محتوای جدید در وبسایت , مطالب تازه در سایت, سئوی مطلب , سئوی نوشته , بهینه سازی محتوی

از لازمه های بشدت اصلی و قابل تامل کمپانی گوگل بواسطه تایین وب سایت دلخواه خود، مطالب تازه در وب سایت هست. همین علت هست که در بین وب سایت های کهنه تر و مبتدی، رقابت اعمال کرده است ، این عوامل دلیل غفلت وبمستر ها شده ،  اما اگر کمی تامل کنید می بینید که در این وبسایت ها توان ایجاد مطالب تازه در هر عرصه ای هست.یکی از واقعه هایی که احتمالا برای شما اتفاق افتاده است: وقتی کلمه اصلی وب سایتتان را نیز در گوگل جستجو می نمایید، نتیجه گوگل این است که وب سایت هایی را به شما نشان می دهد که قبلا، هرگز در لیست کاوش گوگل اثری از آنها نبوده و بصورت ناگهانی در رده هایی ابتدایی دیده می شوند. البته از دید گوگل در این عمل اشکالی یافت نمی شود و حتی امتیاز مثبت هم دارد!

 

مطالب تازه در وب سایت

 

در ابتدا به نتیجه های گوگل بروید و کلمه هایی را که اکثرا طویل می باشند و بیش تر دچار تغییر نیز شده را پیدا نمایید و با انجام گزینه های پایین در لیست پر اهمیت های گوگل جای بگیرید. بهتر است که به این نکته نیز توجه داشته باشید که خریداری بک لینک جزو خط قرمز های گوگل هست.

 

۱_تولید مطالب تازه و هدفمند

 

گوگل بعضی کلمه هایی که مرتبط با معقوله ی شغلیتان می شود را شناخته و با استفاده از خلاقیتتان ، دگرگونی هایی بر روی آنها نیز پیدا کرده تا مطالب تازه در وب سایت  به وجود بیاید. پس از گذاشتن آنها، اگر چنانچه از طرف گوگل index نشد در واقع می توان گفت که احتمالا عبارات طویلی را بایستی در مطالبتان به کار بگیرید. توجه به این نکته ضروریست که علتی موجود نیست تا انتخابتان با ملاک های گوگل مطابقت داشته باشد. پس بایستی همه ی کلمات را در همه جهات استفاده کرد تا احتمالا مقداری از آنها توجه گوگل را جلب کند.

 

۲_مضمون تازه در نوشته های کهنه

 

مهمترین لازمه برای ارتقای رتبه وبسایت همانطور که گفته شد بروز رسانی مطالب وبسایت و ایجاد مطالب تازه در وبسایت هست و نیز وبسایت هایی که گرفتار کاهش رتبه شده اند با تازه سازی و تولید محتوی و مطالبشان به این امر خاتمه میدهند .

 

مطالب تازه کلمات کلیدی و اصلی تازه ای را در بردارند. بعضی افراد معتقدند بودن دیدگاه ها در قسمت پائین وب سایت می تواند مطلب تازه ای به حساب بیاید اما  در واقع واقعیت این نیست. در حقیقت دیدگاه های پائین پیج وب سایت یکی از عوامل پائین آمدن رنک وب سایت می باشد. وقتی می آید که همه این مراحل بدون نفع بوده ، در این جا میتوانید محتوای تازه با همین موضوع ویرایش کرده و برگه ی کهنه تان را با بکارگیری کد ۳۰۱ هدایت کنید به صفحه جدید .این حالت بیشتر به درد وبسایت های دانلودی میخورد.

 

۳_محتوای تازه و دنباله دار

محتوای جدید در وبسایت , مطالب تازه در سایت, سئوی مطلب , سئوی نوشته , بهینه سازی محتوی

بطور مثال اگر شما یک وبسایت با موضوع آموزش ریاضی داشته باشید میتوانید در رابطه با مسئله ای در صفحه ی اصلی خود برگه ای تولید کنید که همیشه در رابطه با آن موضوع دو مسئله در آن برگه محتوایی قرار بدهید.

 

در آخر به این نکته توجه داشته باشید که ما نگفته ایم هنگامی که مطالب تازه ای را وارد می کنید مطالب قدیمی و کهنه شما به درد نمی خورد و حتی اگر صفحات و پست های جدید را جایگزین پست های قبلی نمایید شاید برخی کاربرانتان را از دست نیز بدهید آموزش اصلی ما به شما این است که چگونه بتوانید کاربران ساده وبسایتتان را به خریداران دائمی تبدیل نمایید.

 

ما در آنلاینر امیدواریم بتوانیم گامی کوچک در راستای هدف والای آموزش و نشر علم به شما دوستدارن وردپرس داده باشیم و همچنین امیدواریم همیشه ما را دنبال کنید و با ما آنلاین باشید ، باتشکر.

نظرات شما