بهتر شدن رتبه در موتور های جستجو ,rank-better-on-search-engines,افزایش رتبه سایت در گوگل,رتبه گوگل,بالا بردن سایت در گوگل

بهتر شدن رتبه در موتور های جستجو

بهتر شدن رتبه در موتور های جستجو ، طبق پژوهش ها صورت گرفته معلوم شده‌است که ۹۰ % از مخاطبان فضای مجازی , وبسایت و یا وبسایتهای مدنظرشان را از روش موتور های جستجو می‌یابند و این مخاطبان اینترنتی از ۳ نتیجه اول به دست آمده اند بالاتر نمیروند به همین دلیل است که میتوان فهمید چرا علاوه بر دیزاین کاربر پسند , سئو هم برای سایت فوق العاده اهمیت دارد.

زیرا ۹۰ % از مخاطبانی که موتورهای جستجو را برای جستجوی وبسایت مناسبشان گزینش می نمایند , به رتبه های اول موتورهای جستجو اهمیت فراوانی میدهند.

بهتر شدن رتبه در موتور های جستجو

بهتر شدن رتبه در موتور های جستجو ,rank-better-on-search-engines,افزایش رتبه سایت در گوگل,رتبه گوگل,بالا بردن سایت در گوگل

اگر بخواهیم بطور کلی به بحث سئو بپردازیم خواهیم فهمید که سئو به دو نوع تقسیم بندی میشود یا به روش کاملا عادی و طبیعی ، و یا با تبلیغات که هزینه هایی را در بر خواهد داشت.

طبق پژوهش های صورت گرفته در حدود ۸۰ % لیست نتایجی که بوسیله موتور های جستجو گوگل مورد بررسی قرار می گیرد بصورت نوع اولیه یعنی عادی بوده است و سایر هم از روش ppc خریداری گردیده اند . به همین علت است که زمانی شما سایتی را پباده سازی می کنید باید از طریق عادی نسبت به افزایش رنکینگ آن در لیست موتور های جستجو اقدام نمایید که‌ این حالت مطلقا نیز از حیث موتور های جستجو و نیز از دید مخاطبان ارزشمند است . این مقاله با انگیزه سریع تر رسیدن به رنکینگ برتر در موتور های جستجو منتشر شده‌است .

معنای بهینه سازی

بهینه سازی یعنی وبسایت شما به نحوی پباده سازی و کنترل شود که وقتی استفاده کننده جستجویی در وب انجام می دهد وبسایت شما در ده توصیه ابتدایی موتور جست و جو به مخاطب توصیه شود . یا بهتر بگوییم به طوری باشد که رنکینگ برتر در موتور های جستجو را کسب نماید .

بررسی جوانب دیگر بهتر شدن رتبه در موتور های جستجو

در اصل وقتی سایت شما در رتبه بندی بالاتر باشد همین باعث میشود مخاطبین به وبسایتتان بیشتر اعتماد کنند و در نتیجه هر چقدر سایتتان شهرت پیدا کند کسب و کارتان رونق بیشتری خواهد گرفت و این را هم بخاطر داشته باشید که تمامی لینک هایی که به وبسایت شما ختم میشوند شما را در چشم موتور های جستجو معتبرتر می نمایند.

جلب اعتماد گوگل

وجه دیگر جلب اعتماد موتور های جستجو این است که قوانین آنها را رعایت کنیم بعنوان مثال اگر شما بطور بیهوده و زیادی لینک و کلمه کلیدیتان را در سایت کارکرده باشید و یا روزانه ۱۰۰۰۰ برگه و صفحه به وبسایتتان افزون نمایید خواهید فهمید که برای پیشرفت شما هیچ تاثیری ندارد.

انتظاری که این موتورهای جستجو از ما دارند این است که سایت ما آهسته و پیوسته و با روش طبیعی ارتقا پیدا کند اگر به چراغ های قرمز که به معنای خطرند بنگرید خواهید فهمید که آنها سایت شما را پس بررسی مورد جریمه قرار خواهند داد که همین عامل جلوگیری می کند از رسیدن شما به رتبه های بالاتر در گوگل.

رد شدن موفق از فلیتر موتورهای جستجو

در نتیجه هنگامی که فیلترموتورهای جستجوگر هست  می بایست ضوابط آن‌ها را رعایت کنیم تا رتبه برتر در موتور های جستجو را بدست بیاوریم و بتوانیم آنان را کنترل کنیم و زمانی که مخطبان برگه ای را جستجو می کنند میخواهند بهترین مطلب را پیدا کنند که دارای لینک های بسیاری نیز باشد, ما هم می بایست این ضوابط  را برای مخاطبان عزیز به شایسته ترین نحو ممکن در وب ارائه دهیم و احتمال اشتباه های خویش را از بین ببریم .

با ما آنلاین باشید 🙂