آموزش استفاده از کیف پول مجازی آنلاینر

با خرید قالبهای فروشگاه قالب وردپرس آنلاینر به ازای هر خرید ، ۴۰% درصد از مبلغ کل واریزی به کیف پول شما اختصاص خواهد یافت.

مواردی که باید در مورد کیف پول در نظر داشته باشید:

  • خرید با استفاده از کیف پول در مناسبت ها یا زمان هایی که کد تخفیف ارائه میگردد قابل استفاده نمیباشد و این مورد غیر فعال میگردد.
  • استفاده از کیف پول فقط و فقط برای خرید قالبهای دارای لایسنس می باشد و قابل استفاده برای افزونه ها، قالبهای بدون لایسنس (قالبهای قدیمی)، ویرایش قالب یا خرید هاست یا فیلم های آموزشی نمیباشد.
  • دقت داشته باشید در مناسبت ها و جشنواره هایی که کد تخفیف فعال میگردد 40% از پرداخت نقدی شما به کیف پول شما واریز نمیگردد و شارژ کیف پول بعد از هر خرید نقدی انجام نخواهد شد.

با وارد شدن در پنل کاربری خود میتوانید میزان موجودی کیف پول خود را ببینید و نسبت به شارژ به میزان دلخواه اقدام کنید،که این مورد جذابترین قسمت از خرید از آنلاینر است بطور مثال ممکن است شما یک قالب خریداری کرده باشید و ۴۰% مبلغ آن به کیف پول شما واریز شده باشد و با یک شارژ مختصر قالب جدیدی را تهیه کنید 🙂

خدمت کیف پول در راستای حمایت از شما مشتریان گرامی سایت آنلاینر  شکل گرفته است که با این خدمت بتوانید بیش از پیش قالبهای مورد نظر را خریداری و استفاده کنید در ضمن قالبهای فروشگاه آنلاینر از بیس کد زنی شده است و تماما قابل ویرایش است در نتیجه میتوان گفت اکثرا قالبهای فروشگاه آنلاینر چندمنظوره است و شما با جزئی ترین و کمترین دانش برنامه نویسی و با توجه به چند فیلم آموزشی کار با پنل وردپرس میتوانید قالب مد نظرتان را بطور کلی ویرایش کنید و قالبتان را هر چه زیباتر کنید .

 

با تشکر تیم طراحی قالب وردپرس آنلاینر …

نظرات شما