در بسیاری از صنایع مهم‌ترین بخش، انبارداری و حمل و نقل است و نباید اشتباهی در این بخش‌ها صورت بگیرد. برای جلوگیری از اشتباهات در این بخش‌ها از بارکد استفاده می‌کنند که حمل و نقل و فروش را بسیار راحت‌تر از قبل می‌کند. برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس افزونه‌ای در این زمینه وجود دارد که افزونه بارکد خوان ووکامرس YITH Barcode & QR نام داشته و کارها را بسیار راحت می‌کند.

معرفی افزونه بارکد خوان ووکامرس YITH Barcodes and QR Codes :

افزونه بارکد خوان ووکامرس با استفاده از خواندن یکسری اعداد تولید شده ساده توسط بارکدها، میتواند برخی اتوماسیون‌ها را برای جلوگیری کامل از اشتباهات اعمال کند.

افزونه بارکد خوان وردپرس چه قابلیت‌هایی دارد؟

به کمک این افزونه حرفه ای وردپرس می‌توانید 9 بارکد مختلف برای محصولات ووکامرسی سایت فروشگاهیتان به وجود آورید. این بارکدها می‌توانند به صورت دستی برای برخی از محصولات ویژه تولید شوند تا تفاوت آن‌ها از دیگر محصولات نشان داده شود. افزونه بارکد وردپرس قادر است بارکدها را در صفحه سفارشات محصولات به کاربر نشان دهد.

تغییرات ورژن جدید افزونه بارکد خوان وردپرس

افزونه بارکد وردپرس در آخرین ورژن ارائه شده آن دارای کاربرد جدیدی است که اضافه کردن بارکد به محصولات متغیر را نیز ممکن می‌سازد. به کمک این ویژگی می‌توانید هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار بارکدها را مدیریت کنید.

افزونه بارکد خوان ووکامرس

کاربردهای افزونه بارکدخوان ووکامرس YITH Barcodes and QR Codes :

افزونه بارکد خوان وردپرس برای تمامی محصولات ووکامرسی شما قابل استفاده است. فرقی نمی‌کند محصول قدیمی یا جدید باشد، به محض نصب این افزونه می‌توانید برای تمامی محصولاتی که برای آن‌ها بارکد لازم دارید، بارکدی خاص تولید کنید.

تولید بارکدها به چند صورت انجام می‌شود؟

چه برای محصولات جدید و چه برای محصولات قدیمی می‌توانید بارکدها را به دو صورت دستی و خودکار تولید کنید.

کاربرد حالت خودکار برای زمانی است که می‌خواهید تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی خود را دارای بارکد کنید از این رو لازم است از طریق بخش yith گزینه barcodes را انتخاب و در قسمت “عمومی” وارد بخش تنظیمات افزونه شوید. در این جا می‌توانید دکمه‌ای که حالت اضافه کردن خودکار بارکد را دارد یعنی گزینه “فعال کردن افزونه بارکدخوان به صورت دستی” را پیدا و سپس آن را فعال کنید. در کنار این گزینه لازم است گزینه “محصولات جدید” را غیرفعال کنید.

حالت دستی زمانی کاربرد دارد که بخواهید دسته‌ای خاص از محصولات را دارای بارکد کنید. و یا محصول جدیدی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کرده و یا می‌خواهید برای آن بارکدی مخصوص قرار دهید. برای این کار محصول سری قبل به بخش داشبورد رفته و از آنجا بر روی تنظیمات افزونه کلیک کنید. حال گزینه “محصولات جدید” را فعال و در کنار آن گزینه “فعال کردن افزونه بارکدخوان به صورت دستی” را غیرفعال کنید.

تنظیمات عمومی افزونه بارکد خوان ووکامرس

انتخاب پروتکل

بارکدها و کیوآر کدهای ووکامرس انتخاب پروتکل بارکدی که میخواهید برای وبسایتتان استفاده کنید: Product barcode protocol را پیدا کنید، سپس از منوی بازشو یک مورد از بین انواع مختلف بارکد را انتخاب کنید، مانند EAN-13، STD-25 یا QR CODE .

تنظیمات افزونه بارکد خوان ووکامرس

قابلیت نمایش بارکد‌ها در صفحه محصول و ایمیل

از دیگر کاربردهای خوب این افزونه قابلیت نمایش آن در صفحه محصولات است. برای رسیدن به این مورد همان مراحل بالا را طی کرده و با فعال کردن گزینه Show in product page امکان نمایش بارکدها را ممکن سازید.

از طرف دیگر مزیت نشان دادن بارکد در ایمیل مرتبط با سفارش زمانی نشان داده می‌شود که شما به راحتی قادر خواهید بود سفارشات محصولات خود را پیگیری کنید. در کنار آن مشتری نیز با داشتن کدی اختصاصی می‌تواند پیگری سفارش راحت‌تری داشته باشد. برای انجام این کار به قسمت تنظیمات سفارش رفته و گزینه Product barcode in email را فعال کنید.

تنظیمات سفارشات افزونه بارکد خوان ووکامرس

ویژگی‌های برتر افزونه بارکد خوان ووکامرس YITH Barcode & QR

✔ کاملا فارسی شده به همراه تست توسط سایت استورینا

✔ امکان تولید بارکد برای محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی به صورت خودکار

✔ امکان ایجاد یک بارکد اختصاصی برای هر سفارش و محصول

✔ امکان ساختن 9 پروتکل بارکد برای محصولات فروشگاه اینترنتی

✔ امکان نمایش بارکد در صفحه جزییات مرتبط به محصول

✔ امکان ترکیب شدن با افزونه YITH Event Tickets for WooCommerc که قابلیت اسکن کردن بارکد در فرم جستجو افزونه YITH Event Tickets for WooCommerc  را ممکن می‌سازد.

✔ امکان جستجو سفارشات و محصولات با بارکدها

✔ امکان نمایش بارکد وارد شده در ایمیل سفارشات

✔ امکان تولید بارکد برای محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی به صورت دستی

✔ امکان دادن بارکد اختصاصی به محصولات در حین سفارش‌ها

✔ امکان ذخیره نام کاربری کاربرانی که سفارش خود را با اسکن کردن بارکد تکمیل کرده‌اند.

✔ امکان تولید بارکد برای محصولات متغیر

اگر دارای کسب و کاری اینترنتی هستید و بخش انبارداری محصولات برای شما اهمیت بسیاری دارد، استفاده از افزونه بارکد خوان وردپرس می‌تواند کمک بسیاری به پیشرفت بیشتر سایت شما کند. 😍

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

پشتیبانی از ووکامرس 3.9 تغییرات در بارکد 128
دیگر محصولات