افزونه ضد هک یا Anti-Fraud که یکی از بهترین افزونه ها در زمینه محافظت و امن بودن سایت است، که در ادامه بیشتر با آن آشنا میشویم. حتما کلمه ای مثل ویروس یا هک به گوشتون خورده و شنیدیم که قویترین سایت ها هم هک شدند. ولی امروزه پیشرفت هایی و در زمینه امنیت سایت داشتیم و میتونیم با نصب یک سری افزونه هایی روی سیستم ووکامرس، سایت و بالا ببریم. افزونه هایی  مانند Anti-Fraud برای هر سایتی لازمو برای سایت های فروشگاهی واجب است.

نکته خیلی خیلی خیلی مهم:

اگر با افزونه و راه های مختلف نصب آشنایی ندارین حتما یه سری به پستی مربوطه بزنید.

چجوری متیونیم معاملات تقلبی که در فروشگاه اتفاق میفته و سریع شناسایی کنیم؟

متاسفانه، معاملات تقلبی یا هک شدن سایت ها بخش بزرگی از صنعت تجارت الکترونیک و تامین میکنن  و به خاطر همین وقتی یک اتفاقی که در سایت شما میفته، خیلی مهمه که شما سریعا اقداماتی و انجام بدین که سایت آسیب نبینه. دلیل این کار هم اینه که:

۱) اصلی ترین و مهمترین بخش اینه که مشتریان سایت فروشگاهی شما، اطمینان خودشونو نسبت به سایت از دست ندهند.

۲)شما به عنوان مدیر سایت همیشه آنلاین هست، باید دغدغه های فکری کمتری داشته باشید.

آیا ضد هک بودن سایت به رتبه سایت ما کمک میکنه؟

خوب هممون میدونیم هر سایتی که کاربر بتونه راحتتر باهاش ارتباط برقرار کنه.علاوه بر اینکه سایت خیلی خوبی هست از نظر موتورهای جستجو هم سایت عالی هست. افزونه ضد هک یا Anti-Fraud فقط روی سایت های وردپرسی و برای کمک هرچه بیشتر به مدیر سایت ایجاد شده. روش کار افزونه ضد هک یا Anti-Fraud به این صورته که اگر شخصی یا رباتی به نیّت خرابکاری وارد سایت شد، شما بلافاصله تشخیص میدین و با اسکن کردن همه مشخصاتش میتونین سایتتونو از یک حمله فوق العاده خطرناک نجات بدین. وقتی در سایت شما این موارد رعایت بشه، خوب سایت شما از هر نظر امتیاز بالایی خواهد گرفت.

ریسک پذیری و اطلاع دهندگی

ریسک پذیری و اطلاع دهندگی افزونه ضد هک یا Anti-Fraud به شما این امکان و میده تا خیلی سریع هر معامله یا اتفاقی که در سایت میفته و بررسی کنین و همنیطور اگر خطری سایت و تهدید میکرد علاوه بر خبردار کردن شما به عنوان مدیر سایت، عکس العمل سریعی برای در امان نگه داشتن سایت نیز انجام میده.
| افزونه ضد هک یا Anti-Fraud | افزونه امنیت | plugins for anti fraud
میزان ریسک پذیری و اطلاع دهندگی هر سایت و مدیر سایت تعیین میکنه. یعنی یک سری قوانین و در نظر میگیره و به افزونه ارسال میکنه.و میگه هر وقت این مورد ها به چشمت خورد سریعا کاری که درسته و انجام بده:).(مثلا اگر آدرس IP مشتری با آدرس صورت حساب یکی نباشه)
| افزونه ضد هک یا Anti-Fraud | افزونه امنیت | plugins for anti fraud
میزان ریسک پذیری و اطلاع دهندگی برای هر معامله به صورت یک کادر.یا پوشش رنگی روی صفحه “لیست سفارشات” نشون داده میشه. یعنی یک گزارش لحظه به لحظه.

دستورات تنظیمات

این افزونه و بعد اینکه فعال کردین بدون تنظیم کردن.دستوراتش فعالیت خودشو شروع میکنه. و بر اساس دستورات پیش فرض هر معامله ای و ارزیابی میکنه.

افزونه ضد هک یا Anti-Fraud برای حذف تراکنش های تقلبی چی کاری انجام میده؟

اگر افزونه بر اساس تنظیماتش تشخیص بده که یک تراکنش تقلبی هست، به صورت خودکار اقداماتی و برای حذف هکر انجام میده.
| افزونه ضد هک یا Anti-Fraud | افزونه امنیت | plugins for anti fraud
اقداماتی که به صورت خودکار برای افزونه تعریف شده شامل:
  • سفارش و لغو میکنه.
  • سفارش و نگه میداره.
  • بدون تغییر در سفارش، شرایط و به مدیر سایت با یک ایمیل اطلاع میده.

کلام آخر

این اطمینان و بهتون میدم که اگر شما این افزونه و روی سیستم ووکامرس خودتون نصب کنین یک تجربه خیلی امن و برای مشتریان خودتون ایجا کردین.که بتونین از اتفاقات ناخواسته جلوگیری کنین. افزونه ضد هک یا Anti-Fraud اینقدر خوبه که اگر تا صبح فردا هم براتون توضیح و تفسیرش کنم بازم کمه.