سلام و وقت بخیر کاربر گرامی

در این مطلب ما نحوه صحیح کارکردن با بسته نصبی آسان قالبهای استورینا را به شما آموزش خواهیم داد.

هنگامی که شما یک قالب از سایت استورینا خریداری مینمائید در پنل کاربری خود دو لینک دانلود مشاهده خواهید کرد. یک لینک فایل اصلی قالب میباشد و لینک دیگر فایل بسته نصبی قالب.

فایل اصلی قالب زمانی کاربرد دارد که شما وردپرس خود را از قبل ایجاد کرده اید و محتوا در آن قرار داده اید و سایت شما در حال کارکردن میباشد. و فقط مایل هستید که قالب خود را تعویض یا آپدیت نمائید.

اما فایل نصبی برای این است که شما یک هاست خام دارید یا وردپرس ای که نصب کرده اید محتوایی در آن درج نشده است و پاک کردن آن برای شما اهمیتی ندارد و میخواهید قالب را دقیقا مانند دمو برای خودتان یا مشتریتان نصب نمائید.

بسیار خوب در این آموزش فرض ما بر این است که شما وردپرس ای در هاست ندارید یا میخواهید آن را کاملا پاک کرده و سایت را مانند دموی فروشگاه راه اندازی نمائید.

در این آموزش شما نیاز به نصب نرم افزار winrar خواهید داشت که چنانچه از قبل این نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب نکرده اید از این لینک نصب دانلود و نصب نمائید.

دانلود نرم افزار WINRAR

 

روش نصب قالب با بسته نصبی با اکسترکت دستی

روش نصب قالب با بسته نصبی با اینستالر

نظرات شما
  1. امیر رضائی

    روزتون بخیر من قالب پرسون رو روی لوکال نصب میکنم این ارورو میده ، لطفا راهنمایی کنید.
    Fatal error: The file C:\xampp\htdocs\sunsloob\wp-content\themes\person\custom-functions.php was encoded by the ionCube Encoder for PHP 5.6 and cannot run under PHP 7.1 or later. Please ask the provider of the script to provide a version encoded with the ionCube Encoder for PHP 7.1. in Unknown on line 0

  2. سلام
    من هاست نگرفتم و میخام قالب خریداری شده رو تو لوکالهاستم نصب و محتواگذاریشو تکمیل کنم بعد بفرستم تو هاست واقعی،آیا اگه اینکارو بکنم به مشکل میخورم یا محدودیت هایی رو برام ایجاد میکنه؟