هاست رایگان , عدم استفاده از هاست رایگان , مضرات هاست رایگان , چرا نباید از هاست رایگان استفاده کنیم؟

چرا نباید از هاست رایگان استفاده کنیم؟

امروز در مورد این سوال که چرا نباید از هاست رایگان استفاده کنیم؟ قرار است بحث کنیم

۱- سرعت لود پایین

در هاست های رایگان چون هزاران سایت روی یک سرور بصورت اشتراکی کار می کنند سرعت لود پایینی دارد که همین یک امر غیر قابل چشم پوشی برای عدم استفاده از این نوع هاست ها است.

۲- محدودیت زمان رایگان بودن سرویس

یکی دیگر از پاسخ ها به سوال چرا نباید از هاست رایگان استفاده کنیم؟ همین محدودیت زمان رایگان بودن سرویس های آنهاست ، پس از مدتی می بینید که زمان استفاده بصورت رایگان به اتمام می رسد و هزینه ای بیشتر از هاست های پولی ازز شما طلب می کنند.

۳- قفل شدن اطلاعات

اگر بخواهید از این هاست ها به هاست های پولی با کیفیت نقل مکان کنید اکثرا این هاست ها امکان جا به جایی را ندارند و شاید در بین اطلاعاتتان را از دست بدهید که همین خود از بزرگترین ضرر های این هاست ها است.

۵- تبلیغات زیاد

این سرویس ها برای این که از پس درامد های خود بر بیایند طبیعتا از تبلیغات زیادی پشتیبانی می کنند که همین هم بر روی سرعت وب شما تاثیر منفی دارد علاوه بر این شما در رابطه با حذف این تبلیغات هم کاری نمی توانید بکنید.

۶- مسدود کردن وبسایت شما

هر گاه که بخواهند این وب سرویس ها می توانند وب سایت شما را مسدود کنند بدون آنکه اطلاع یا دلیل این کار را بگویند.

۸- بسته شدن دامنه سایت شما

هنگامی که سایتتان بوسیله ی این هاست ها مسدود شود دیگر دامنه ی شما از بین خواهد رفت و دسترسی شما به این دامنه قطع خواهد شد.

۱۱- پشتیبانی نکردن از وردپرس

اکثر این سرویس ها از سیستم مدیریت محتوای وردپرس پشتیبانی نمی کنند در این صورت برای پشتیبانی از این سیستم قدرتمند نیازمند باید ابزار هایی را استفاده کنید که این سرویس ها از آن ابزار ها هم پشتیبانی نمی کنند.

۱۳- ویروس

اکثرا بد افزار ها یا ویروس هایی را توزیع می کنند در وبسایت شما که ضربات اساسی به سئو  و سایت شما می زند این عامل یکی از شایع ترین ضرر های این نوع سرویس هاست.

۱۴- محدودیت استفاده از پهنای باند

هاست رایگان , عدم استفاده از هاست رایگان , مضرات هاست رایگان , چرا نباید از هاست رایگان استفاده کنیم؟

همیشه یک جز از پهنای باند در اختیار سایت شماست و این سرویس ها در این امر بسیار ضعیف عمل می کنند و فضای زیادی به شما نمی دهند و این عامل کندی سایت شماست.

۱۶- نداشتن پشتیبانی

اگر با هاست های معتبر سر و کار داشته باشید ، تا به مشکلی بر میخورید سریعا به شما پشتیبانی میدهند و سعی دارند تا سریع تر مشکلتان حل شود اما این امر در هاست های رایگان وجود ندارد و از جانب آنها پشتیبانی نخواهید شد.