چگونه با افزونه User Switching بین حساب های کاربری جا به جا شویم؟

در این مقاله سعی داریم کاربرد افزونه User Switching را درسایت های وردپرسی بررسی کنیم. اصلیترین کاربرد این افزونه سوییچ بین حساب های کاربری در وردپرس است. چند افزونه در این زمینه وجود داره که ما میخوایم یکیشو بررسی کنیم. حالا میخوایم با هم بررسی کنیم که چگونه با افزونه User Switching بین حساب های کاربری جا به جا شویم. پس با استورینا همراه باشید.

چرا و چه زمانی باید حساب کاربری را عوض کنیم؟

وردپرس به طور پیش فرض به شما اجازه میده تا کاربران و نویسندگان جدید رو به وب سایتش اضافه کنید و همینطور به هر کاربر این اختیار رو بدید تا وظایف مختلف رو در وب سایتتون انجام بده.………………………………………………….

حتی می تونین به کاربران وبسایت وردپرسی خودتون این اجازه رو بدین که در سایت شما ثبت نام کنند. برای این کار خیلی راحت از قسمت تنظیمات وارد  General میشیم و این تنظیم و برای همه فعال میکنیم.

سوییچ بین حساب های کاربری در وردپرس | افزونه User Switching

ایجاد تنظیمات پیش فرض برای همه کاربران جدید

 

شما به عنوان کسی که مدیریتی یک وبسایت وردپرسی رو بر عهده دارید، خیلی راحت میتونین تمام حساب های کاربری رو مدیریت کنین. مخصوصا اگر وبسایت شما یک وبسایت فروشگاهی باشه. یعنی شما از طریق سایت بتونین فروش آنلاین داشته باشین. حالا برای اینکه بتونین به همه حساب های کاربری عضو شده در سایتتون دسترسی داشته باشین میتونین به هر حساب  یک مجوز اختصاص بدین. یعنی هر نفر نیاز نباشه برای جا به جا شدن بین حساب های خودش، به صورت مکرر login و logout بشه.

ولی برای اینکه شما به تک تک کاربرتون این ویژگی و اختصاص بدین.باید زمان خیلی زیادی و صرف کنین. پس برای اینکه راه حل دوم و بدونین با ما همراه باشین.

پیشنهاد ویژه استورینا

اصلیترین قسمت برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی، وجود قالب های فروشگاهی حرفه ای است.

استورینا برای همه موقعیتی را فراهم آورده است؛ که اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارند بتوانند، قالب فروشگاهی مورد نیاز خود را انتخاب کنند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

چجوری با افزونه User Switching بین حساب های کاربری یک سایت جا به جا بشیم؟

اول باید افزونه User Switching را نصب و فعال کنید. اگر با افزونه و نصبش آشنایی ندارین حتما مقاله افزونه چیه و چگونه نصب میشه رو بخونین.

بعد از اینکه افزونه و فعال کردین، از صفحه پیشخوان سایتتون وارد تنظیمات افزونه ای که نصب کردین.میشین. اینجا کنار هر حساب کاربری که در سایتتون.ایجاد شده یک «Switch to» میبینید.

سوییچ بین حساب های کاربری در وردپرس | افزونه User Switching

هر حساب کاربری Switch to دارد.

 

حالا شما به عنوان مدیر یک سایت میتونین نوع دسترسی هر کاربر و به سایتتون عوض کنین.

 

سوییچ بین حساب های کاربری در وردپرس | افزونه User Switching

با کلیک روی اعلان به حساب کاربری خودتون برگردید.

 

حالا سایتتون یک اعلان و نمایش میده که شما میتونین با کلیک کردن به حساب کاربری خودتون برگردین.