چگونه با افزونه User Switching بین حساب های کاربری جا به جا شویم؟

گاهی اوقات وقتی در وب سایت وردپرس به دنبال یک سری اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس میگردیم که بتونیم چندین بار از یک حساب کاربری وارد یک حساب کاربری دیگه بشیم. این موضوع ممکنه باعث اتلاف وقت و گم کردن مباحثی بشه که به دنبال آن ها هستیم. چند افزونه در این زمینه وجود داره که ما میخوایم یکیشو بررسی کنیم. حالا  میخوایم با هم بررسی کنیم که چگونه با افزونه User Switching بین حساب های کاربری جا به جا شویم. پس با استورینا همراه باشید.

چرا و چه زمانی باید حساب کاربری را عوض کنیم؟

وردپرس به طور پیش فرض به شما اجازه میده تا کاربران و نویسندگان جدید رو به وب سایتش اضافه کنید و همینطور به هر کاربر این اختیار رو بدید تا وظایف مختلف رو در وب سایتتون انجام بده.………………………………………………….

حتی می تونین به کاربران وبسایت وردپرسی خودتون این اجازه رو بدین که در سایت شما ثبت نام کنند. برای این کار خیلی راحت از قسمت تنظیمات وارد  General میشیم و این تنظیم و برای همه فعال میکنیم.

کاربرد افزونه User Switching چیست | اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس

ایجاد تنظیمات پیش فرض برای همه کاربران جدید

 

شما به عنوان کسی که مدیریتی یک وبسایت وردپرسی رو بر عهده دارید، خیلی راحت میتونین تمام حساب های کاربری رو مدیریت کنین. مخصوصا اگر وبسایت شما یک وبسایت فروشگاهی باشه. یعنی شما از طریق سایت بتونین فروش آنلاین داشته باشین. حالا برای اینکه بتونین به همه حساب های کاربری عضو شده در سایتتون دسترسی داشته باشین میتونین به هر حساب  یک مجوز اختصاص بدین. یعنی هر نفر نیاز نباشه برای جا به جا شدن بین حساب های خودش، به صورت مکرر login و logout بشه.

ولی برای اینکه شما به تک تک کاربرتون این ویژگی و اختصاص بدین.باید زمان خیلی زیادی و صرف کنین. پس برای اینکه راه حل دوم و بدونین با ما همراه باشین.

چجوری با افزونه User Switching بین حساب های کاربری یک سایت جا به جا بشیم؟

اول باید افزونه User Switching را نصب و فعال کنید. اگر با افزونه و نصبش آشنایی ندارین حتما مقاله افزونه چیه و چگونه نصب میشه رو بخونین.

بعد از اینکه افزونه و فعال کردین، از صفحه پیشخوان سایتتون وارد تنظیمات افزونه ای که نصب کردین.میشین. اینجا کنار هر حساب کاربری که در سایتتون.ایجاد شده یک «Switch to» میبینید.

کاربرد افزونه User Switching چیست | اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس

هر حساب کاربری Switch to دارد.

 

حالا شما به عنوان مدیر یک سایت میتونین نوع دسترسی هر کاربر و به سایتتون عوض کنین.

 

کاربرد افزونه User Switching چیست | اپلیکیشن فروشگاهی وردپرس

با کلیک روی اعلان به حساب کاربری خودتون برگردید.

 

حالا سایتتون یک اعلان و نمایش میده که شما میتونین با کلیک کردن به حساب کاربری خودتون برگردین.

 

ارسال نظر