افزونه بک آپ وردپرس فارسی | بک آپ بادی فارسی | بک آپ گیری از وردپرس

افزونه بک آپ وردپرس فارسی

بک آپ گرفتن از هر چیزی مهم تر است. با گرفتن یک نسخه پشتیبان از اطلاعات سایت خود دیگر نگران از بین رفتن اطلاعات سایت وردپرسی خود نباشید. یکی از بهترین افزونه های بک آپ گیری از وردپرس افزونه بک آپ بادی میباشد، “backupbuddy”  این امکان را به شما می دهد تا همیشه نسخه بک آپ از سایت خودتان داشته باشید و با خیالی راحت به مدیریت سایت خود بپردازید. در زیر بعضی از ویژگی های این افزونه حرفه ای را مورد بررسی قرار میدهیم :

گرفتن بک آپ از دیتابیس و فایلها

یک بک آپ خوب نباید تنها شامل دیتابیس باشد بلکه باید شامل همه ی فایل ها و رسانه ها نیز باشد. افزونه ” backupbuddy” از همه ی اطلاعات سایت وردپرسی تان بک آپ گیری می کند.

نصب آسان و زمان بندی حرفه ای

نصب این افزونه بسیار راحت است و دارای تنظیماتی کامل برای زمانبندی پشتیبان میباشد.

ذخیره پشتیبان بیرون از سایت

از سایت وردپرسی تان باخیال راحت پشتیبان تهیه کنید و در بیرون از سایت استفاده نمایید.

باز گرداندن راحت و سریع

یکی از مهمترین ویژگی های این افزونه باز گرداندن راحت و سریع فایلهای پشتیبان میباشد.

بک آپ گیری خودکار

این افزونه به صورت اتوماتیک از سایتتان پشتیبان تهیه می کند.

افزونه بک آپ وردپرس فارسی | بک آپ بادی فارسی | بک آپ گیری از وردپرس

افزونه بک آپ گیری بادی ویژگی ها و تنطیمات کاملی را دارا می باشد همچنین این افزونه با یک گیگا بایت فضای رایگان نیز از طرف سازنده ارائه شده است. این افزونه فایل زیپ قابل دانلودی را برای شما آماده خواهد کرد که این ویژگی در تهیه کردن فایلهای پشتیبان بسیار اهمیت دارد.

افزونه بک آپ بادی وردپرس  به شما  این اجازه را می دهد که از فایل های پشتیبانتان در دیگر سایت های وردپرسی هم استفاده نمایید، با این افزونه همه ی ویژگی های وبسایت های وردپرسی قابل ذخیره سازی و انتقال می باشد.