6 نمونه از بهترین افزونه های ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس

شاید شما هم کنجکاو شده باشید که بهترین افزونه ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس چیست؟ داشتن ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس باعث زیادتر شدن تعامل شما با مشتریان شود. در این مقاله، تیم استورینا قصد دارد بهترین افزونه پیام صوتی و تصویری برای وردپرس را به شما معرفی کند. پس با ما همراه باشید…

1: افزونه Joy of Text

ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس | ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس

افزونه joy of text pro

Joy of Text یک افزونه کاملاً رایگان برای سیستم وردپرس می باشد و برای ارسال پیام های صوتی و متنی استفاده می شود.

به کمک این افزونه می توانید گروه هایی را بسازید و با اضافه کردن مشتریان به گروه یک پیامک صوتی را فقط با یک کلیک به چند مشتری ارسال کنید. همچنین می توانید یک مشتری را از گروه حذف کنید. همچنین می توانید با نرم افزار زبان خود را به زبان مشتری ترجمه کنید.

این افزونه بصورت کامل با افزونه محبوب ووکامرس همگام می باشد.که این امر باعث ایجاد ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس می شود و باعث افزایش رضایت مشتریان و در نتیجه فروش عالی می شود. Joy of Text به شما اجازه می دهد.پیام های صوتی را با استفاده از برچسب ها برای نام، شماره و … سفارشی کنید.

2: سرویس آنلاین SpeakPipe

ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس | ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس

افزونه Speak Pipe

SpeakPipe یک سرویس آنلاین است که به کاربران وب سایت شما اجازه می دهد پیام های صوتی ضبط شده خود را از طریق وبسایت شما برایتان ارسال کنند. SpeakPipe یک افزونه ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس می باشد. و وب سایت شما را به حساب SpeakPipe وصل می کند.

این کار باعث می شود، شما به آسانی پیام های صوتی را از کاربران خود دریافت کنید. تمامی پیام های صوتی به طور خودکار در حساب SpeakPipe شما ذخیره خواهند شد.از بهترین بخش های این افزونه عدم نیاز کاربران به ایجاد حساب در SpeakPipe برای ارسال پیام صوتی می باشد.

SpeakPipe معمولا توسط میزبان های رادیویی و ویدئویی برای جمع کردن سوالات کاربران استفاده می شود. این قابلیت به شما اجازه می دهد.تا یک کاربر واقعی در یک میزبان رادیویی داشته باشید.

3: افزونه Heyoya

ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس | ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس

افزونه heyoya

Heyoya یکی دیگر از چند افزونه برتر و رایگان برای سیستم وردپرس می باشد. شغل اصلی این برنامه نظر و بررسی صوتی می باشد.

به کمک این افزونه کاربران شما می توانند.دیدگاه های صوتی خود را برای شما ارسال کنند. همچنین می توانید تعداد نامحدودی از پیام های صوتی کاربران را در وبسایت خود نمایش دهید. این کار باعث تعامل بیشتر با کاربران می شود و باعث افزایش سئو می شود.

از ویژگی های Heyoya استفاده از رسانه های غنی مانند:

  • فایل صوتی
  • فایل ویدئویی
  • پیام های متنی

و در آخر شما می توانید پیام های متنی و صوتی کاربران را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

مدیریت نظرات در داشبورد وردپرس به راحتی صورت می گیرد.

4: افزونه چند فرمت Pipe

ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس | ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس

افزونه Embed / Record

Pipe یک افزونه رایگان وردپرس برای ضبط فایل های صوتی و تصویری می باشد. این افزونه به مشتریان شما اجازه می دهد.که به راحتی پیام های خود را در وب سایت شما ضبط کرده و برای شما ارسال کنند. شما می توانید پیام های صوتی و تصویری خود را در داشبورد وردپرس مدیریت کنید. این افزونه از فرمت های بسیار محبوبی مانند MP3، MP4، MOV، FLV پشتیبانی کامل می کند.

Pipe کاملا با وردپرس سازگار می باشد و با تمام قالب های وردپرس عالی کار می کند. حتی با افزونه های فرم تماس کاملا سازگار می باشد. در نتیجه کاربران شما می توانند پیام های صوتی و تصویری را با فرم پیوست برای شما ارسال کنند. همچنین مانند افزونه های دیگر به شما اجازه میدهد.تا پیام های صوتی و تصویری خود را درون نوشته قرار دهید.

پیشنهاد ویژه استورینا 

فروشگاه استورینا، با در اختیار گذاشتن قالب های فروشگاهی متعدد، راه را برای افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی دارند هموار کرده است.

قالب ها در دسته بندی های مختلفی چون: فروشگاهی، املاکی، خبری، تفریحی و.. قرار میگیرند.

ولی پیشنهاد ما به شما قالب فروشگاهی پرسون است. از ویژگی های فوق العاده این قالب میتوان به:

بیشتر بخوانید: پرفروش ترین قالب ایرانی وردپرس | قالب پرسون

5: ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس با Twilio

ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس | ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس

افزونه Twilio

Twilio یک افزونه بسیار محبوب ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس می باشد. با یک کلیک ساده می توانید.تماس های تلفنی را درسایت خود نمایش دهید. مشتریان به راحتی میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

مشتریان باید شماره تلفن خود را به یک فرم اضافه کنند و Twilio.در نتیجه نماینده خود را به بازدید کننده به طور خودکار متصل می کند. این افزونه دارای تنظیماتی آسان برای مدیریت تماس های شما می باشد.

Twilio شامل دو نسخه پولی و رایگان می باشد. که نسخه پولی دارای ویژگی هایی مانند امکانات فراخوان برای کاربران ثبت نام شده، اسپم های لیست سیاه و پیام های خوش آمدید و خیلی امکانات دیگر می باشد. از دیگر مزایای این افزونه سازگاری کامل با فروشگاه ساز ووکامرس می باشد.و با ووکامرس ادغام می شود.تا مشتریان شما بتوانند.در هنگام خرید محصول از فروشگاه اینترنتی شما با شما تماس صوتی برقرار کنند.

6: سروریس چت زنده CometChat

ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس | ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس

افزونه CometChat

CometChat یک سرویس چت زنده در سایت می باشد.که به شما امکان ارتباط صوتی و تصویری در وردپرس با کاربران را فراهم می کند.

برای استفاده از این افزونه شما ملزم به پرداخت هزینه آن هستید. ولی دارای یک حساب آزمایشی رایگان برای تست افزونه است. این افزونه باعث ایجاد ارتباط با وبسایت CometChat با سرور شما می شود.

ویژگی چت آنلاین در سایت دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • به اشتراک گذاری فایل
  • چت گروهی
  • برچسب ها
  • ایموجی ها
  • اشتراک گذاری صفحه
  • و …

CometChat به شما یک برنامه سفارشی برای مدیریت.تماس های مشتری و یادداشت ها را می دهد. شما میتوانید ویژگی چت را در کل وبسایتتون نمایش بدهید.

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین افزونه ارتباط صوتی با مشتری در وردپرس کمک کرده باشیم.