لینک کوتاه این مطلب : https://storina.com/docs/ailiqj

درج محصول ساده جزئی از ساده ترین نوع محصولات است.

نکته ای که باید در درج محصولات ساده به آن توجه ویژه داشته باشید این است که تمامی محصولات ساده دارای ویژگی های مختلفی هستند ولای دارای متغیر نیستند.

در ابتدا از منو پیشخوان وارد صفحه ” محصول ” میشویم و سپس گزینه ” افزودن محصول ” را کلیک میکنیم.

در این قسمت بایستی در ابتدا نام محصول خود را یادداشت کنید. و سپس در توضیحات مربوطه تمامی توضیحات مربوط به محصول همراه با عکس و فیلم را یادداشت کنید.

پس از اینکه توضیحات لازمه را یادداشت کردید، باید به سراغ موارد 1 تا 4 که در شکل زیر مشاهده میکنید بروید  به ترتیب تمامی موارد را اصلاح کنید.

در ابتدا محصول را در یک دسته بندی خاصی قرار دهید. سپس برای محصول برچسب های مربوطه را قرار دهید.

در قسمت سوم برای محصول سعی کنید چندین چندین عکس از زوایای مختلف در نظر بگیرید.

و در نهایت برای گزینه 4 محصول شما بایستی یک تصویر خاص داشته باشد.

پس از اینکه موارد را بررسی کردید. لازمه که برای محصول انتخابی خودتان یک توضیح مختصری نیز یادداشت کنید. زیرا این گزینه برای قسمت توضیحات کوتاه و توضیحات کامل در تنظیمات اپلیکیشن باید استفاده کنید.

در این قسمت بایستی نوع محصول و ویژگی های لازمه را یادداشت کنیم.

شما میتوانید برای محصول خود تخفیف قرار دهید. در نظر داشته باشید در صورتی که بخواهید این محصول شما در اپلیکیشن نمایش داده شود حتما باید برای آن زمان تخفیف نیز قرار دهید.

سپس یک عنوان انگلیسی برای محصول ساده خود جهت نمایش در اپلیکیشن بنویسید.

نمودار قیمت در اپلیکیشن نیز مشاهده میشود. به این معنی که وقتی کاربر روی محصول کلیک میکند میتواند یک نمودار قیمت بر اساس تاریخ، اسم و هر آنچه شما یادداشت میکند را داشته باشد.

نکته : حتما باید افزونه price chartpro بر روی سایت شما نصب و فعال باشد. در غیر این صورت این فیلد برای شما به نمایش در نخواهد آمد.

 

حال برای اینکه بتوانید چندتا ویژگی به این محصول خود اضافه کنید بایستی از طریق گزینه ” ویژگی ها ” که در منو ووکامرس قرار دارد، چند ویژگی برای محصول در نظر بگیرید.

در این قسمت بایستی ویژگی های محصول خود را ایجاد کنید. بنابراین در مرحله اول باید نام ویژگی خود را به فارسی یادداشت کنید، در مرحله بعدی یک نامک برای آن در نظر بگیرید.

در مرحله سوم نوع نمایش را به صورت پیشفرض قرار دهید و در انتها گزینه ” افزودن ویژگی ” را کلیک کنید.

وقتی این ویژگی را اضافه میکنید این ویژگی به لیست ویژگی ها اضافه میشود و شما با کلیک بر روی گزینه ” پیکربندی شرایط و ضوابط ” میتوانید برای این ویژگی که در نظر گرفتید موارد جزئی تر را یادداشت کنید.

بر روی این گزینه کلیک میکنید و موارد جزئی تری را برای این نمونه مینویسید.

من برای ویژگی دوربین.آیتم پنج، رنگ های زیادتری را استفاده میکنم. بنابراین رنگ مورد را یادداشت میکنیم.

به طور مثال به مانند شکل زیر برای موارد جزئی تر میتوانید یک نام، نامک، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. و در انتها گزینه ” افزودن به اپلیکیشن ” را کلیک میکنید.

حال که یک ویژگی برای اپلیکیشن در نظر گرفتیم، به صفحه محصول بازگشته و از منو کشویی موجود، گزینه ” ویژگی ها ” را کلیک میکنیم.

همانطور که درشکل زیر مشاهده میکنید، در قسمت 2، شما از منو کشویی، ویژگی را که به وجود آورده اید را انتخاب میکنید. و سپس با کلیک بر روی گزینه ” افزودن ” یک لیستی به مانند گزینه 4 برای شما باز میشود.

 

 

 

به عنوان مثال: من از منوکشویی گزینه “دوربین.آیتم پنج ” را انتخاب کردم و سپس با کلیک بر روی گزینه ” افزودن ” یک منویی برای من باز میشود که رنگ های ” سایز شماره 3، سایز شماره 7 ” است. با انتخاب هر کدام از این ها من میتوانم تعدادی ویژگی برای محصول خودم در نظر بگیرم.

به طور مثال اگر شما یک سایتی برای فروش موبایل دارید، میتوایند ویژگی ها متفاوتی ایجاد کنید. در تصویر زیر به طور واضح مشخص است گزینه هایی که سمت چپ مشخص شده است، ” ویژگی” است و گزینه های سمت راست مواردی هستند که انتخاب شده اند.

برای اینکه بدانیم ویژگی ها دقیقا در کدام قسمت مشاهده میشوند، در ابتدا بایستی دسته ای به نام موبایل یا تبلت ایجاد کنیم این محصولات را به آن دسته اضافه کنیم و سپس وارد صفحه شویم و از آنجا با کلیک بر روی گزینه ” مشخصات ” مشخصات محصول برای ما به نمایش در می آید.

سعی شده در این مقاله به طور کامل ” آموزش درج محصول ساده ” آموزش داده شود.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *