استارت اپ برای افراد درون گرا , استارت اپ ,کسب و کار اینترنتی , خرید و فروش اینترنتی , بازار کار اینترنت

چند ایده برای استارت اپ (افراد درون گرا)

با سلام امروز مقاله امروز ما کمی متفاوت است از روز های دیگر و قصد داریم چند ایده برای استارت اپ (افراد درون گرا) را خدمت شما عزیزان بیان کنیم.

شما می توانید با بهره گیری از این ایده ها استارت اپ خود را شروع و به باردهی نیز برسید.

چند ایده برای استارت اپ

گرافیست

چند ایده برای استارت اپ ،، در حال حاضر بسیار ایده خوبی است و بازار کار خوبی دارد ، تنها لازمه های این کار هم داشتن سیستم و مهارت کار با نرم افزار های گرافیکی است.

افراد بسیار موفقی در زمینه گرافیک ، طراحی لوگو و در شاخه های دیگر گرافیک هستند که بسیار موفق بوده اند مثل Jacob Cass   که توصیه می کنیم درباره این افراد اطلاعات دقیق تری پیدا کنید.

کد نویس وب

اگر علاقه دارید به کارهای فردی کدنویسی بسیار گزینه مناسبی هست.

تنها ملزومات این رشته هم مهارت بر کامپیوتر و برنامه نویسی هست اکثر برنامه نویسان بصورت گروهی و یا کارمندی کار می کنند غافل از اینکه این کار بصورت فردی هم بازدهی بالایی دارد.

 

واسطه فروش اینترنتی

این راهکار گرچه کمی پر دردسر تر ازز دو روش قبلی هست اما با رسید به سود از کرده خودتان پشیمان نخواهید بود ، شما می توانید در سایت فروشگاهی که دارید با فروشگاه های هم سو در شهر صحبت کنید و به توافق برسید تا تصاویری از اجناس های مورد نظر را در سایت خود قرار دهید و با به فروش رسیدن اجناس فروشگاه در وبسایت شما سود خود را بردارید

توصیه ما این هست در این رابطه هم بیشتر اطلاعات جمع کنید.

 

فروش با اینستاگرام

همانطور که میدانید شبکه های اجتماعی در کسب و کار جایگاه بی نظیری دارند و در بین شببکه های اجتماعی اینستاگرام بسیار از نظر کسب و کار اینترنتی پیش است زیرا میتوانید مشتریان را بصورت دیداری با محصول آشنا و آنها را مجاب به خرید کنید.

نویسنده وب شوید

بسیار مهم و کاربردی است نویسنندگی ببخش اعظمی از کار های وب است و شما می توانید با نویسندگی در وب به درامد نسبتا خوبی دست یابید برای شروع بد نیست وبلاگ یا با سایتی همکاری کنید

عکاسی

اگر در زمینه عکاسی مهارت دارید میتوانید تصاویر تان را در وبسایتی که دارید به فروش برسانید ، اکثر عکاسی از طبیعت و جاهای دیدنی بازدهی خوبی دارد

مشاوره در زمینه اقتصاد و اجتماع

آیا رشته ی تحصیلی و تخصصتان مشاوره است ؟ اقتصادی یا اجتماعی؟

اگر در این زمینه ها تخصص لازم را دارید میتوانید با مشاوره دادن به افراد از طریق وب در این زمینه ها درامد تقریبا بالایی به دست بیاورید ، البته از آن نکاتی است که شایان تحقیق است.

خوشحال میشیم نظرات ارزشمند شما عزیزانو راجب مطالب استارت اپ ببینیم تا نویسنده هر چه بهتر بتونه در این زمینه خدمت رسانی کنه 🙂