علائم هک شدن وردپرس , هک وردپرس , هک وبسایت های وردپرسی

علائم هک شدن وردپرس

همیشه همه مدیران سایت های وردپرسی از هک شدن سایت خود بسیار واهمه دارند ، امروز علائم هک شدن وردپرس را با هم بررسی می کنیم تا زودتر و به موقع متوجه این فرایند بشویم.

علائم هک شدن وردپرس , هک وردپرس , هک وبسایت های وردپرسی
کم شدن ترافیک سایت به یکباره

اگر سرو کارتان با گوگل آنالیتیکز باشد و دائم سایت خود را بررسی کنید ، شاید کم شدن ترافیک سایت به یکباره متوجه شوید در این گزینه میتوان تروجان ها و بدافزارها را هم مقصر دانست.

لینک خراب در وب سایت

اگر کمی درباره هک و هکرها مطالعه کنید می دانید آن ها برای پیدا کردن نقطه نفوذ و ضربه زدن به وب سایت شما ابتدا لینک های خرابی در سایت شما وارد می کنند و و اکثرا در فوتر این عمل را انجام می دهند ولی ممکن است هرجای دیگر وبسایت شما باشد.

پیام هک در صفحه اصلی وب سایت

آشکارترین مسئله ممکن برای هک شدن وب سایت شما پیامی است که از سوی هکر در صفحه اصلی گذاشته می شود البته اکثرا هکرها تمایلی برای این کار ندارند و هک شدن وبسایت شما را مخفی میکنند تا عملیات هایشان را انجام دهند.

لاگین نشدن در قسمت مدیریت

اگر به یک باره نتوانستید به قسمت مدیریت سایت خود رجوع کنید این امکان وجود دارد که هکر هم سایت شما را هک کرده ایمیل شما را حذف ، زیرا نتوانید از ریست پسوردتان استفاده کنید.

ثبت نام های مشکوک

اگر دیدید برخی ثبت نام ها مشکوک هستند یعنی ایمیل یا نام نا مفهمومی و … هست این احتمال را بدهید که در حال هک شدن هستید البته کد های امنیتی در ابتدای ثبت نام میتواند موجب شود که این اتفاقات کم تر بیفتد.

فایل های ناشناس در سرور

چنانچه از اسکنر وب سایت استفاده می کند زمانی که فایل ناشناسی را دریافت کند ارور خواهد داد ولی با زهم سری به پوشه wp_content/folder بزنید و آن را مشاهده نمایید.