هک شدن وردپرس , هک وردپرس , هک وبسایت های وردپرسی , علائم هک شدن وردپرس

علائم هک شدن وردپرس – قسمت دوم

به نام خدا و با سلام خدمت کاربران گرامی

امروز با قسمت دوم و پایانی علائم هک شدن وردپرس با شما هستیم و امیدواریم استفاده لازم را از ۶ نکته امروز ببرید.

خب ما در قسمت قبل شش نکته و علامت از نکات و علائم هک شدن وردپرس را خدمت شما توضیح دادیم                                                            و امروز هم با شش علامت دیگر از علائم هک شدن وردپرس در خدمت شما هستیم تا پایان با ما همراه باشید.

هک شدن وردپرس , هک وردپرس , هک وبسایت های وردپرسی , علائم هک شدن وردپرس

۷ – کندی وب سایت

کندی بعضی از وبسایت ها در وردپرس را  دیده اید ،این کندی باعث می شود که سرویس های تخریب کننده وب سایت روی آن ها به راحتی کار کنند       پس در انتخاب هاست خود دقت کافی را داشته باشید.

۸ – لاگ های عجیب در سرور

حتما دوستانی که به این مسئله برخورد کرده اند می دانند که این مسئله می تواند                                                                                         یکی از بدترین خطا و ایرادات باشد این لاگ های عجیب میزان زیادی از ترافیک سایت شما را کم می کنند.

۹- خطا در عملیات ایمیل

اگر سروری هک شود تمام آن را اسپم فرا می گیرد و در نتیجه ایمیل ها دچار مشکل می شوند

و شما در دریافت و ارسال پیامک به مشکل می خورید.

۱۰ – عملکرد شک برانگیز جداول

اکثرا سرور ها اجازه بهره گیری از جدول های شغلی را به کاربر می دهند.

این جداول توانایی اضافه شدن به سرور را دارد که چنانچه کارهای مشکوکی از آن سر زد و دیده شد ، احتمال هک شدن وردپرستان را بدهید.

۱۱- اشتباه در جستجو

در جستجو در وب سایتتان به مشکل خورده اید؟ اگر وقتی در وب سایتتان جستجو می کنید و نتایج اشتباه به شما نشان می دهد ، احتمالا هک شده اید.

۱۲ – تبلیغات

انگیزه اکثر افراد از هک وب سایت ها کسب درآمد است حالا اگر پاپ اپ یا تبلیغاتی در وب سایتتان مشاهده کردید بازهم باید احتمال به هک شدن وردپرس خود را بدهید.

در پایان راه مقابله با این امر مورد تست قرار دادن وب سایتتان در وبسایت های آنالیزگر و وبسایت های قدرتمند دارای فایروال است

زیرا آنها قبل از ایجاد این مشکلات شما را مطلع می سازند.