همکاری با استورینا

 

با سلام، در این مطلب قصد داریم به نحوه عملکرد سیستم همکاری در فروش جدید فروشگاه قالب وردپرس استورینا بپردازیم، در واقع شما با نحوه عملکرد همکاری درفروش و اینکه چگونه این مدل بازاریابی هم می تواند به فروشنده (استورینا) و هم به تبلیغ کننده (شما) در کسب درآمد و سود بیشتر کمک کند، آشنا می شوید.

در این روش کسب درامد آنلاین، شما به عنوان معرفی کننده قالب ها (تبلیغ کننده)، به سایت استورینا و یا محصولات ما بازدیدکننده می فرستید و اگر بازدیدکننده فرستاده شده توسط شما از فروشگاه خریدی انجام دهد، 10درصد از مبلغ کل فروش به حساب کاربری شما افزوده خواهدشد.

۱- معرفی محصولات استورینا در وب سایت شما به عنوان محصول خود

 

شما در واقع در وب سایت خودتان، محصولات استورینا را معرفی می کنید و اگر بازدیدکننده که در سایت شما است، بخواهد محصولات را خریداری کند، پس از کلیک بر روی لینک محصول و یا خرید آنلاین به وب سایت استورینا منتقل می شود و در آنجا خریدش را انجام میدهد که البته همچنان لوگوی شما را در وبسایت ما مشاهده خواهد کرد . و همچنین شما می توانید پورسانت خود را از از پنل همکاری در فروش مشاهده و برداشت کنید.

۲- درج یکی از بنرهای همکاری در فروش استورینا

 

در روش دوم شما در وب سایتتان، بنر های استورینا را درج می کنید و اگر بازدیدکننده بروی بنر کلیک کند و از محصولات آنلاینر خرید کند همان 10 درصد پورسانت در پنل کاریری شما در آنلاینر ایجاد خواهد شد و شما می توانید پورسانت خود را از از پنل همکاری فروش  تسویه کنید.

نکته  بسیار مهمی که در سیستم های همکاری در فروش ویا افیلیت مارکتینگ پیش می آید، این است که کاربر ممکن است در بازدید اول خرید انجام ندهد و در چند روز آینده دوباره برای خرید مراجعه کند. در استورینا ورود کاربر از سایت شما تا 6 روز معتبر خواهد بود و کوکی در مرورگر کاربر ذخیره خواهد شد و اگر کاربر حتی بعداز 6 روز اقدام به خرید کند، پورسانت مورد نظر به پنل شما افزوده خو.اهد شد.

.

 

سایتهای زیر هم اکنون در حال همکاری در فروش محصولات استورینا هستند :

 

میهن وردپرس- فریش تم – تیک تم – بیگ تم – وردپرس یار – روکش – همراز وردپرس – قالب کده – دکتر وردپرس

ابزار سئو - پوزیشن ترکر ابزار سئو - ایران اسپین آنلاینر هاست  آنلاینر اپ

تومان