همکاری با استورینا

 

با سلام، در این مطلب قصد داریم به نحوه عملکرد سیستم همکاری در فروش جدید فروشگاه قالب وردپرس استورینا بپردازیم، در واقع شما با نحوه عملکرد همکاری درفروش و اینکه چگونه این مدل بازاریابی هم می تواند به فروشنده (استورینا) و هم به تبلیغ کننده (شما) در کسب درآمد و سود بیشتر کمک کند، آشنا می شوید.

در این روش کسب درامد آنلاین، شما به عنوان معرفی کننده قالب ها (تبلیغ کننده)، به سایت استورینا و یا محصولات ما بازدیدکننده می فرستید و اگر بازدیدکننده فرستاده شده توسط شما از فروشگاه خریدی انجام دهد، 10درصد از مبلغ کل فروش به حساب کاربری شما افزوده خواهدشد.

۱- معرفی محصولات استورینا در وب سایت شما به عنوان محصول خود

 

شما در واقع در وب سایت خودتان، محصولات استورینا را معرفی می کنید و اگر بازدیدکننده که در سایت شما است، بخواهد محصولات را خریداری کند، پس از کلیک بر روی لینک محصول و یا خرید آنلاین به وب سایت استورینا منتقل می شود و در آنجا خریدش را انجام میدهد که البته همچنان لوگوی شما را در وبسایت ما مشاهده خواهد کرد . و همچنین شما می توانید پورسانت خود را از از پنل همکاری در فروش مشاهده و برداشت کنید.

۲- درج یکی از بنرهای همکاری در فروش استورینا

 

در روش دوم شما در وب سایتتان، بنر های استورینا را درج می کنید و اگر بازدیدکننده بروی بنر کلیک کند و از محصولات آنلاینر خرید کند همان 10 درصد پورسانت در پنل کاریری شما در آنلاینر ایجاد خواهد شد و شما می توانید پورسانت خود را از از پنل همکاری فروش  تسویه کنید.

نکته  بسیار مهمی که در سیستم های همکاری در فروش ویا افیلیت مارکتینگ پیش می آید، این است که کاربر ممکن است در بازدید اول خرید انجام ندهد و در چند روز آینده دوباره برای خرید مراجعه کند. در استورینا ورود کاربر از سایت شما تا 6 روز معتبر خواهد بود و کوکی در مرورگر کاربر ذخیره خواهد شد و اگر کاربر حتی بعداز 6 روز اقدام به خرید کند، پورسانت مورد نظر به پنل شما افزوده خو.اهد شد.

.

 

سایتهای زیر هم اکنون در حال همکاری در فروش محصولات استورینا هستند :

 

میهن وردپرس- فریش تم – تیک تم – بیگ تم – وردپرس یار – روکش – همراز وردپرس – قالب کده – دکتر وردپرس

خب حالا باهم بیشتر به جزییات این کار میپردازیم :

تیم آنلاینر در طی دوسال گذشته تمرکز خودش رو  روی تولید یه محصول گذاشته،این محصول یک قالب فروشگاهی است که ،تا این لحظه حدود 1500 بار فروش داشته است .
با توجه به استقبال و همچنین نیاز کاربران ،اپلیکیشن فروشگاهی هم برای این مورد توسط تیم آنلاینر طراحی شده است .در ادامه به معرفی محصولات مورد نظر میپردازیم.

❇️محصولات اصلی آنلاینر:

 

قالب فروشگاهی پرسون

نیوکالا

اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

محصولات فوق به صورت پکیج نیز ارائه میشه که یکی از دلایل استقبال کاربران برای این مورد، شکسته شدن قیمت این محصول می باشد

پکیج راه اندازی قالب نیوکالا(قالب جدید دیجی کالا)

پکیج قالب پرسون (قالب قبلی دیجی کالا)

برای مثال شرکت هایی همچون میهن وردپرس که با ما همکاری در فروش کار میکنند و تا 30 درصد از هر خرید پورسانت میگیرند رو میتونیم بهتون معرفی کنیم که اگر روی این لینک کلیک بفرمایید با جزییات این روند بیشتر آشنا خواهید شد .(فقط کافی است بعد از وارد شدن ،دکمه خرید رو بزنید)


یکی از مزیت های این روش این هست که کاربربه هیچ عنوان  متوجه نخواهد شد که  وارد سایت ما شده است . و از همه مهمتر اینکه بعد از خرید، کاربر ، پشتیبانی رو ازما دریافت میکنه!

در حال حاضر میهن وردپرس تقریبا ماهی یک میلیون تومان از این روش پورسانت دریافت میکند.


این روشی سود ده هم برای ما و هم برای شماست .
یکی از مزیت هایی که این روش داره این هست که شما پنل کاربری دریافت میکنید  و تمام بازدید کننده ها و خریدار ها رو  میتونید مشاهده بفرمایید .

خب برای دریافت پنل کاربری ابتدا میبایست از طریق این لینک در سایت ثبت نام بفرمایید .

و بعد از عضویت کافی است وارداین صفحه  شوید

 

ودر این صفحه میبایست  دکمه همکار بازاریاب رو بزنیدکه تمام اطلاعات از جمله (پیشخوان ،پورسانت ها،کلیک ها،مبالغ پرداختی،راهنمای درج لینک،تنظیمات)به شما نمایش داده شود.از این لینک هم میتونید فایل راهنمای درج لینک رو مشاهده بفرمایید.