افزونه user wallet

 

آموزش نصب و راه اندازی افزونه user wallet

فروشگاه قالب وردپرس آنلاینر ،، آموزش نصب و راه اندازی افزونه user wallet ، افزونه User Wallet Credit System میتواند برای شما یک در ووکامرس یک درگاه پرداخت بصورت کیف پول ایجاد کند این افزونه در کنار درگاه پرداخت در وبسایت قرار میگیرد تا مشتری با هر خرید مبلغی به کیف پولش انتقال داده خرید های بعد را انجام دهد. نصب فعال این افزونه ۱۰۰۰ و امتیاز آن ۴٫۹ است.

کیف پول, کیف پول ووکامرس , افزونه , user wallet آموزش نصب و راه اندازی افزونه user wallet , آموزش نصب و راه اندازی کیف پول ووکامرس

نصب افزونه user wallet و ساخت کیف پول در ووکامرس

مانند تصویر زیر بعد از نصب افزونه user wallet به قسمت ووکامرس » پیکربندی میروید و روی زبانه تسویه حساب کلیک میکنید در اینجا میبینید که بخش user wallet اضافه شده است حال بر روی این گزینه کلیک کنید تا به تنظیمات این بخش هدایت شوید.

 

برای فعال کردن افزونه تیک مربوط به گزینه Enable User Wallet را بزنید.

در این بخش قسمت های عنوان و توضیحات و دستور العمل را کامل میکنید به دلخواه این بخش برای انتخاب درگاه در صفحه تصویه حساب است.

در صورتی که می‌خواهید تا امکان فعال کردن کیف پول برای مشتریان در ووکامرس که سفارش مجازی داده اند، فعال باشد نیز تیک گزینه Enable for virtual orders را فعال کرده و در نهایت تنظیمات خود را ذخیره کنید.

Select user

حلا مانند تصویر به مسیر User Wallet » select a user بروید تا بتوانید به مشتریان خود هدیه بدهید.

پس از کلیک بر روی این دکمه پنجره‌ای به صورت لایت‌باکس مشابه زیر باز خواهد شد که جزییات کیف پول ووکامرس را باید در آن وارد کنید.

کیف پول, کیف پول ووکامرس , افزونه , user wallet آموزش نصب و راه اندازی افزونه user wallet , آموزش نصب و راه اندازی کیف پول ووکامرس

در قسمت select a user مخاطب مدنظر را سلکت و سپس در قسمت Action انتخاب نمایید و در اینجا میتوانید وجهی به کیف پول او اضافه ، کم ، یا بروز رسانی کنید.

در قسمت Credit Amount نیز می‌توان میزان وجهه خود را بر بر حسب ریال یا تومان که در بخش پیکربندی ووکامرس برای وبسایت خود انتخاب کرده‌اید را وارد نمایید.

 

دریافت نوتیفیکیشن

برای ایمیل زدن به کاربر گزینهNotify the User را فعال نمایید و در فیلد مد نظر پیام خود را وارد و بر روی دکمه افزودن کلیک نمایید.

بعد از اینکه وجهه هدیه برای مشتری اعمال شد در برگه تسویه حساب روندی برای پرداخت وجهه محصول مثل تصویر زیر افزوده می شود که در صورت همخوانی و در حد نصاب بودن وجهه هدیه با وجهه محصول مشتری می‌تواند از طریق وجهه هدیه‌ای که کیف پول برای مشتریان در ووکامرس ارائه داده بودید خرید خود را نهایی نمایید.

کیف پول, کیف پول ووکامرس , افزونه , user wallet آموزش نصب و راه اندازی افزونه user wallet , آموزش نصب و راه اندازی کیف پول ووکامرس

نمایش موجودی هدیه کیف پول

 

اگر میخواهید مشتری وجهه کیف پول خود را ببیند ابتدا یک برگه ایجاد کنید و سپس شورت کد زیر را در آن وارد کنید.

 

[uw_balance display_username="true" separator=":" username_type="display_name"]

نظرات شما