پکیج خدماتی ویژه استورینا

با پکیج خدماتی استورینا امنیت و جایگاه خود در گوگل را بالا ببرید

4 خدمت ویژه استورینا

احتمالا براتون پیش اومده یا دیدید که سرعت یک سایت پایین باشه و به خاطر همین کاربر سایت کلافه بشه و سایت رو ببنده و میدونید که سرعت لود سایت شما روی سئو سایتتون هم تاثیر داره !

اخیرا خیلی از سایت ها به ما مراجعه میکنند و یک سایت ویروسی برامون میفرستن تا بررسی کنیم مشکلش چیه ؟! و ازمون میخوان تا امنیت سایت رو بررسی و تامین کنیم .

خدمات استورینا

افزایش سرعت سایت

سرعت لود سایت یک از عومل اصلی برای افزایش رضایت و در نتیجه فروش سایت های فروشگاهی و جذب کاربر برای سایت های خبری یا شرکتی هست .

یکی از عومل مهمی که گوگل خیلی به آن اهمیت میدهد سرعت لود سایت است ، اگر سایت شما سرعت لود خوبی نداشته باشد گوگل نیز سایت شما را در نتایج اول خود نشان نخواهد داد . پس سرعت سایت روی سئو سایت شما نیز تاثیر مستقیم دارد .

آیا میدانستید که در هر یک ثانیه تاخیر در باز شدن سایت شما 16 درصد از رضایت مشتریان خود را از دست میدهید و 7 درصد فروش شما پایین میاید . در این حالت شما 11 درصد از بازدید های سایت را از دست میدهید و این ها در مقیاس بزرگتر خیلی تاثیر گذار هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کانفیگ سرعت روی دکمه پایین کلیک کنید

اهمیت سئو

یک توضیح ساده برای سئو :

هر کاری که به سایت شما کمک کند تا سایتتان در گوگل ( هر موتور جستجویی ) رتبه بهتری داشته باشد و بیشتر در حوزه کاری خودش دیده شود سئو سایت گفته میشود .

مثلا برای یک سایت فروشگاه لوازم آرایشی ، اگر با یک سری کلمات مثل خرید لوازم آرایشی یا خرید رژلب در گوگل بین رتبه یک تا سه باشد قطعا فروش خیلی بیشتری نسبت به سایتی که لینک هفت یا هشت هست دارد .

چون معمولا افرادی که چیزی را سرچ میکنند نتیجه مورد نظر را در لینک های یک تا سه پیدا میکنند و به سراغ لینک های بعدی نمیروند .

برای اطلاعات بیشتر و کامل تر سئو ، روی دکمه پایین کلیک کنید

جلوگیری از هک و امنیت سایت

حفظ امنیت سایت بسیار اهمیت دارد اما از انجایی که هسته وردپرس از لحاظ امنیت قوی است کسانی که سایتشان وردپرسی هست به امنیت سایت اهمیت نمیدهند . اما هیچ وقت امنیت صد در صد نیست و یک چیز کاملا نسبی میباشد . و وردپرس هم در سال چندبار توسط هکر ها حفره های امنیتی جدیدش پیدا میشود که البته وردپرس سریعا آپدیت منتشر میکنند و موارد امنیتی را رفع میکند اما در همین حین خیلی از سایت های وردپرسی ویروسی میشوند .

جدا از وردپرس افزونه های وردپرس هم بعضی از اوقات باعث ایجاد حفره های امنیتی میشوند ، پس چه خوب است که بتوانیم راه های هک و ویروسی شدن سایت را بشناسیم و جلو گیری کنیم .

برای اطلاعات بیشتر و کامل تر کانفیگ امنیت ، روی دکمه زیر کلیک کنید

ویروس کشی و خدمات پاکسازی سایت

اگر سایتتان هک شده است و ویروس روند سایت شما را مختل کرده است خیلی سریع باید اقدام کنید ، سایت ویروسی باعث میشود که کاربران شما سایتتان را ترک کنند و ذهنیت منفی نسبت به سایت شما داشته باشند ، گوگل نیز روزانه تعداد زیادی از سایت های ویروسی را در لیست سیاه قرار میدهد و از نتایج خود حذف میکند و در نتیجه سایت شما به شدت افت خواهد کرد .

 

میخواید بدونید سایت شما ویروسی هست یا خیر ؟! روی دکمه زیر کلیک کنید !

برای دریافت 100 هزارتومان تخفیف برای پکیج استورینا امروز پیام دهید!