نکات مهم شروع کار اینترنتی با وردپرس , استارت اپ , کسب و کار اینترنتی

نکات مهم شروع کار اینترنتی با وردپرس

اگر مایلید با وردپرس کسب و کارتان را آغاز کنید و اگر برایتان جالب است بدانید با چگونه این امر امکان پذیر است ، مقاله نکات مهم شروع کار اینترنتی با وردپرس را حتما مطالعه کنید زیرا بدردتان میخورد.

نکات مهم شروع کار اینترنتی با وردپرس

نکات مهم شروع کار اینترنتی با وردپرس , استارت اپ , کسب و کار اینترنتی

۱-موضوع مهم درگاه پرداخت

اگر بخواهید در وردپرس چیزی بفروشید نیازی نیست که در محیط دیگری این کار را انجام دهید و تنها نیاز است از واسطه هایی چون زرین پال استفاده کرده و کسب درآمد خود را آغاز کنید در ضمن وردپرس به سادگی به درگاه پرداخت اینترنتی بانکها متصل می شود.

۲-انتخاب قالب سایت

قالب های فراوانی در وردپرس وجود دارند که هر کدام برای قشر خاصی ساخته شده اند شما میتوانید متناسب با نیازتان قالب مورد نظر را انتخاب کنید و به این هم توجه داشته باشید که قالب مدنظر نیاز های شما را برطرف سازد مثلا ببینید با افزونه هایی که میخواهید کار میکند یا نه …

۳-بک اپ گیری مداوم

اگر بک اپ مناسبی به تداوم از سایتتان نداشته باشید زمانی که اطلاعاتتان پاک شود برایتان بسیار بد میشود زیرا مطالب و اطلاعاتی که شاید ماه ها و سالها برایشان زحمت کشیده اید از بین میروند پس بصورت متداوم از سایتتان بک اپ بگیرید.

۴-انتخاب بهترین نوع هاست

هاست بی شک یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده یک سایت است یادمان هست مطلب نسبتا طولانی هم برای استفاده نکردن از هر نوع هاستی برایتان منتشر کردیم که با مطالعه آن به اینکه هاست چه تاثیری دارد بر سایت و انتخاب درست آن چه فوایدی دارد بیشتر متوجه خواهید شد.

۵-شناخت از افراد مهم در کسب و کار و ارتباط با آنها

هر کسی در آغاز کسب و کار اینترنتی فکر میکند به تنهایی قادر خواهد بود بر روی تمام مسائل مدیریت کامل را داشته باشد که تقریبا در ابتدای راه تفکر نسبتا درستی است اما داشتن یک مشاور و یک تیم خوب رشد شما را چند برابر خواهد کرد.

۶-پشتیبانی از کاربران

پشتیبانی و رسیدگی به مشتریان و کاربران در راه موفقیت یک آپشن بسیار مهم است که با بهره گیری از نظرات این مشتریان و کاربران است که میتوانید راه درست و مسیر صحیح کسب و کارتان را پیدا کنید.

۷-خبرنامه و ایمیل

ایمیل مارکتینگ هنوز هم یکی از بهترین و ماثر ترین روش های درآمد زایی است  حدود ۷۰% از کاربران فقط یک بار از وبسایتتان دیدن میکنند پس با گرفتن ایمیل آنها مطالبتان را برایشان بفرستید تا همیششه با وبسایتتان در تعامل باشند این کار باعث جذب مشتریان وفادار بیشتری هم میشود.