بسیاری از قالب های وردپرسی معرفی و منتشر شده در وب که به صورت رایگان امکان دانلود آن ها برای کاربران فراهم شده است، انگلیسی هستند و این در حالی است که به هر حال هر فرهنگ و کشوری، سلیقه ها و ذائقه های خاص خودش را دارد. به همین جهت قالب های وردپرس رایگان فارسی (که از پایه فارسی طراحی شده باشند) بسیار کم یاب هستند.

همچنین طراحان وب فارسی نیز اکثرا مبادرت به فروش قالب وردپرس طراحی شده می کنند ولی در این بین برخی کسانی که قبلا سفارش طراحی قالب وردپرس مورد نظرشان را داده اند، به چشم می خورند که وقتی می خواهند پوسته سایت وردپرسی شان را تغییر بدهند و یا اقدام به خرید قالب وردپرس جدید کنند، قالب قبلی ای که به صورت اختصاصی هزینه طراحی آن را داده اند، به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران وردپرس فارسی می گذارند تا به نوعی تبلیغی هم برای سایت خودشان انجام داده باشند.

دانلود قالب تفریحی وردپرس با سئو بالا

شما کاربر گرامی وردپرس فارسی توجه داشته باشید که در این مطلب از سایت استورینا با معرفی یک قالب تفریحی وردپرس که کاملا فارسی  هست در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

طبق ادعای مطرح شده؛ یکی از مهمترین ویژگی های این قالب زیبا درصد سئو بالای آن است. که شما می توانید با استفاده از کد گوگل آنالیز تا ۱۰۰% رتبه سئو خود را ارتقا ببخشید.

امکانات این قالب تفریحی وردپرس

موارد ذیل، امکانات مطرح شده و مورد ادعا در مورد این پوسته می باشند:

استفاده از لوگو در سمت راست هدر ، استفاده از بنر تبلیغاتی در سمت چپ هدر سایت بدون نیاز یه کد نویسی برای تنظیم لوگو ابتدا وارد تنظیمات قالب بشوید سپس در قسمت Header گزینه Custom Logo را Yes قرار بدید مسیر لوگوی خود را انتخاب کنید Logo URL برای گذاشتن بنر تبلیغاتی کد تبلیغاتی خود را در قسمت Header Banner وارد کنید در آخر تنظیمات ذخیره کنید . Save

شما می توانید به جای لوگو از بنر نیر استفاده کنید. عرض بنر انتخابی شما باید ۹۷۰px و در ارتفاع انتخابی به جای لوگو در سایت آپلود کنید سپس در قسمت تنظیمات پوسته وردپرس در قسمت header مسیر بنر یا لوگو رو وارد کنید و حتما تنظیمات رو ذخیره save کنید .

منوی کشویی در هدر ، قابلیت استفاده از گزینه فهرست در هدر پوسته تفریحی

یک اسلاید شو  با امکانات زیاد و بسیار زیبا تعبیه شده در این قالب تفریحی وردپرس

بروز رسانی کوچک ساز تصویر timthumb

سازگار و تست شده با انواع مرورگرهای اینترنتی

اسلاید شو زیبا برای موضوعات مختلف ( قابل تنظیم می باشد )

بهترین رزولیشن تصویر ۱۰۲۴px در ۷۶۸px

بهینه سازی در موتورهای جستجو + استفاده از کد گوگل آنالیز در تنظیمات این پوسته تفریحی وردپرس

۱ ) اسلاید شو مطالب قابلیت تنظیم اسلاید بر اساس دسته بندی موضوعات و تنظیمات آسان

۲ ) استفاده از کد گوگل آنالیز در قالب بدون نیاز به کد نویسی .

۳ ) تنظیم لوگوی سایت بر اساس دلخواه بدون نیاز به ویرایش قالب .

۴ ) استفاده از بنر تبلیغاتی در هدر سایت بدون نیاز به ویرایش قالب .

نحوه انجام تنظیمات این قالب تفریحی وردپرس

ابتدا قالب را در پوشه تم آپلود کنید سپس قالب را انتخاب کنید و برای تنظیمات به قسمت theme options بروید ، برای افزودن لوگوی دلخواه در قسمت header وارد شوید و گزینه yes را انتخاب کنید در قسمت دوم مسیر لوگوی خود را وارد و تنظیمات رو save کنید .

برای فعال سازی اسلاید تصاویر به قسمت Featured Content Slider بروید و در قسمت Activate Slider گزینه yes را انتخاب کنید ، در قسمت Category To Featured On Slider موضوع خود را انتخاب کنید و در اخرین قسمت تعداد نمایش اسلاید ها رو انتخاب کنید و در آخر تنظیمات رو حتما ذخیره کنید و از قالب لذت ببرید .

برای فعال سازی (( مطالب مرتبط ، داغ ترین مطالب در ستون سمت راست بدون نیاز به ابزارک )) به تنظیمات قالب در قسمت Miscellaneous Settings برید سپس در قسمت Related Posts گزینه Yes را انتخاب کنید و گزینه Hot Topics گزینه Yes و همچنین در قسمت اخر Google Analytics کد آنالیز گوگل رو قرار بدید و تنطیمات رو حتما ذخیره save کنید .

نکته : برای فعال کردن تصاویر بند انگشتی »» در هنگام گذاشتن خبر هنگامی که تصویر در مطلب قرار می دهید گزینه (( استفاده به عنوان تصویر شاخص )) رو کلیک کنید.

نکته : بعضی دوستان از فعال نشدن اسلاید شکایت می کنن حتما توجه کنید این مشکل از حد دسترسی پوشه قالب هست که باید ۷۵۵ باشه تمامی پوشه های قالب باید ۷۵۵ باشه تا اسلاید مشکلی نداشته باشه »»

دانلود پوسته تفریحی وردپرس

تاکنون برای این محصول امتیازی توسط خریداران ثبت نشده است.

دیگر محصولات