراج‌شده و تعیین حداقل و حداکثر تخفیف نیز وجود دارد.

درون‌ریزی/برون‌ریزی: به کمک این دو گزینه می‌توان بکاپ کاملی از اطلاعات امتیازها به دست آورد و یا با در دست داشتن بکاپ اطلاعات، این اطلاعات را به سایت بازگرداند.

امتیاز مشتری:  امکان به‌روزرسانی تاریخچه مرتبط به هر کاربر و مجموع امتیازات در این افزونه وجود دارد.

امتیاز دستی: ادمین سایت می‌تواند هر زمانی که خودش می‌خواهد مقداری امتیاز دستی به کاربری مشخص بدهد که این امر می‌تواند بر اساس میزان وفاداری کاربر به سایت شما تعیین شود. به طور مثال کاربری که همیشه نظرات مفید برای محصولات شما می‌گذارد لایق گرفتن امتیازات اضافی توسط ادمین سایت است.

نقش کاربر: توسط این گزینه می‌توان میزان امتیازات و پاداش‌ها را بر اساس نقشی که کاربر در سایت دارد تعیین کرد. همچنین می‌توان بر اساس نقشی که کاربر دارد بر روی محصولات یکسان امتیازهای مختلف قرار داد.

امتیازات اضافی: در این بخش می‌توان قوانین مرتبط به امتیاز دهی و مقادیر آن را تنظیم کرد.

منوی برچسب‌ها: از طریق این منو می‌توان متن‌هایی که در سایت در رابطه با این افزونه به نمایش گذاشته می‌شود را شخصی‌سازی کرد.

پیغام‌ها: پیغام‌هایی که در سایت به نمایش درمی‌آید را می‌توان تنظیم کرد و جمله‌های تشویقی را به نمایش گذاشت.

بخش امنیت: در این قسمت می‌توان تنظیمان بخش‌های پیشرفته را از دسترس بقیه خارج کرد.

تنظیمات انقضا: توسط این بخش می‌توان امتیازات کاربرانی که در حال انقضا هستند را توسط ایمیل به آن‌ها اطلاع داد.

افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس

افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس

افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس

کاربردهای افزونه وردپرس امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس YITH Points and Rewards :

در ادامه به معرفی کاربردهای افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس می‌پردازیم.

تشویق مشتری به خرید بیشتر

استفاده از این افزونه ووکامرسی مشتری را به خرید بیشتر از سایت شما تشویق کرده و وفاداری او به سایت فروشگاهی شما را بیش از پیش می‌کند. این که کاربر بتواند از امتیازی که به دست آورده برای تخفیف بر روی محصول بعدی و یا استفاده از گزینه ارسال رایگان استفاده کند، علاقه او را به خرید بیشتر از سایت افزایش داده و از این رو با تکرار این روند، فروش سایت نیز افزایش خواهد یافت.

استفاده از گزینه امتیازدهی به مشتریان برای تبلیغات

به طور قطع استفاده از این سیستم می‌تواند تاثیر به‌سزایی در جذب مخاطب بیشتر برای سایت شما داشته باشد. استفاده از این ایده در بنرهای تبلیغاتی موجب علاقمندی کاربر به روند فروشگاه اینترنتی شما شده از این رو می‌تواند در تبدیل کاربر معمولی به مشتری نیز نقش موثری پیدا کند.

ویژگی‌های افزونه وردپرس امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس YITH Points and Rewards :

✅ امکان نمایش مشتریان بر اساس امتیازهای به دست آمده

✅ امکان اعمال محدودیت برای دادن امتیاز فقط به برخی از اعضا

✅ امکان حذف امتیاز برای سفارش‌های لغو شده

✅ امکان اعمال قوانین بر اساس نقش کاربرها

✅ پاداش به مشتریان وفادار با دادن امتیاز

✅ امکان مشخص کردن تاریخ انقضا برای امتیاز کاربران

✅ امکان مشخص کردن امتیازهای مختلف برای یک محصول با توجه به نوع کاربران

✅ باز کردن دسترسی مدیریت فروشگاه برای ویرایش امتیازها

✅ اضافه کردن توضیح برای امتیاز ها

✅ ریست کردن امتیاز کاربران

✅ امکان محدود کردن امتیازها با توجه به محصولات موجود در سبد خرید

✅ امکان شخصی سازی متن برچسب ها

✅ امکان دادن امتیازهای اضافی و متفرقه برای مشتریان وفادار

✅ ارسال ایمیل برای تاریخ انقاضای امتیاز

افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس یکی از بهترین افزونه‌هایی است که برای جلب رضایت مشتری و تبدیل مشتری معمولی به مشتری وفادار می‌توان از آن استفاده کرد😊

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

دیگر محصولات