درامدزایی در وردپرس – قسمت چهارم , درامدزایی از وردپرس , وردپرس

درامدزایی در وردپرس – قسمت چهارم

به نام خدا و با سلام خدمت کاربران عزیز آنلاینر ، امروز با چهارم و آخرین قسمت از درامد زایی در وردپرس در خدمتتون هستیم ، در قسمت های اول ، دوم ، سوم به شما ۱۵ راه برای درامد زایی در وردپرس ارائه دادیم و امروز با ۵ روش دیگری که ارائه خواهیم داد ، امیدواریم به یک جمع بندی مناسب در زمینه برسیم.

۱۶ – پشتیبانی وردپرس

همه ما می دانیم که در وردپرس نیاز به پشتیبانی هست زیرا همه در این زمینه حرفه ای کاملا نیستند و در خیلی از جاها به پشتیبانی نیاز دارند و یا حتی با بروز شدن یکی از افزونه ها خیلی ها مشکل دارند یا نمی توانند آن را به روز رسانی کنند یا بعد از بروز رسانی به مشکل می خورند ، پیشنهاد ما به شما این است که اگر در زمینه وردپرس حرفه ای هستید یک سیستم پشتیبانی وردپرس راه اندازی کنید.

۱۷ _ فروش هاست

اگر تجربه ای در زمینه سرور و هاست دارید و می خواهید از این تجربه خود در راه درامدزایی در وردپرس استفاده کنید پس کار خود را در زمینه فروش هاست و دامین آغاز کنید.

۱۸ _ گرفتن تبلیغات

اگر وب سایت شما با رتبه و بازدید بالایی در اینترنت همراه است از آن برای درامدزایی استفاده کنید! چگونه؟ خب بسیار ساده است شما می توانید تبلیغات دریافت کنید و تمرکز اصلی سایت خود را روی این مسئله بگذارید پس سعی خود را در این زمینه بکار بگیرید البته این را هم به خاطر داشته باشید که اگر سایت شما جایگاه واقعا مناسب همراه با بازدید بالایی داشته باشد کم کم خود تبلیغات به سمت وب سایت شما سرازیر خواهند شد.

۱۹ _ بازاریابی برای دیگر وب سایت ها

بعضی از وب سایت ها در قبال اینکه برای آنها بازاریابی کنید تا محصولاتشان به فروش برود یا اینکه لینک محصولشان را در سایت خود بگذارید تا بازدید بگیرند مبلغی را به شما اختصاص خواهند داد.

۲۰ _ ساخت وبسایت عضویت

در اینگونه وب سایت ها محصولـی برایی فروش وجود ندارد و کاربر با استفاده از امکانات این وب سایت ماهانه مبلغی را به عنوان حق عضویت به شما پرداخت می کند.