درآمد زایی در وردپرس , کسب و کار اینترنتی , قسمت سوم درآمد زایی از وردپرس

به نام خدا

۵ راه درآمد زایی در وردپرس – قسمت سوم

با سلام خدمت کاربران گرامی وب سایت آنلاینر امروز قصد داریم سومین قسمت از راه های درامد زایی توسط وردپرس را خدمت شما عرض کنیم ما در گذشته قسمت اول و قسمت دوم این آموزش را برای شما عزیزان منتشر کردیم و شما می توانید مباحث و راه کارهای گذشته این مطلب را از دریافت کنید ، اما حالا و در قسمت سوم به سراغ ۵ راه دیگز درامد زایی توسط وردپرس را خدمت شما عزیزان ارائه خواهیم داد پس تا انتها با ما همراه باشید.

۱۱ – وبلاگ در وردپرس

برای شناختن وب سایت خود میبایست یا تبلیغات گسترده داشته باشید یا سئوی قوی اگر به دنبال راه دوم هستید تا درامدتان را افزایش دهید به شما توصیه میکنیم وبلاگ در سایتتان راه بیندازید تا سئوی سایت شما بالا رود و باعث شود فروشتان افزایش یابد.

۱۲ – تولید محتوا برای دیگر سایت ها

امروزه یکی از راه های درامد زایی هم نوشتن مقاله برای دیگر وب سایت ها است شما از طریق نویسندگی و تولید محتوای خوب می توانید برای خود کسب درامد کنید.

۱۳ – دوره آموزش وردپرس

خب همیشه هم اینطور نیست که فقط از راه نوشتن یک محتوا و مطلب خوب را جب وردپرس در سایت های دیگر درامد زایی کرد از وردپرس شما می توانید یک کتاب الکترونیک آماده کنید که دوره آموزش وردپرس باشد و آن را در سایت خود یا دیگر سایت ها به فروش بگذارید.

۱۴ – آموزش صوتی وردپرس

اگر اهل نویسندگی نیستید وعلاقه ای به نوشتن ندارید پس بهتر است آموزش صوتی را دردستور کار خود قرار دهید زیرا می توانید از این روش هم برای درامد زایی از وردپرس اقدام کنید.

۱۵ – آمـوزش وردپـرس

اگر تسلط کامل را بروی وردپرس دارید پس می توانید یا دوره آنلاینی تشکیل دهید و از طریق سایت خود آن را به اشتراک بگذارید و یا دوره جامعی را بصورت ویدیویی ضبط و راهی بازار کنید.