درج تبلیغ پس از محتوا در وردپرس

اگر می خواهید درج تبلیغ پس از محتوا در وردپرس اضافه کنید در ادامه با ما همراه باشید وردپرس با یک روش آسان و به صورت پیش فرض امضا و یا تبلیغات را پس از محتوا پست  نمایش می دهد. در این مقاله، چگونگی اضافه کردن امضا و تبلیغات را شرح خواهیم داد.

مرحله اول:

اضافه کردن امضا و تبلیغات پس از محتوای پست با استفاده از افزونه

درج تبلیغ پس از محتوا در وردپرس  در اولین قدم  چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه Insert Post Ads را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، باید برای مشاهده تنظیمات افزونه، از ارسال پست ها > صفحه تنظیمات استفاده کنید.

 درج امضاء برای نوشته های وردپرس | اضافه کردن امضآء و تبلیغات در وردپرس |

 

در صفحه تنظیمات، در آن شما باید فعال کردن تبلیغات پست را انتخاب کنید. همچنین می توانید آن را برای پست ها، صفحات و انواع پست های سفارشی فعال کنید. تنظیمات را ذخیره کنید. بعد، شما برای ایجاد امضای خود و یا تبلیغات باید به بخش ارسال آگهی> اضافه کردن جدید بروید.

 درج امضاء برای نوشته های وردپرس | اضافه کردن امضآء و تبلیغات در وردپرس |

به سادگی یک عنوان برای این امضای خاص و یا بعد از تبلیغ ارسال کنید. در کادر زیر، کد تبلیغ شما، امضا یا هر HTML یا متن مورد نظر نمایش داده می شود. بعد، باید « محتوا» را بعد از گزینه ی «نمایش آگهی» انتخاب کنید. شما همچنین باید 1 را در فیلد بعدی وارد کنید.آن را منتشر کنید تا آگهی را در سایت خود ببینید.
 پس از ارسال، آگهی شما و یا امضای شما در وب سایت شما قرار خواهد گرفت. برای مشاهده آن ها می توانید یک پست یا صفحه در سایت خود مشاهده کنید تا آن را در عمل ببینید.

روش دوم: اضافه کردن امضا و تبلیغات پس از محتوای پست به صورت دستی

این روش نیاز به اضافه کردن کد به فایل های وردپرس شما دارد. ابتدا باید این کد را به فایل functions.php قالب یا یک افزونه خاص سایت اضافه کنید.
 درج امضاء برای نوشته های وردپرس | اضافه کردن امضآء و تبلیغات در وردپرس |
فراموش نکنید که مقدار محتوای $ را با کد تبلیغی، تصویر یا امضایی که می خواهید نمایش داده شود، جایگزین کنید.اکنون می توانید به وبسایت خود مراجعه کنید تا امضای خود را در عمل ببینید.