استارت اپ ، کسب و کار اینترنتی , شروع استارت اپ , ایده برای کسب وکار اینترنتی

ایده خوب برای آغاز کسب و کار اینترنتی

با سلام

ایده خوب برای آغاز کسب و کار اینترنتی ، اغلب فکر میکنند که برای شروع استارت اپ باید یک ایده ی عالی و بی نقص داشته باشیم ، در حالی که برای شروع استارت اپ نیاز به فکر کردن  زیاد است تا به هدف مشخصی برسیم و بعد تمام تلاشمان را روی آن ایده بگذاریم تا به موفقیت برسد. در نظر داشته باشیم یک استارت اپ بهتر است خود حرفی برای گفتن داشته باشد تا در تقلید از سایر استارت اپ ها گام بردارد ، حال سوال این است که چگونه یک استارت اپ خوب را آغاز  کنیم؟

استارت اپ ، کسب و کار اینترنتی , شروع استارت اپ , ایده برای کسب وکار اینترنتی

جست جو در بازار بزرگ صنایع

خب میزان تجربه و رقابتی که در این بازار هااست بسیار بالاست و یقینا برای شروع مناسب به نظر نمی رسند ،  برای شروع به جایی باید رفت که کمتر افراد در آن فعالیت میکنند (دست کمتر باشد)

زیاد شدن مشکلات

در مورد تحقیق در مورد استارت اپ باید بگوییم بسیار به مشکل خواهید خورد اما جای نگرانی نیست زیرا با گفتگو با متخصصین ،  با تجربه گان ، کاربران و … خواهید توانست مشکل خود را حل کنید.

نیاز و علاقه شما

برای راحت تر پیدا کردن یک ایده ابتدا باید به نیاز های زندگی از هر نظری نگاه کنید سپس آن را با علایق خود بسنجید و در نهایت آن را شروع کنید

عجله ممنوع! ، وسعت تفکر

سعی کنید از ابتدای استارت اپ خود یک جز از زندگیتان را خرج آن کنید و کم کم آن جز را گسترش دهید ، شما اگر از ابتدا وسیع فکر کنید می بینید باید از ابتدا ایده را به چندین جز تقسیم کرده و به هر جز آن کم کم دست یابید.

رصد ایده های بزرگ  و موفق

یک شاخصه های اصلی است ، ما با دیدن ایده های بزرگ وموفق میتوانیم با تصمیمات بهتری بگیریم ،  خود دیدن ایده های موفق میتوانند در ذهن شما ایده های جالبی را رقم زنند.

دیدتان را باز کنید

به دقت به همه جنبه های ایده های جالب فکر کنید شاید جنبه دیگری باشد که بتوانید آن را پیدا کنید ، شما اگر میخواهید در کاری موفق شوید باید دیدتان از یک فرد عادی به آنکار وسیع تر باشد و ابعادی از آن را ببینید که دیگران نمی بینند.

برای رسیدن به هدف به زمان نیاز دارید

تا کنون شنیده اید که همه چیز در طی زمان حل می شود ، شما اگر کارتان را آهسته و پیوسته انجام دهید مطمئنا به موفقیت می رسید ولی در طی زمان پس با آرامش کار کنید و برای خودتان کمی زمان خرج کنید.

هر روز علم خود را افزایش دهید

خود را مقید کنید روزانه هر چند کم اما برای پیشرفت خود وقت بگذارید ، شما برای اینکه استارت اپ قوی و کارامدی داشته باشید باید استارت اپتان همیشه به روز باشد و این امر فقط با به روز بودن خودتان میسر میشود.

فراری نبودن از رقابت

در هر زمینه ای رقبا نقش اصلی موفقیت شما را دارند چرا که آن ها با رقابت با شما ، شما را وادار به حرکت میکنند و همین امر شما را بیشتر جلو میندازد ، و زودتر شما را به موفقیت می رساند.

 

 

نظرات شما
  1. با سلام
    مطلب خوبی بود اما یه نکته داخلش جالب نبود :
    در حالی که برای شروع استارت اپ نیاز به فکر کردن زیاد است تا به هدف مشخصی برسیم .
    ایده مهم، اما وجود نفر و ساعت کار هم خیلی مهم ، برای مثال خود بنده ابده های خوب توی ذهنم زیاد دارم اما هیچ وقت عمر کفاف همه آنها را نمی دهد و حتماً نیاز به
    نفر مطمئن و ساعت کار مناسب فعالیت می باشد.