ورژن ۲ اپلیکیشن اندروید ووکامرس

 

بالاخره ورژن ۲ اپلیکیشن اندروید ووکامرس آنلاینر منتشر شد. در این نسخه از فروشگاه ساز اندروید امکانات فوق العاده ای اضافه شده و همچنین یکسری موارد اعلامی از سوی کاربران برطرف شده. نکته ای که حتما برای شما خوشحال کننده اس اینه که پشتیبانی از سیستم چند فروشندگی قرار بود در آپدیت ۳ پیاده سازی بشه که در این آپدیت اجرا شد 🙂

بعلاوه امکاناتی که در هیچ اپ دیگه ای یا پیدا نمیکنید یا رایگان پیدا نمیکنید چون یکسری از مشتریان اعلام کردند که سایر اپ ها براشون هزینه مجزا دارن دریافت میکنن. برای اطلاع از قیمت اپلیکیشن فروشگاهی آنلاینر میتونید به این آدرس اپلیکیشن فروشگاه ساز مراجعه کنید.

 

لیست امکانات جدید و تغییرات ورژن ۲ اپلیکیشن:

۱- امکان تعیین رنگ اپلیکیشن

ازین به بعد میتونید از تنظیمات اپلیکیشن برای اپلیکیشن فروشگاه ساز تون بعلاوه لوگو ها و عنوانش رنگبندی اپلیکیشن تون رو هم تعیین کنید. در تنظیمات اپلیکیشن ۲ فیلد با نام های رنگ اصلی اپ و رنگ مکمل اپ که میتونید برای هرکدوم از این فیلد ها ۱۶ میلیون رنگ رو انتخاب کنید.

راهنمایی: معمولا برای دریافت نتیجه بهتر رنگ مکمل رو مقداری روشن تر و یا تیره تر از رنگ اصلی انتخاب میکنند ولی با این حال شما در انتخاب رنگ بندی اپلیکیشن اندرویدتوون کاملا مختارید 🙂

رنگبندی اپلیکیشن

رنگبندی اپلیکیشن

۲- امکان تست ۴۸ ساعته رایگان اپلیکیشن اندروید

با وارد کردن نام کاربری و پسورد demo – demo در اپلیکیشن دموی آنلاینر میتونید اون رو به سایت خودتون متصل کنید و به مدت ۴۸ ساعت تست و تمامی قسمت های اون رو با سایت خودتون امتحان کنید.

 

آموزش ساخت اپلیکیشن آندروید برای سایت و تست ۴۸ ساعته به همراه ویدیو

۴۸ ساعت تست

۴۸ ساعت تست

 

۳- امکان تغییر دامنه اپلیکیشن رایگان

کاربران عزیز ازین پس میتونند دامنه مورد استفاده پروژه فروشگاه اندروید شون رو یکبار بصورت رایگان تعویض و بیشتر از یکبار با هزینه ای جزئی تغییر بدن و روی یک سایت دیگه اپلیکیشن رو استفاده کنند.

امکان تغییر دامنه اپلیکیشن رایگان

امکان تغییر دامنه اپلیکیشن رایگان

 

۴- پشتیبانی از سیستم چند فروشندگی

در ورژن ۲ اپلیکیشن اندروید ووکامرس پشتیبانی از (سیستم چند فروشندگی دکان) نیز پیش بینی شده است. بطوری که اگر سایت شما از سیستم دکان استفاده میکند، بصورت خودکار اطلاعات فروشنده هر محصول در اپلیکیشن نیز نمایش داده خواهد شد.

بعلاوه اینکه دقیقا مانند سایتتان در اپلیکیشن صفحه ای برای هر فروشنده نیز طراحی شده تا محصولات هر فروشنده (به همراه اطلاعات فروشنده عنوان – آدرس – تماس – آواتار – بنر و …) بصورت مجزا در صفحه ای خاص نمایش داده شود. همچنین اگر هزینه حمل و نقل مجزا اگر برای سیستم دکان تنظیم کرده باشید در اپلیکیشن نیز پشتیبانی خواهد شد. آموزش فعال سازی سیستم چند فروشندگی

پشتیبانی از (سیستم چند فروشندگی دکان)

پشتیبانی از (سیستم چند فروشندگی دکان)

 

۵- نمودار قیمت (محصولات ساده و متغیر)

نمایش نمودار قیمت دلخواه برای محصولات ساده و متغیر یک امکان ویژه و خاص هست که باعث میشه نرم افزار فروشگاه ساز اندروید شما از سایر همکاراتون یک سر و گردن بالاتر باشه.

نمایش نمودار قیمت دلخواه برای محصولات ساده و متغیر

نمایش نمودار قیمت دلخواه برای محصولات ساده و متغیر

 

۶- امکان افزودن منوی دلخواه و درج آیکن های شبکه اجتماعی

امکان افزودن منوی دلخواه به تعداد نامحدود هم در این ورژن اضافه شده. طوری که میتونید انواع آیتم منو با انواع لینک رو بسازید. (لینک آرشیو و محصول درون برنامه ای – لینک خارجی به سایت – لینک تماس – لینک تلگرام – لینک اینستاگرام)

امکان افزودن منوی دلخواه به تعداد نامحدود

امکان افزودن منوی دلخواه به تعداد نامحدود

 

۷- پیاده سازی سیستم پرداخت درون برنامه ای (به همراه امکان فعال و غیر فعال سازی)

در این ورژن امکان فعال سازی پرداخت درون برنامه ای وجود داره تا دوستانی که میخوان مشتریانشون هنگام پرداخت از اپلیکیشن خارج نشن هم مشکلی نداشته باشن.

۸- بخش اطلاعیه ها

توسط این بخش میتونید اطلاعیه هایی رو تنها برای کاربران اپلیکیشن تون در نظر بگیرید تا در اپ بهشون دسترسی داشته باشن.

۹- آخرین بازدیدهای کاربر

آخرین محصولاتی که کاربر از اونها بازدید کرده رو میتونه در این صفحه از پنل کاربریش در دسترس داشته باشه.

۱۰- امکان افزودن دکمه دلخواه به صفحه درباره ما

در صفحه درباره ما امکان اضافه کردن یک دکمه با متن و لینک دلخواه پیاده سازی شده. مثال: دکمه مشاهده سایت

امکان اضافه کردن یک دکمه با متن و لینک دلخواه

امکان اضافه کردن یک دکمه با متن و لینک دلخواه

۱۱- امکان نمایش ویدیو صوت و تصویر در توضیحات محصول

به درخواست یکسری از کاربران امکان نمایش ویدیو ها و تصاویر و فایل های صوتی موجود در توضیحات محصول نیز در ورژن ۲ اپلیکیشن اندروید ووکامرس طراحی شد. کاملا نیتیو هم طراحی شد 🙂 ینی وب ویو نیست.

امکان نمایش ویدیو ها و تصاویر و فایل های صوتی موجود در توضیحات محصول

امکان نمایش ویدیو ها و تصاویر و فایل های صوتی موجود در توضیحات محصول

 

۱۲- ارتقاء و باز طراحی پنل کاربری

در ورژن ۲ اپلیکیشن پنل کاربری باز طراحی و به صورت زیبایی پیاده سازی شده است.

بازطراحی پنل کاربری

بازطراحی پنل کاربری

۱۳- پیاده سازی بلاگ در اپلیکیشن

به درخواست بسیاری از کاربران مورد پیاده سازی بلاگ در اپلیکیشن نیز در ورژن ۲ اپلیکیشن اندروید ووکامرس انجام شد و میتونید از این به بعد بلاگ سایتتون رو در اپلیکیشن نیز در دسترس کاربران قرار بدید.

پیاده سازی بلاگ در اپلیکیشن

پیاده سازی بلاگ در اپلیکیشن

۱۴- بهینه سازی ui اپلیکیشن

در ورژن ۲ اپلیکیشن سعی شده نقاط ضعف طراحی گرفته شده و تا حد امکان با طراحی کاربر پسند استفاده از اپلیکیشن را برای کاربران شما راحت کند.

 

۱۵- پیاده سازی سیستم گالری تصاویر در صفحه محصول

با درخواست برخی کاربران این سیستم گالری تصاویر نیز در صفحه محصول پیاده سازی شد. کاربران با کلیک روی تصاویر میتوانند وارد گالری تصاویر شده و بصورت ناوبری تصاویر را مرور کنند.

۱۶- امکان انتخاب نوع ناوبری دسته بندی های محصولات

در ورژن اول اپلیکیشن اگر دقت کرده باشید با انتخاب یک دسته بندی وارد دسته بندی والد آن میشدید و محصولات دسته ی اصلی مشاهده میشد و مجددا باید زیر دسته را انتخاب و وارد میشدید. این سیستم از اپلیکیشن دیجیکالا الگو گرفته شده بود. جدیدا دوستانی درخواست اصلاح این مورد رو کرده بودند که با کلیک روی دسته وارد والد آن دسته نشود و مستقیما وارد آرشیو همان دسته شود. برآن شدیم که این مورد را بصورت انتخابی قرار بدیم تا سیستم ناوبری دسته بندی محصولات توسط خود صاحبان اپلیکیشن انتخاب شود.

 

۱۷- نمایش متن ناموجود روی باکس محصول

در ورژن ۲ اپلیکیشن اندروید ووکامرس محصولاتی که در تنظیمات موجودی انبار اونها ناموجود ست شده باشه در باکس های محصولات صفحه اول و همچنین آرشیو اپلیکیشن و متن ناموجود نمایش داده میشه.

 

۱۸- پشتیبانی از محصولات دانلودی و دانلود فوری پس از پرداخت

در نسخه ۲ با پشتیبانی از محصولات دانلود، کاربرانی که از طریق اپلیکیشن اقدام به خرید محصولات دانلودی میکنند در پنل کاربری اپلیکیشن خود میتوانند از بخش لیست سفارشات خود فایل های محصولات مربوطه را بصورت آنی دانلود و استفاده کنند.

 

۱۹- پشتیبانی از محصولات خارجی

از دیگر درخواست های کاربران پشتیبانی اپ از محصولات خارجی بود که در این نسخه پیاده سازی شد. دوستانی که در فروشگاهشون از سیستم های همکاری در فروش استفاده میکنند و یا به هر دلیلی محصولات خارجی دارند ازین به بعد نسخه ۲ این اپلیکیشن این محصولات رو هم پشتیبانی میکنه.

 

۲۰- تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

برخی قسمت های ورژن قبلی اپلیکیشن تاریخ رو به میلادی نشون میداد که در این نسخه این تاریخ ها به شمسی تبدیل شدند.

 

۲۱- پیاده سازی محاسبه تعداد بازدید مجزا برای اپ

در نسخه ۲ امکان محاسبه تعداد بازدید هر محصول پیاده سازی شد. به طوری که میتونید بازدید محصولات اپ رو از صفحات سایت مجزا و یا همسان تنظیم کنید.

 

۲۲- امکان انتخاب نمایش توضیحات کامل و یا توضیحات کوتاه برای محصولات

امکان انتخاب نوع نمایش توضحات در پنل تنظیمات اپلیکیشن فراهم شده است. میتوانید انتخاب کنید که توضیحات کامل محصول در اپلیکیشن نمایش داده شود یا توضیحات کوتاه

 

۲۳- پیاده سازی حالت کاتالوگ برای محصولاتی که قابلیت خرید ندارند و صرفا جنبه نمایشی دارند

یک نوع محصول در ورژن جدید اضافه شده به نام کاتالوگ – این نوع محصول هنگامی استفاده میشه که مدیر سایت نمیخواد محصول قابلیت خرید داشته باشه و صرفا میخواد که محصول جنبه ی نمایشی و نمایشگاهی داشته باشه. برای استفاده از این آپشن کافیه نوع محصول رو کاتالوگ انتخاب کنید.

 

۲۴- رفع مشکلات اعلامی از سوی کاربران

در ورژن ۲ اپلیکیشن فروشگاه ساز بیشترین انرژی که تیم آنلاینر صرف کرد بابت رفع مشکلات اعلامی از سوی کاربران بود. مشکلات عدیده ای از جمله تداخل اپ با ssl – مشکل جستجو – منفی شدن تعداد موجودی انبار – سوالات متداول – مرتب سازی صفحات آرشیو بصورت کامل برطرف شده است.