نظرات بخش مهمی از هر سایت فروشگاهی آنلاین است. گرفتن بازخورد از مشتریانی که از سایت شما محصول یا سرویس خریده‌اند ضروری است و موجب کسب اعتبار برای ادامه‌ی فعالیت می‌شود.

پلتفرم‌های موفق فروشگاهی دنیا مثل آمازون را ببینید که چقدر به بخش نظرات وبسایت خود اهمیت می‌دهند. دلیلش ساده است؛ هر نظری که توسط مشتری نوشته می‌شود کیفیت محصولات شما را تضمین می‌کند. تاثیر این نظر به مراتب بیشتر از هر چیز دیگری است که خود فروشنده می‌گوید.

به لطف افزونه‌ی YITH WooCommerce Advanced Reviews می‌توانید این نظرات را طوری به نمایش بگذارید که بیشتر به چشم بیاید و در نتیجه به فروشتان کمک کند.

فیلم آموزشی این افزونه را در همین صفحه مشاهده کنید:

 

[aparat id=”YpTg1″]

 

از نظرات کاربران برای افزایش فروش محصولات استفاده کنید

 

بر اساس یافته‌های Internet Retailer، با اضافه کردن بخش نظرات به فروشگاه آنلاین خود می‌توانید نرخ تبدیل سایت را از ۱۴ تا ۷۶ درصد افزایش دهید. به علاوه، برخی مطالعات بازاریابی نشان داده که ۷۷ درصد مصرف کننده‌ها قبل از خرید، نظرات مربوط به آن محصول را می‌خوانند.

آمار و ارقام به خودی خود واضح است. فرقی نمی‌کند که سایت شما بزرگ باشد یا کوچک، نظرات ساده‌ترین راه برای بهبود وضعیت فروش محصولات و وفادار کردن مشتریان به سایت شماست.

افزونه‌ی ما به شما اجازه می‌دهد تا به راحت‌ترین شکل ممکن نظرات کاربرانی که از سایت شما خرید کرده‌اند را مدیریت کرده و به سرعت و به آسانی از صحبت‌های آن‌ها استفاده کنید.

این افزونه امکانات زیادی دارد؛ مثلاً کاربر می‌تواند نظرات را بر اساس امتیاز آن‌ها فیلتر کند، یا به آن‌ها امتیاز بدهد یا دیدگاه سایر کاربران را درباره‌ی خوب یا بد بودن یک نظر ببیند.

ما در حین ساخت این افزونه درخواست‌ّهای کاربران را مدنظر قرار داده بودیم، بنابراین هدفمان این بود که با افزایش کارآمدی سیستم نظرات ووکامرس و خودکار نمودن فرآیندهای آن کاری کنیم تا در زمان شما صرفه جویی شود و فرصت بیشتری برای پرداختن به سایر بخش‌های فروشگاه خود داشته باشید.

علاوه بر این امکانات پاسخ‌دهی به نظرات را فراهم کردیم تا کاربران بتوانند با هم صحبت کنند. و همچنین فرصت ویرایش نظرات را ایجاد نمودیم تا اگر نظری به اشتباه نوشته شد، امکان تصحیح آن وجود داشته باشد تا آسیبی به وضعیت فروش شما وارد نشود.

مشتری‌ها هم می‌توانند سایر نظرات را ارزیابی کرده و موارد به درد نخور را مشخص کنند تا یک سیستم کارآمد و خودکار داشته باشیم.

بخش نظرات ویترین فروشگاه شماست، سعی کنید محصولات خود را به بهترین نحو به نمایش بگذارید!

 

 

 

 

 

 

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه ی نظرسنجی پیشرفته در ووکامرس | دمو آنلاین با دانلود مستقیم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

به روز رسانی: چارچوب پلاگین
جدید: گزینه های صفحه نمایش به صفحه بررسی اضافه شده است به روز رسانی: ترجمه ایتالیایی به روز رسانی: ترجمه هلندی به روز رسانی: ترجمه اسپانیایی به روز رسانی: پیوند مستندات افزونه Dev: بررسی YITH_Privacy_Plugin_Abstract برای نسخه های قدیمی افزونه-fw Dev: شامل ‘wp-admin / includes / plugin.php’ Dev: بهبود عملکرد در صفحه محصول
جدید: پشتیبانی از تطابق GDPR جدید: recaptcha جدید: به زبان گروه BanuSara، ترجمه (فارسی) به افزونه افزوده شده است گرفتن و کشیدن: بهبود جستجوگرها (rel = "nofollow" به چند لینک اضافه شده است) گرفتن: افزودن متغیر $ بررسی در فیلتر yith_ywar_review_author_data به روز رسانی: ترجمه ایتالیایی به روز رسانی: ترجمه هلندی به روز رسانی: پیوند مستندات افزونه اصلاح شده: Capatibility از manager_option به manage_woocommerce تغییر کرد اصلاح شده: موضوع بصری ثابت در یک رشته اصلاح شده: اضافه کردن آیتم محصول به aggregateRating اصلاح شده: recaptcha Dev: اضافه کردن فیلترهای جدید
رفع شد: نسخه در قالب ywar-rating.php رفع شد: تبدیل نظرات به بررسی
دیگر محصولات