قوانین طراحان و عرضه محصول

لطفا توجه داشته باشید برای تایید مدارک باید نام حساب بانکی شما با کارت ملی که وارد میکنید یکسان باشد در غیر این صورت حساب شما تایید نخواهد شد.

از شما توسعه دهنده محترم وردپرس خواهشمندیم قبل از ارتقاء حساب کاربری خود به فروشنده محصول به مجموعه قوانین مارکت وردپرس استورینا توجه نمائید:

قوانین ارتقاء حساب کاربری به فروشنده

 1. پرکردن دقیق فرم ارتقاء حساب کاربری و ارسال دقیق اطلاعات شخصی یا حقوقی و تائید اطلاعات مانند شماره همراه و ایمیل و غیره.
 2. پشتیبانی محصولات ارائه شده کاملا به عهده فروشنده می باشد و فروشنده هم موظف به پاسخگویی دیدگاه ها و درخواست های پشتیبانی حداکثر به مدت 24 ساعت می باشد.
 3. مدت زمان بررسی و تایید محصولات ارسالی به استورینا بین حداقل بین یک تا سه روز کاری می باشد و تعطیلات رسمی شامل این زمان نمیباشد.
 4. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز سه شنبه انجام می شود.
  • تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل 1 روز پیش تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.
  • تبصره: واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ثبت شده توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که اطلاعات حساب بانکی خود را تکمیل نموده باشند.
  • تبصره: فروشندگان در صورتی میتوانند درخواست وجه نمایند که در موجودی حساب آنها بیشتر از مبلغ 100.000 تومان باشد و در صورتی که کمتر از این مبلغ در موجودی حساب آنها باشد امکان درخواست تسویه حساب را ندارند.
  • در صورتی که فروشنده قصد خاتمه همکاری طبق شرایط فصل خاتمه همکاری را داشته باشد کل موجودی حساب فروشنده برای مدت حداقل ۶ ماه مسدود می شود.
 5. فروشنده با پذیرش این توافق نامه به استورینا این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، در بازه های زمانی مختلف یا مناسبت ها محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف 30٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
  • تبصره: تخفیف ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روش‌های تخفیفی روی قیمت اصلی محصول اعمال می گردد و محاسبه سهم استورینا و سهم فروشنده بر مبنای قیمت محصول پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد.
 6. در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی محصول، رفع مشکلاتی همچون پیش نمایش انلاین فارسی یا فایل آپلودی و ….) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
  • تبصره: سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت در استورینا راه اندازی شده است و پیش از اجرای درخواست های واریز وجه فروشندگان، تیکت های ایشان و کیفیت پاسخ دهی به خریداران مورد ارزیابی قرار می گیرد، چنانچه فروشنده ای تیکت های باز داشته باشد یا تیکت های پاسخ داده شده و بسته شده از پاسخ مناسبی برخوردار نبوده و نتوانسته باشند رضایت خریداران را کسب کنند، درخواست وجه های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.
 7. مبلغ درخواستی فروشنده در تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد و مطابق شرایط وضع شده فروشنده می تواند مبالغ بالای 100.000 تومان را ثبت کند.
 8. قیمت محصولات عرضه شده در استورینا برای طراحانی که محصول خود را در فروشگاه های دیگر نیز به فروش میرسانند همواره باید با دیگر سایت ها و مارکت ها یکسان باشد. به طور مثال اگر محصول خود را در استورینا به مبلغ 49.000 تومان به فروش میرسانید در وب سایت خودتان یا دیگر سایتها و یا مارکت ها باید همین قیمت باشد و کمتر از این قیمت نباشد.
 9. استورینا می تواند در هر زمان نسبت به تغییر و درج قوانین اقدام نماید و این حق برای استورینا محفوظ می باشد.
 10. از زمانی که پروفایل شما به فروشنده تبدیل شود؛ به این معناست که تمامی قوانین ذکر شده را پذیرفته اید.

قوانین عرضه محصول

 1. در استورینا محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است نسخه اورجینال آن را خریداری کرده و شخصاً آن را فارسی سازی ، راست چین و بومی نموده باشد.
 2. کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد و کاملا فارسی عرضه گردند. (فارسی بودن کامل تمامی بخش ها , انتخاب فونت فارسی و استاندارد , رعایت چیدمان و خاصیت Responsive , رعایت فاصله های داخلی و خارجی کادر ها  , رعایت سازگاری با مرورگر های اینترنتی ، رعایت بومی سازی کارها و بهره مندی از رسانه ها و درگاه های پرداخت داخلی)
  • تبصره: در مورد کارهای دارای بخش مدیریتی حرفه ای , این بخش می بایست به طور کاملا فارسی عرضه گردد. اما شمسی سازی تاریخ ها در پنل ادمین وردپرس لزومی ندارد.
 3. در صورتی که فروشنده‌ فقط محصول خود را در استورینا و وب سایت شخصی خود عرضه کند به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و ۲۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به استورینا تعلق می‌گیرد. در صورتی که فروشنده علاوه بر سایت استورینا و سایت شخصی خود، محصول را در سایر مارکت ها یا سایت ها نیز عرضه کند یا به صورت affiliate معرفی شده باشد، به ازای هر فروش محصول 50٪ مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و 50٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به استورینا تعلق می‌گیرد.
  • تبصره: هر زمان که فروشنده مایل بود که محصول خود را در سایر سایت ها و مارکت ها نیز عرضه نماید موظف میباشد که این مورد را از طریق تیکت به اطلاع استورینا برساند و چنانچه خلاف این امر ثابت شود استورینا حق دارد که از زمان انتشار محصول در سایر سایت ها یا مارکت های دیگر مابه التفاوت واریزی ها را از حساب فروشنده کسر یا در صورت نداشتن موجودی کافی در حساب کاربری فروشنده، نسبت به دریافت مابه التفاوت به صورت نقدی و یا اعتباری اقدام کند و حق هرگونه اعتراض نسبت به این موضوع از فروشنده خاطی سلب می شود.
 4. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید
  • تبصره: چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند استورینا حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
  • تبصره: هنگامی که خریدار، محصولی را خریداری می‌کند حق دارد کپی رایت به نمایش درآمده در صفحاتی که برای عموم کاربران قابل مشاهده هستند را حذف کرده یا تغییر دهد. در صورتی که محصولی کاملا ایرانی بوده و سازنده اصرار بر حفظ کپی رایت محصول خود دارد می باید صراحتا و به طور کاملا شفاف و برجسته این مورد را در توضیحات محصول خود درج کند و در صورتی که حذف کپی رایت شامل هزینه می شود نیز باید هزینه را به طور کاملا شفاف و برجسته مشخص کرده باشد. در صورت عدم انجام هریک از این موارد استورینا می تواند به درخواست خریدار، خرید را مرجوع کرده و مطابق قوانین، مبلغ سفارش را از حساب فروشنده کسر و به حساب خریدار بازگردانده و افزون بر آن سهم مشارکت خود را نیز از حساب فروشنده کسر نماید.
 5. کلیه فروشندگان موظفند حداکثر دو هفته بعد از ارائه به روزرسانی مرتبط با محصول خود، از شرکت سازنده بروزرسانی محصول را دریافت کرده و نسبت به آماده سازی بسته به روزرسانی شده در استورینا اقدام کنند.
 6. فروشنده موظف است در عنوان محصول فارسی سازی شده ارسالی حتما از نام انگلیسی و اصلی قالب یا افزونه استفاده نماید.
 7. در صورتیکه محصول ارسالی شما از سایت های دیگر برداشته شده باشد و یا نسخه Null شده باشد و پس از بررسی های کارشناسان این مورد مشخص شود، بلافاصله محصول ارسالی شما حذف و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد وجه آن از حساب کاربری فروشنده کسر خواهد شد و فروشنده موظف است سهم مشارکت استورینا را نیز نقدا پرداخت کرده یا در صورت داشتن موجودی در حساب کاربری، معادل سهم مشارکت از حساب کاربری ایشان برداشت می گردد.
 8. مسئولیت فروش غیر مجاز محصولات ایرانی، کپی کردن از روی سایر محصولات ایرانی و پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی برعهده فروشنده محصول است و استورینا هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت.
 9. ایجاد پیشنمایش آنلاین فارسی برای تمامی پوسته ها و افزونه ها الزامی می باشد و فروشنده می باید پیشنمایش آنلاین را به صورت اختصاصی ایجاد کرده باشد نه آنکه از پیشنمایش انلاین سایر فروشندگان و سایت ها استفاده کند. ( کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش نمایش آنلاین می باید باتوجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده باشد )
 10. درصورت استفاده از فونت های مجموعه فونت ایران (مثل ایران یکان و ایران سنس) باید طبق قوانین این سایت (Fontiran) مجوزهای لازم موجود باشد در غیر این صورت از پذیرفتن محصول معذوریم.
 11. تمامی فایل ها و امکانات لازم برای محصول باید در پکیج خریداری شده موجود باشد، و اگر فروشنده‌ برای دریافت فایل ها، کاربران را به صفحه ای دیگر (و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند تخلف محسوب میشود.
 12. توجه داشته باشید در مورد محصولاتی که فارسی ساز آن عرضه می گردد, از هر محصول تنها یک انتشار در استورینا قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از ساخت فارسی ساز در سایت جستجوی مختصری صورت گیرد)

آخرین بروزرسانی 20 اسفندماه 1397

ارتقاء سطح کاربری به منزله موافقت با قوانین سایت توسط فروشنده می باشد .

ارتقاء حساب کاربری به فروشنده