استارت اپ , کسب و کار اینترنتی , نکات طلایی در کسب درامد از اینترنت , کسب درامد از اینترنت برای جوانان

نکات مهم شروع کار اینترنتی در جوانان

 

با سلام خدمت کاربران گرامی ، اگر شما جوان هستید و می خواهید کار اینترنتی خود را شروع کنید یقینا تجربه ی بالایی ندارید و باید بدانید که در این کسب و کار تجربه امر بسیار مهمی هست ، اما می توانید قبل از شروع کار و فعالیتتان به نکات مهمی که به آن ها اشاره می شود توجه کنید ، همانطور که تا بحال متوجه شدید تیم ما میخواهد در این مطلب نکات مهم شروع کار اینترنتی در جوانان را به شما عزیزان گوش زد نماید .

استارت اپ , کسب و کار اینترنتی , نکات طلایی در کسب درامد از اینترنت , کسب درامد از اینترنت برای جوانان , نکات مهم شروع کار اینترنتی در جوانان

۱- مشورت با باتجربه گان این عرصه

 

شما جوانید و دارای قدرت های بسیار این خوب است اما خودتان نیز میدانید در هر عرصه ای وارد می شوید نیز باید با افراد دارای تجربه آن مشورت نمایید زیرا شاید شما از مسائلی در آن کار با خبر نباشید که در وسط کار برای شما خطراتی ایجاد کنند و باعث افت شما شوند پس قبل از ورود کردن به کسب و کار اینترنتی حتما از اشخاص متجرب مشاوره بگیرید تا با دید باز تری وارد این شغل شوید.

 

۲- امور مالی

 

شما قبل از آغاز هر کاری باید بتوانید با مسائل مالی آن کار کنار بیایید زیرا باید حساب و کتاب آن کار ها را از حساب و کتاب های زندگیان جدا کنید ، علت هم این است که آنقدر حساب و کتاب های کارتان سنگین می شود که درجایی به مشکل میخورید پس سعی کنید برای حساب های کسب و کار اینترنتی خود حسابی جداگانه باز کنید.

 

۳- ریسک کردن

 

همه در بسیاری ازجهات زندگی درچار ریسک کردن هستند ولی شاهدیم که این امر در جوانان فزون تر هست. دلیل و معلول این امر هم این است که چون بی تجربه ترند نسبت به دیگر قشر ها ریسک های بزرگ تر و بیش تری را به دوش می کشند. بمانند نمونه ورشکستگی یکی از مهمترین ضرر های ریسک کردن است شما باید زیرکانه ریسک کنید تا هرگز دچار این رکود نشوید.

 

۴- شما به وقت کافی نیاز دارید

 

شما در این کار به وقت کافی نیازمندید زیرا با عجله اشتباهاتی را مرتکب خواهید شد که شما را از هدفتان دور می کند پس آنقدر برای این کار وقت بگذارید که زمانی مجبور به عجله در کار ها نشوید.

 

۵- ترس نداشتن از شکست

 

اگر به چند نکته بالا توجه کردید این نکته برای شما بسیار قابل هضم است زیرا اگر تجربه پیدا کنید خواهید فهمید کاری بدون شکست نیست و در این مسیر هم ترس از شکست نداشته باشید چون باید در این مسیر شکست ناپذیر باشید و حتی اگر شکست خورید به کارتان ادامه دهید چون وقت زیاد است 🙂