ترافیک سایت و موفقیت

با سلام خدمت شما عزیزان امروز میخوایم تاثیر ترافیک سایت رو بر موفقیتتش بیان کنیم. پس همراه ما باشید…

 

بازدید سایت

اگر شما میخواهید از روزی چند نفر بازدید به چندصد نفر برسید باید حواستان باشد که مطلبی که در سایت خود گذاشته اید باید مفید و برای کاربر جذاب باشد، این کار باعث افزایش سئو سایت نیز میشود، چون در غیر این صورت شما بعد از گذشت چند وقت باشکست مواجه میشوید.

ترافیک باید هدف داشته باشد

یعنی شما باید بدانید هدف از داشتن این سایت چیست؟ شما باید مطالب خود را دسته بندی کنید و محصولات خودتان را طبقه بندی کنید و برای بازار یابی سایت خود برنامه ریزی کنید و به ترافیک خودتان اهمیت دهید تا جواب خوبی بگیرید.

باید بدانید که کاربران اگر در ثانیه های اول ورود به سایت نشانه ای از مطلبی که میخواهند نیابند فوری سایت را ترک خواهند کرد، پس به محل قرار دادن و شیوه ارائه مطلب نیز باید توجه کرد.

یکی از مطالب مهم که باید یادآوری کنیم این است که شماباید اهمیت ویژه ای به باکس های قالب که در فوتر قرار دارد بدهید، چون شما خدمات سایتتان را در آن قرار میدهید که کاربران سایت شما را بهتر بشناسند. که همین باعث هدفدار شدن ترافیک سایت میشود و تاثیر بسزایی دارد.

 

success site, ترافیک سایت , بازدید سایت

در آخر به معرفی چند راهکار  برای همین مسئله به صورت خلاصه میپردازیم:

  • شما سایت خود را باید جوری تنظیم کنید که محصول و ارائه خدمات شما به صورتی منسجم و واضح باشد.
  • شما پس از مدتی بازدید کنندگان ثابت خود را پیدا خواهید کرد که بعد از ان شما باید سعی کنید که برنامه های سایت را بیشتر و بهتر کنید.
  • نحوه بیان در ارائه مطالب بسیار مهم است و بر خواننده تاثیر زیادی میگذارد.
  • همیشه محتوایی رایگان در سایت خود داشته باشید و همیشه به روز باشید و از مطالب و محتوای جدید استفاده کنید.

در آخر امیدوارم که این مطالب برای شما مفید باشد.