بروز رسانی: چارچوب افزونه
بروز رسانی: هسته افزونه اصلاح شده: معتبر بودن کارت نسخه 1.3.3 - منتشر شده در تاریخ 27 سپتامبر 2018 جدید: ادغام با YITH WooCommerce Request a Quote Premium به روز رسانی: زبان ایتالیایی به روز رسانی: زبان اسپانیایی بروز رسانی: هسته افزونه اصلاح شده: تأیید صحت پرداخت
جدید: پشتیبانی از وردپرس 4.9.6 جدید: پشتیبانی از WooCommerce 3.4.0 به روز رسانی: زبان ایتالیایی به روز رسانی: زبان هلندی بروز رسانی: هسته افزونه . تغیرات نسخه 1.3.1 جدید: پشتیبانی از WooCommerce 3.3.0
امکان جدید : گزینه های اضافه شده برای جلوگیری از کوپن و کارت هدیه از محدوده مقدار محاسبه شده بروزرسانی هسته اصلی افزونه به روز رسانی : برای حذف برخی از نقش ها از قوانین افزونه "ywmmq_exclude_role_from_rules"تصحیح : اضافه شدن فیلتر حذف برخی از قوانین محصول برای "ywmmq_override_product_limits"تصحیح : اضافه شدن فیلتر

افزونه تعیین حداقل و حداکثر سفارشات در ووکامرس | MINIMUM MAXIMUM QUANTITY

افزونه تعیین حداقل و حداکثر سفارشات در ووکامرس ، قیمت اشیا کوچک در اکثر فروشگاه‌ها بسیار پایین است. مشتری‌ها معمولاً دو دسته‌اند؛ آن‌هایی که محصولات را در تعداد بالا خریداری می‌کنند، و کسانی که به تعداد کم خرید می‌کنند.

به همین سبب، گاهی اوقات، اگر تعداد محصول خریداری شده کم باشد، با احتساب هزینه‌ی حمل و نقل سود چندانی عاید فروشنده نخواهد شد (البته نمی‌گوییم سود به کلی از دست می‌رود). و لازم به ذکر نیست که هزینه‌ی حمل و نقل طبیعتاً از هزینه‌ی خود محصول بیشتر می‌شود.

کاربران را به سمت خرید درست برخی محصولات هدایت کنید و برای آن‌ها حداقل و حداکثر مقدار سفارش بگذارید

افزونه تنظیم تعداد کالای ووکامرس ،اگر بخواهید برای یک محصول پرفروش تخفیف ویژه بگذارید، چه می‌شود؟ برخی ممکن است از این پیشنهاد سوء استفاده کرده و علی‌رغم هدف شما که جذب مشتریان جدید بوده، صرفاً موجودی‌تان را تخلیه کنند. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر نیست، یک مقدار حداکثری برای سفارش دادن بعضی از محصولات تعیین کنید؟

فیلم آموزشی این افزونه را در همین مطلب مشاهده نمایید:

 

 

اگر تجربه‌ی کاربری (UX) به خوبی در وبسایت شما پیاده شده باشد، با هدایت کاربران به سمت بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای آن‌ها، می‌توانید از این وضعیت پیشگیری کنید. افزونه‌ی YITH WooCommerce Minimum Maximum Quantity هم برای همین منظور طراحی شده تا به شما اجازه دهد برای بعضی از محصولات خاص مقداری برای حداقل و حداکثر سفارش تعیین کنید. با این کار می‌توانید کاربران خود را به سمت یک خرید مناسب هدایت کرده و سطح رضایت آن‌ها را بالا نگه دارید.

چه بخواهید میزان حداقل و حداکثر تعداد سفارش را بر روی تک تک محصولات اعمال کنید، چه بر روی مجموع محصولات موجود در سبد خرید، خواه این محدودیت را روی قیمت سفارشات تنظیم نمایید، یا این که هزینه‌ی پست را هم در فاکتور مشتری بیاورید یا نه، این‌ها همه تصمیم‌هایی است که می‌تواند به موفق‌تر شدن کسب و کار شما کمک کند.

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

دیگر محصولات