افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس مردم می توانند  در خریدهای آنلاین همیشه برای سفارش محصولاتی تردید دارند که نمی‌توانند آن‌ها را ببینند یا لمس کنند.

خودتان را جای مشتری بگذارید: همه‌ی آنچه آن‌ها درباره‌ی این محصول می‌دانند به یک تصویر و چند خط توضیحات محدود شده است. آن‌ها نمی‌توانند شخصاً جزئیات محصول را تایید کنند یا مثل یک فروشگاه واقعی از فروشنده اطلاعات بیشتر بخواهند. فکر می‌کنید قبل از این که روی دکمه‌ی خرید کلیک کنند چه قدر سوال دارند، و چقدر از این چشم بسته خرید کردن اذیت می‌شوند؟

به ابهامات مشتریان پاسخ دهید و آن‌ها را به یک خرید مطمئن ترغیب کنید

 

افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس هر چه به سوالات مشتریانتان بیشتر پاسخ دهید، نرخ تبدیل در فروشگاه‌تان بهتر می‌شود. افزونه‌ی YITH WooCommerce Questions And Answers به شما اجازه می‌دهد تا به همه‌ی ابهاماتی که ممکن است باعث شود مشتری محصولات شما را نخرد، پاسخ دهید. با استفاده از این افزونه در صفحه‌ی هر محصول می‌توانید یک بخش سوالات متداول بسازید و سوالات مربوطه را اختصاصاً همان جا جواب بدهید.

علاوه بر این، کاربران هم به راحتی می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند و منتظر پاسخ شما یا مشتری دیگری که این محصول را خریده بمانند. به لطف افزونه‌ی YITH WooCommerce Questions And Answers خیلی راحت می‌توانید با مشتریان بالقوه‌ی خود ارتباط مستقیم داشته باشید و آن‌ها را از این خرید مطمئن کنید. این ابزار بازاریابی فوق العاده را از دست ندهید.

۱. صفحه بندی سوالات/نمایش سوالات

افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس | QUESTIONS AND ANSWERS | افزونه ی AFQ

 

افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس | QUESTIONS AND ANSWERS | افزونه ی AFQ

 

افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس تعداد سوالاتی که هنگام بارگذاری صفحه برای هر محصول به نمایش در می‌آید.

ترتیب نمایش سوالات به تاریخ انتشار آن‌ها بستگی دارد، بنابراین اولین سوال جدیدترین سوال خواهد بود.

اگر این گزینه را با صفر مقداردهی کنید، افزونه‌ی ما همه‌ی سوالات محصول را با هم نشان می‌دهد.

 

۲. صفحه بندی پاسخ‌ها (نسخه‌ی پریمیوم)

تعداد پاسخ‌هایی که در هر صفحه کنار سوالات نشان داده می‌شود.

اگر می‌خواهید همه‌ی پاسخ‌ها در یک صفحه نشان داده شود، این گزینه را با صفر مقداردهی کنید. در نقطه‌ی مقابل، اگر مقداری دیگری بدهید، برای این که کاربران بتوانند سایر پاسخ‌ها را بخوانند، قابلیت صفحه بندی فعال می‌شود.

 

۴. نمایش در زبانه‌های محصول

لیست کامل پرسش‌ها و پاسخ‌ها به طور پیشفرض داخل زبانه‌ی مخصوصی در صفحه‌ی هر محصول نشان داده می‌شود.

اما می‌توانید این حالت را تغییر دهید. با فعال کردن فیلد Show on product tabs از داشبورد تنظیمات افزونه، این زبانه از روی محصولات حذف شده و لیست پرسش‌ها و پاسخ‌ها فقط در همان صفحه‌ای که کد کوتاه [ywqa_questions] را وارد کنید نمایش می‌یابد.

۵. وضعیت بخش سوالات متداول

 

افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس | QUESTIONS AND ANSWERS | افزونه ی AFQ

 

در افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس زمانی که این گزینه فعال است، کاربران نمی‌توانند درباره‌ی محصولات فروشگاه سوال یا پاسخ جدیدی اضافه کنند. در این حالت فقط مدیر سایت می‌تواند از طریق نوع پست سفارشی Questions & Answers سوال یا جواب جدید ایجاد کند. این بخش در منوی اصلی پنل مدیریتی وردپرس وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره این صفحه از مستندات را بخوانید.

۴. رای دادن به سوالات

این گزینه به کاربران عضو اجازه می‌دهد تا به سوالات موجود امتیاز مثبت یا منفی بدهند.

۶. نوتیفیکیشن

نوتیفیکیشن سوال جدید: وقتی سوال جدیدی برای یک محصول اضافه شود، از طریق ایمیل برای مدیر نوتیفیکیشن فرستاده می‌شود.

  • نوتیفیکیشن جواب جدید: با فعال کردن این گزینه، یک گزینه به فرم سوال اضافه می‌گردد. در این حالت، هر بار که پاسخ جدیدی برای سوالات ارسال می‌شود، صاحب آن سوال می‌تواند از طریق ایمیل نوتیفیکیشن بگیرد.

نوتیفیکیشن ایمیلی

افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس | QUESTIONS AND ANSWERS | افزونه ی AFQ

 

۷. رای دادن به پاسخ‌ها

در افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس با فعال سازی گزینه‌ی Vote answers، کاربران عضو می‌توانند به پاسخ‌های موجود رای بدهند و اعلام کنند که به نظرشان این پاسخ مفید است یا نه.

۸. محتوای نامناسب

با استفاده از این گزینه کاربران می‌توانند پاسخ‌هایی را که محتوای نامناسب دارند گزارش کنند.

اگر این گزینه فعال شود، می‌توان تعیین کرد که این امکان در اختیار همه‌ی کاربران قرار بگیرد یا فقط کاربران عضو.

اگر تعداد گزارش‌های دریافتی از یک پاسخ به اندازه‌ی مقدار تعیین شده در گزینه‌ی Hiding threshold برسد، آن پاسخ به طور خودکار مخفی خواهد شد.

البته این پاسخ همچنان از بخش Inappriopriate Content واقع در منوی Questions and Answers وردپرس برای مدیر قابل مشاهده خواهد بود.

برای فعال سازی مجدد آن کافی است روی Is appropriate کلیک کنید.

 

۹. گزیده‌ی پاسخ

در افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس تعداد نویسه‌هایی که برای پیش‌نمایش آخرین پاسخ به یک سوال در نظر گرفته می‌شود.

برای نمایش کل محتوای آن پاسخ باید این مقدار را روی صفر تنظیم کنید.

در غیر این صورت، برای مشاهده‌ی کل جواب باید روی دکمه‌ی Read More کلیک شود.

۱۰. حالت ناشناس

گزینه‌ی Anonymous mode به شما اجازه می‌دهد تا نام کاربرانی را که در سایت شما سوال یا پاسخ ایجاد کرده‌اند مخفی کنید.

۱۱. درخواست پاسخ از مشتریان

گزینه‌ی Ask customers for an answer به شما اجازه می‌دهد تا با ارسال ایمیل به کاربران از آن‌ها درباره‌ی محصولی که خریداری کرده‌اند سوال بپرسید.

این درخواست را می‌توانید برای همه‌ی خریداران یک محصول بفرستید، یا با مشخص کردن یک درصد خاص در فیلد Sample size، آن را فقط برای بعضی از آن‌ها ارسال کنید. با استفاده از این گزینه، هر سوال جدید به طور تصادفی فقط برای بخشی از کاربران فرستاده می‌شود.

ایمیل ارسالی شامل دو لینک است که کاربر از طریق آن‌ها می‌تواند اعلام کند که از این پس فقط مایل به دریافت ایمیل درباره‌ی آن محصول نیست یا کلاً نمی‌خواهد هیچ ایمیلی درباره‌ی محصولات خریداری شده دریافت کند.

۱۲. reCaptcha

سیستم reCaptcha به سامانه‌ی No CAPTCHA reCAPTCHA گوگل اشاره می‌کند. این سیستم برای عملکرد صحیح به دو داده نیاز دارد: کلید سایت reCaptcha و کلید مخفی reCaptcha. برای پیکربندی صحیح reCaptcha مراحل زیر را انجام دهید.

اول از همه، در گوگل یک اکانت بسازید. اگر از قبل reCaptcha نداشتید، به صفحه‌ی Google reCaptcha بروید و روی دکمه‌ی Get reCaptcha کلیک کنید.

وقتی وارد اکانت گوگل خود شدید، برای استفاده از این برنامه سایت‌تان را ثبت کرده و داده‌های مورد نیاز را وارد کنید.

  • Label: برچسب مورد نظر خود را برای این reCaptcha وارد کنید.
  • Domains: لیست همه‌ی دامنه‌هایی که سیستم Google reCaptcha در آن‌ها فعال شده است.
  • Owners: آدرس ایمیل همه‌ی کاربرانی که می‌توانند به تنظیمات سیستم reCaptcha دسترسی داشته باشند.

بعد از این که همه‌ی اطلاعات را وارد و روی دکمه‌ی Register کلیک کردید، به صفحه‌ی جدیدی منتقل خواهید شد که داده‌های مورد نیاز پلاگین در آن قرار دارد.

وقتی از پنل تنظیمات افزونه داده‌ها را درون فیلدهای Site Key و Secret Key وارد کردید، reCaptcha را فعال نمایید تا از این به بعد هر کس خواست در سایت شما سوال یا پاسخ ثبت کند، ابتدا ثابت کند که روبات است یا خیر.

نوع پست سفارشیِ «پرسش و پاسخ»

همه‌ی پرسش‌ها و پاسخ‌ها در نوع پست سفارشی Questions and Answers جمع شده‌اند.

این لیست همه‌ی پرسش‌ها و پاسخ‌های کاربران و مدیران فروشگاه را نشان می‌دهد که در هر لحظه امکان حذف یا ویرایش آن‌ها وجود دارد.

اگر می‌خواهید یک سوال جدید ایجاد کنید، روی Add New کلیک نمایید.

متن سوال را در قسمت بالای صفحه بنویسید و محصول مربوطه را از پایین انتخاب کنید.

برای پاسخ دادن به یک سوال، روی سوال کلیک کرده و پاسخ را بنویسید.

پاسخ‌هایی که توسط مدیران ویرایش شده باشند، مثل تصویر بالا، در لیست سوالات به صورت هایلایت شده نشان داده می‌شوند.

نسخه‌ی پریمیوم این افزونه صفحه‌ای دارد که اطلاعات بیشتری درباره‌ی پرسش و پاسخ‌های مربوط به هر محصول و رای‌های مثبت و منفی آن نشان می‌دهد. همچنین اگر گزارش نامناسبی وجود داشته باشد آن را هم به نمایش می‌گذارد.

محتواهای نامناسبی که از فروشگاه حذف شده است در بخش Inappropriate content ذخیره می‌شود.

برای نمایش محتواهایی که قبلاً به عنوان نامناسب علامت گذاری شده بود، کافی است روی عبارت appropriate کلیک کنید.

وقتی یک محتوای نامناسب مجدداً برای کاربران به نمایش در می‌آید، با دریافت فقط یک گزارش دوباره به سرعت از دسترس خارج می‌شود و دیگر لازم نیست تعداد گزارش‌های آن به مقدار خاصی برسد.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه پرسش و پاسخ ووکامرس | دمو آنلاین با دانلود مستقیم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

به روز رسانی: زبان اسپانیایی به روز رسانی: زبان هلندی بروز رسانی: به روز رسانی minified JS بروز رسانی: URL اسناد رسمی افزونه را به روز کرد اصلاح شده: مسئله را با google reCaptcha و JS اصلاح کرد Dev: یک فیلتر جدید در تغییر مسیر ورودی اضافه شده است Dev: بررسی YITH_Privacy_Plugin_Abstract برای نسخه های قدیمی افزونه-fw
جدید: پشتیبانی از تطابق GDPR گرفتن و کشیدن: trigger trigger اضافه شده yith_ywqa_answer_helpfull گرفتن و کشیدن: اضافه کردن nofollow به پلاگین یک برچسب گرفتن و کشیدن: بررسی محصول در مقادیر ایمیل به روز رسانی: ترجمه ایتالیایی به روز رسانی: پیوند مستندات افزونه اصلاح شده: ظاهر و frontend.min.js اصلاح شده: نمایش شناسه محصول در backend اصلاح شده: صفحات را در پاسخ ها ثابت می کند اصلاح شده: ثبت نام و enqueue recaptcha رفع شده: مشکل وابستگی recaptcha
جدید: زبان هلندی جدید: پشتیبانی از WooCommerce 3.3.0-RC2 به روز رسانی: هسته افزونه 3.0.11 توسعه دهندگان: فیلتر جدید 'yith_ywqa_tab_title' توسعه دهندگان: جدید js trigger 'yith_ywqa_answer_helpfull' توسعه دهندگان: فیلتر جدید'yith_ywqa_answer'
دیگر محصولات