تگ گذاری استاندارد , برچسب گذاری , آموزش برچسب گذاری ، برچسب گذاری اصولی

تگ گذاری استاندارد در سایت

از مهمترین مسائل در تولید و بهینه سازی مطالب در سایت، تگ گذاری استاندارد در سایت است. حال در اینجا پرسشی برای وبمستر ها پیش می آید ، تگ گذاری چه استاندارد هایی دارد و مقدار و تعداد آن برای هر مطلب تا چه حدی میتواند باشد؟

ما قصد داریم در این آموزش به شما بگوییم که پاسخ این پرسش های شما چیست.

 

تگ گذاری استاندارد در سایت

 

با دقت به مثال ها ، یقینا بیشتر این آموزش را خواهید فهمید ، برای نمونه و در آموزش های سایت آنلاینر مطالبی راجب سئوی وردپرس قرار داده شده که بصورت استاندارد بوده حال اگر شما این برچسب ها را دنبال کنید به دیگر مقالات در این باره دست میابید. در نتیجه با برچسب ها میتوانید یه نوع دسته بندی ایجاد کنید و مطالب مربوط به هر کدام را با هم ببینید.

 

حال شما با تگ کردن پست ها و مطالب به هم می توانید این عمل را انجام دهید یعنی برای هر نوع آموزش برچسب ها و تگ های همان آموزش را داشته باشید.

در برچسب ها محدودیتی برای وبمستر ها وجود ندارد چون توانایی استفاده از کلمات مترادف را دارد علاوه برا این که میتوانید کلماتی را به کلمات کلیدی اضافه و آنها را در برچسب ها قرار دهید تا بتوانید کاربران زیادی را به سایتتان هدایت کنید.

برای جا افتادن مطلب مثلا مقاله ما در مورد سنو هست برچسب هایی که برای آن میزنیم به شرح زیر است:

 

آموزش سنو، بهینه سازی سایت، آموزش بهینه سازی سایت، آموزش رایگان سئو، سئو و بهینه سازی سایت وغیره…

 

تگ گذاری استاندارد چگونه صورت میگیرد؟؟

تگ گذاری استاندارد در سایت

برای تگ گذاری استاندارد باید ارکان زیر را رعایت نمایید:

 

۱- شما باید از بین همه تگ هایی که برای پستتان در نظر گرفته اید تگ هایی را انتخاب کنبد که احتمال جستجوی آن ها بیشتر است تا در نتیجه با استفاده از آن تگ ها بیستر جذب مخاطب کنید.

 

۲- مسئله دیگر این است که شما بایستی پست ها ، نوشته ها ، و مطالبی از قدیم در سایتتان داشته باشید تا مخاطب به سادگی به ما بقی مطالبی که در ارتباط با آن جستجو می کند دست یابد.

۳- وظیفه مهم شمایی که وبمستر و ادمین سایت هستید این است که برای هر پستی بهترین و برترین برجسب ها و تگ ها را انتخاب کنبد تا کاربر با مطالب نا مربوط مواجه نشود.

 

امید ما این است که از این آموزش استفاده کافی و وافی را برده باشید با آرزوی موفقیت روز افزون.