خرید اینترنتی مودم ایرانسل و معرفی بهترین مودم‌ها

مدت زمان مطالعه مقاله خرید اینترنتی مودم ایرانسل: 20 دقیقه

فهرست مطالب: 

مودم، راهی مناسب برای داشتن اینترنت پرسرعت

آشنایی هرچه بیشتر با مدل های مختلف مودم

برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل از کدام مودم استفاده کنم؟

استفاده از فناوری TD-LTE کاربران ایرانسل را افزایش داده است.

آشنایی با مودم های ایرانسل با کیفیت و مجهز صاران مارکت

مودم TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 H1

مودم TD-LTE ایرانسل مدل GP-2101

مودم TD-LTE ایرانسل مدل outdoor مدل ZW101

مودم 3G/4G ایرانسل مدل FD-i40 E1

مودم 4G قابل حمل ایرانسل مدل CA60

 

امروزه می‌توان گفت که استفاده از اینترنت یکی از اساسی‌ترین نیاز‌های افراد شده و به نوعی زندگی کردن بدون داشتن اینترنت کمی مشکل و به دور از ذهن است. برای استفاده از اینترنت راه‌های مختلفی وجود دارد که استفاده از مودم می‌تواند یکی از بهترین و کارآمد‌ترین راه‌ها باشد. شرکت‌های مختلفی در زمنیه‌ی ارائه اینترنت فعالیت می‌کنند و همانطور که می‌دانید، ایرانسل یکی از بهترین آن‌ها است که با خرید اینترنتی مودم ایرانسل از آن می‌توانید از داشتن یک مودم باکیفیت و باسرعت بالا مطمین شوید. همچنین می‌توانید برای آشنایی هر چه بیشتر با مودم‌های ایرانسل به سایت صاران مارکت مراجعه کنید و در آن اطلاعات کاملی از مودم‌ها به دست آورده و با نقاط  مثبت و منفی آن‌ها نیز آشنا شوید. همچنین این سایت ارائه‌دهنده مودم‌های باکیفیت و مجهز است و می‌تواند فضایی مناسب برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل باشد.

مودم، راهی مناسب برای داشتن اینترنت پرسرعت

خرید مودم ایرانسل پر سرعت

مودم دستگاهی است که داده‌های را از شرکت ارائه دهنده اینترنت (ISP) دریافت می‌کند و سپس آن‌ها را به داده‌هایی تبدیل می‌کند که می‌‌توان از طریق موبایل، لپ تاپ و… از آن‌ها استفاده کرد. به طور کلی مودم‌ به دو دسته‌ی داخلی و خارجی دسته بندی می‌شود.

مودم داخلی: مودم داخلی مودمی است که به صورت یکپارچه با پردازنده یا یک چیپ جداگانه درون گوشی‌های همراه و یا لپ تاپ تعبیه شده‌اند.

مودم خارجی: مودم‌های خارجی را به نوعی می‌توان دستگاهی مستقل به شمار آورد که وظیفه‌اش فراهم کردن اینترنت برای سایر دستگاه‌ها است.

در ابتدا که مودم تولید و عرضه شد برای مدوله و دمودله کردن سیگنال‌ها از آن استفاده می‌شد اما با گذشت زمان کاربرد آن تغییر پیدا کرد و حال دیگر، نامش، کاربرد اصلی و واقعی آن را نشان نمی‌دهد. امروزه مودم‌ها، شکل جدیدی از استفاده از اینترنت را به وجود آورده‌اند و حال می‌توان با خرید اینترنتی مودم ایرانسل به اینترنت پرسرعت و نسل جدید دست پیدا کنید.

آشنایی هرچه بیشتر با مدل‌های مختلف مودم

مودم‌ها از مدل‌های مختلفی به وجود آمده است  که در آن‌ها روش اتصال کمی متفاوت است و از این رو بسیار مناسب است که قبل از خرید مودم ایرانسل با انواع مختلف این مودم‌ها آشنا شوید.

اتصال با سیم: مودم‌های با سیم معمولا از یک پورت USB و همچنین یک پورت LAN بهره می برند، اما با این وجود می‌توان گفت که برخی از این نوع از مودم‌ها پورت USB ندارند و برخی دیگر نیز فاقد پورت LAN  هستند. اما اگر مودمی از هر دوی این پورت‌ها را داشت توصیه  می‌شود که از پورت LAN آن استفاده کنید.

 

اتصال بی سیم WIRELESS: به مودم‌های بدون سیم وایرلس یا وای فای می‌گویند. نام WIFI را اتحادیه وای فای برای محصولاتی انتخاب کرده است که در شبکه‌های محلی بی سیم فعالیت می‌کنند و با استفاده از آن‌ها ارتباط شبکه‌ی بی سیم امکان پذیر می‌شود. استفاده از این مودم می‌تواند برای افرادی که می‌خواهند به طور همزمان از یک مودم استفاده کنند بسیار مناسب است.

مودم ADSL: می‌توان گفت که مودم ADSL از جمله پرکاربرد‌ترین و پرطرفداران‌ترین مودم‌ها است که می‌توانیدآن را برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل انتخاب کنید. استفاده از این مودم بسیار رایج است چرا که ساختاری متنوعی برای برقراری ارتباط دارد. این مودم به وسیله‌ی پورت تلفن به شبکه تلفن و سپس ISP وصل می‌شود و شرایط لازم برای  اتصال به اینترنت را فراهم می‌کند.

مودم وایمکس: اگر قصد دارید بدون نیاز به خط تلفن به اینترنت وصل شوید، توصیه می‌شود که از مودم وایمکس استفاده کنید چرا که این مودم برای وصل شدن به اینترنت به خط تلفن نیازی ندارد و می‌تواند انتخاب مناسبی برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل باشد.

برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل از کدام مودم استفاده کنم؟

مودم‌ها کاربرد و ویژگی‌های منحصر به فردی دارند از این رو برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل باید متناسب با نوع نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در ادامه نکاتی که باید در هنگام خرید مودم به آن‌ها توجه کنید را شرح می دهیم.

اولین نکته که باید به آن توجه کنید این است که آیا به دنبال مودم 4G هستید و یا 4.5G. امروزه اپرتور‌های مختلفی در زمنیه‌ی ارائه این سرویس‌ها فعالیت می‌کنند اما باید گفت که در این بین ایرانسل بسیار موفق‌تر عمل کرده‌ است و حال بسیاری از افراد برای دسترسی به اینترنت پرسرعت از مودم 4.5G ایرانسل استفاده می‌کنند. همانطور که می‌دانید اینترنت 4.5G  سرعت بیشتری از 4G دارند، اما باید ببیند در محل و منطقه خود، پوشش‌دهی از این سرویس‌ها وجود دارد یا خیر. البته می‌توان گفت که پوشش دهی ایرانسل به نسبت اپراتور‌های دیگر مناسب‌تر است. از این رو با خرید  مودم ایرانسل محدودیتی برای استفاده از اینترنت ندارید.

 

دومین موضوعی که باید به آن توجه شود، همراه و یا دسکتاپی بودن مودم است. به طور که می‌توان گفت که کسب‌وکار‌هایی که به صورت شرکت و یا سازمان هستند بهتر است که از مودم های دسکتاپی استفاده کنند. اما در مقابل افرادی که برای کار خود مدام در رفت و آمد هستند می‌‌توانند از مودم همراه بهره بگیرند.

وجود و یا عدم وجود آنتن از دیگر مواردی است که در هنگام خرید اینترنتی مودم ایرانسل باید به آن توجه کنید. در برخی از مناطق استفاده از مودم‌های بی آنتن سبب ضعیف شدن اینترنت می‌‌شود. می‌توان گفت که مودم‌های دارای آنتن خارجی سرعت بسیار بالایی دارند.

برخی از کاربران برای استفاده از اینترنت فقط به دنبال یه مودم خوب هستند، اما اگر سرعت شبکه بی سیم، آنتن دهی و تعداد کاربران برایتان مهم است می‌توانید از روتری و وای فای استفاده کنید.

استفاده از فناوری TD-LTE کاربران ایرانسل را افزایش داده است

خرید مودم ایرانسل

برای تمامی کسب وکار‌هایی که با اینترنت سر و کار دارند و یا حتی برای افراد درون خانه این سوال وجود دارد که از کدام سرویس اینترنت استفاده کنیم که سرعت و کیفیت بیشتری داشته باشد. برای پاسخ به ای سوال بهتر است که شمارا را با فناوری TD-LTE و مناطق تحت پوشش td lte ایرانسل آشنا کنیم. امروزه برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل نام این فناوری را بیش از پیش می‌شنوید. TD-LTE مزیت و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که سبب می‌شود تا افراد استفاده از آن را به مدل‌های دیگر ترجیح دهند.

افزایش ظرفیت: به وسیله‌ی این فناوری ظرفیت بسیار زیادی برای انتقال اطلاعات فراهم می‌شود و به همین دلیل، تجربه کاربری به صورت چشمگیری بهبود می‌یابد.

کاهش هزینه: فناوری TD-LTE معماری بسیار ساده‌ای دارد و همین موضوع دلیلی شده تا پیاده سازی آن سریع و آسان‌تر انجام شود و بدین ترتیب هزینه‌ها نیز کاهش یابد.

انعطاف پذیری طیف فرکانس: این فناوری بر روی فرکانس‌های زیاد و متعددی کار کرده که پهنای باند آن‌ها قابلیت رسیدن به 200 مگاهرتز را دارد. انعطاف پذیری TD-LTE سبب می‌شود تا دستیابی به ظرفیت بیشتر امکان‌پذیر شود و نرخ انتقال بیشتری را کاربران تجربه کنند.

با توجه به این توضیحات می‌توان گفت که  برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل بهتر است از مودمی استفاده کنید که فناوری TD-LTE را داشته باشد.

آشنایی با مودم‌های ایرانسل باکیفیت و مجهز صاران مارکت

خرید اینترنتی مودم ایرانسل با کیفیت

امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی مردم و استفاده بیش از پیش از اینترنت سبب شده تا بازار مودم‌ها نسبت به سال‌های قبل افزایش پیدا کند و حال شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی فروش مودم به وجود بیایند. در بین این شرکت‌ها می توان به ایرانسل اشاره کرد، که در طول مدت فعالیت خود توانسته اعتبار و ارزش بسیار زیادی در بین مردم به دست آورد و دلیل این موضوع نیز ارائه خدمات باکیفیت و مناسب آن است. مودم‌های ایرانسل مدتی است که وارد بازار شده‌ و روز به روز کیفیت آن‌ها نیز افزایش یافته است.

در ادامه برخی از بهترین مودم‌های این شرکت را بیان می کنیم. پس از انتخاب بهترین مدل آن می‌توانید برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل به سایت صاران مارکت مراجعه کنید. ایراسل مودم‌های مختلفی را وارد بازار کرده‌ است که در بین آن ها برخی مورد رضایت مشتریان قرار نگرفته و به همین دلیل سایت صاران مارکت، مودم‌هایی از شرکت را در سایت خود قرار داده که کیفیت مناسبی داشته و مشتریان نیز از آن‌ها راضی بوده‌اند.

مودم TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60

مودم TF-i60 از جمله مودم‌های شرکت ایرانسل است که در آن از فناوری TD-LTE استفاده شده و از مدل‌های باکیفیت و پرطرفدار این شرکت است. از این مودم 32 نفر به راحتی و آسانی می‌توانند استفاده کنند و محدویتی برای کاربران به وجود نمی‌آورد. از نکات جالب مودم ایرانسل TF-i60  می‌توان به این موضوع اشاره کرد که تا 10 سال آینده که اپراتور‌ها پیوسته در حال به روز شدن هستند، این مودم قابل استفاده است و از این رو آن را می‌توان مودمی برای نسل آینده نیز معرفی کرد.

 

سرعت انتقال داده در این مودم بسیار بالا است و سرعت دانلود در آن 300 مگابیت بر ثانیه بوده که البته هنوز در کشور قابلیت استفاده از این سرعت وجود ندارد. از این رو اگر به دنبال اینترنت پر سرعت هستید و قصد دارید تا از مودم خود سال‌های زیادی استفاده کنید، خرید اینترنتی مودم ایرانسل TF-i60 H1 می‌تواند انتخاب درست و منطقی باشد.

مودم TD-LTE ایرانسل مدل GP-2101

خرید مودم TD-LTE ایرانسل مدل GP-2101

مودم GP-2101 از دیگر مودم‌هایی است که در آن از فناوری TD-LTE استفاده شده و به همین دلیل می‌توان با آن سرعت دانلود بسیار بالایی را تجربه کرد. این مودم به صورت رو میزی طراحی شده که دارای یک پورت LAN است که با استفاده از این پورت می‌توانید با سیم به اینترنت وصل شوید. همچنین برای اتصال به لپ تاپ و گوشی همراه در این مودم از رابط بی سیم WIFI استفاده شده است.

بدنه این مودم کاملا پلاستیکی است اما برای ساخت پورت LAN آن از فلز استفاده شده، این دستگاه شکل ظاهری زیبایی دارد که می‌تواند میزکارتان را نیز زیبا‌تر کند. از مودم GP-2101 نیز 32 نفر می‌توانند به طور همزمان استفاده کنند. خرید اینترنتی مودم ایرانسل GP-2101 به این دلیل توصیه می‌شود که این مودم پایداری بسیار زیاد سیگنال دریافتی داشته و با پوشش گسترده شبکه‌ی ایرانسل نیز سازگار است و از این رو با استفاده از آن می‌توانید از اینترنت پرسرعتی بهره‌مند شوید.

مودم TD-LTE ایرانسل مدل outdoor مدل ZW101

خرید مودم ایرانسل مدل ZW101

 

از مودم‌های باکیفیت شرکت هوآوی که در کشور ایران به نمایندگی ایرانسل به بازار عرضه می‌شود می‌توان به مودم ZW101 اشاره کرد. این مودم یک مودم   outdoor است و برای استفاده نیاز به فضای باز دارد. استفاده از آن در فضای باز مشکلی را به وجود نمی‌آورد چرا که دستگاه کاملا ضد آب است و از این رو بدون نگرانی می‌توانید از آن بهره بگیرید. نصب این مودم بسیار راحت و آسان است، با این وجود تیم پشتیبانی صاران مارکت برای نصب و راه اندازی آن کمک کننده شما هستند. در اینترنت‌های بی سیم سرعت گیرندگی بسیار مهم است و هر چه دستگاه سیگنال بیشتری را دریافت کند، سبب می‌شود تا سرعت اینترنت نیز افزایش یابد. مودم ZW101 سرعت گیرندگی بالایی بالایی دارد و با استفاده از آن می‌توانید از اینترنت پرسرعت بهره گیرید.

مودم 3G/4G ایرانسل مدل FD-i40 E1

خرید مودم ایرانسل مدل FD-i40 E1

مودم رومیزی FD-i40 E1 از دیگر مودم‌های باکیفیت ایرانسل است. با این مودم می‌تو‌ان از نسل 4 اینترنت پرسرعت استفاده کرد چرا که قابلیت استفاده از سیم کارت 4G ایرانسل در آن وجود دارد. برای داشتن اینترنت پرسرعت FD-i40 E1 می‌تواند انتخاب مناسب دیگری باشد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول می‌توان استفاده از معتبرترین چیست‌ها در آن اشاره کرد. همچنین از دیگر مزایای آن آنتن دهی بالا و سرعت دانلود مناسب است.

از این مودم 32 کاربر به طور همزمان استفاده می‌کنند و از این رو می تواند انتخاب مناسبی برای شرکت و سازمان‌ها باشد. از امکانات این دستگاه می‌توان به این موضوع اشاره کرد که اگر در منطقه‌ای نسل چهارم تلفن همراه وجود نداشته باشد دستگاه به طور خودکار به 3G و یا 2G تبدیل می‌شود. خرید اینترنتی مودم ایرانسل FD-i40 E1 این امکان را فراهم می‌کند که اینترنت پرسرعت داشته باشید. این محصول نیز توسط سایت صاران مارکت عرضه می‌شود و می‌توانید از طریق این سایت اقدام به خرید کنید.

مودم 4G قابل حمل ایرانسل مدل CA60

خرید مودم 4G قابل حمل ایرانسل مدل CA60

داشتن مودمی که سرعت اینترنت بالایی داشته باشد و هم بتوان از آن خارج از منزل و یا محل کار استفاده کرد، خواسته بسیاری از کاربران است. مودم CA60 مودمی باکیفیت، مجهز و قابل حمل است و در نقطه به نقطه شهر می‌توانید از سرعت اینترنت آن لذت ببرید. از این مودم 16 نفر به طور همزمان می‌توانند استفاده کنند و با استفاده از یک سیم کارت قابلیت اتصال به دنیای اینترنت نسل 3 و 4 را دارد.