قوانین عرضه و فروش محصولات

از شما تولید کننده و طراح محترم به جهت اطمینان و همکاری در انتخاب آنلاینر متشکریم و توجه شما را به مجموعه قوانین عرضه و فروش محصول دعوت می کنیم :

 

 1. فروشنده متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش و عرضه محصول در آنلاینر را بپذیرد و تایید به معنای پذیرش کامل قوانین توسط فروشنده بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین درج شده، آنلاینر می تواند از شخص مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارت های مادی و معنوی وارده درخواست جبران و برطرف سازی آن نماید.
 2. کیفیت محصولات ارسالی برای آنلاینر بسیار اهمیت دارد و شما به جهت تایید و عضو رسمی آنلاینر نیاز به انجام این موارد می باشید ( فارسی بودن تمامی بخش ها، فونت مناسب و استاندارد، رعایت چیدمان و ساختارها، واکنش گرا و ریسپانسیو، سازگاری با مرورگرها داشته باشد)
 3. توضیحات محصولات واضح؛ روشن و صادقانه باشد.
 4. تصاویر شامل کاور؛ تصویر کوچک و اسکرین شات ها با کیفیت و مناسب باشد. همچنین حتماً تصویر شاخص محصول در ابعاد 730 در 370 باشه.
 5. پشتیبانی محصولات ارائه شده کاملا به عهده فروشنده می باشد و فروشنده هم موظف به پاسخگویی دیدگاه ها و درخواست های پشتیبانی حداکثر به مدت 24 ساعت می باشد.
 6. رفع ایرادات و بروز رسانی به عهده فروشنده می باشد.
 7. محصولات ارسالی دارای دموی فعال و مناسبی در دامنه و سایت فروشنده و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 8. قرار دادن شماره تماس، ایمیل، تلگرام و راه ارتباطی مستقیم در توضیحات و دمو قبل از خرید و بعد از آن مجاز نمی باشد و تمامی پشتیبانی های لازم از طریق پنل پشتیبانی آنلاینر انجام خواهد شد.
 9. تسویه حساب با فروشندگان در ابتدا به صورت ماهانه انجام خواهد شد و با توجه به کیفیت پشتیبانی مدت تسویه حساب تا یک هفته کاهش پیدا خواهد کرد.
 10. محصولاتی که شما در آنلاینر قرار می دهید در صورت فروش انحصاری در آنلاینر 20 درصد از هر محصول به حساب آنلاینر و 80 درصد به شما تعلق می گیرد و در صورتی که محصول را در سایت های دیگری نیز به فروش میرسانید 40 درصد از هر محصول به حساب آنلاینر و 60 درصد به شما تعلق می گیرد.
 11. مدت زمان بررسی و تایید محصولات ارسالی به آنلاینر بین حداقل 12 الی 48 ساعت می باشد.
 12. در صورتی که محصول ارائه شده نال شده و حاوی فایل های مخرب و نا امن باشد بلافاصله پس از بررسی و تایید توسط همکاران فنی ، حذف خواهد شد و آنلاینر می تواند خسارت های لازم را از فروشنده اخذ نماید.
 13. در صورتی که فروشنده نسبت به پاسخگویی به خریداران امتناع کند با درخواست برای واریز وجه موافقت نشده و در صورت تکرار پروفایل آن در مارکت آنلاینر مسدود خواهد شد و محصول فروشنده به فروشنده دیگری واگذار خواهد شد و فروشنده خاطی هیچ گونه حق شکایت در مورد امتیاز محصول را ندارد.
 14. تمامی فایل های محصولات باید در فایل فشرده شده باشد و ارجاع به لینک، شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و… ممنوع می باشد.
 15. در صورت انتشار آپدیت جدید توسط نویسنده محصول ( قالب ، پلاگین ) فروشنده موظف خواهد بود در اسرع وقت نسبت به آپدیت محصول اقدام نماید.
 16. در صورتی که محصولات تکراری باشد توسط آنلاینر تایید نخواهد شد.
 17. در صورت استفاده از فونت ها و ابزارهایی که لایسنس داخلی و ایرانی دارند نیاز به مجوز های لازم از آن سایت و مجموعه می باشد و در صورت عدم احراز آن از تاییدمحصول معذور خواهیم بود.
 18. در صورت شکایت خریداران از فروشنده پس از بررسی توسط آنلاینر و اخذ مدارک لازم از خریداران در صورتی که مورد توسط آنلاینر رفع مشکل نشد ، جهت شکایت به مراجع قضایی ارائه خواهد شد.
 19. آنلاینر می تواند در هر زمان نسبت به تغییر و درج قوانین اقدام نماید و این حق برای آنلاینر محفوظ می باشد.
 20. از زمانی که پروفایل شما به فروشنده تبدیل شود؛ به این معناست که تمامی قوانین ذکر شده را پذیرفته اید.

آخرین بروزرسانی 3 تیرماه 1397

 

فایل pdf راهنمای درج محصول در فروشگاه آنلاینر

ابزار سئو - پوزیشن ترکر ابزار سئو - ایران اسپین آنلاینر هاست آنلاینر اپ