سفارش سازی و ویرایش قالب وردپرس با افزونه Css Hero

اگر شما هم از آن دسته افراد مبتدی که هیچ دانشی از برنامه نویسی ندارند و می خواهند سفارش سازی سایت بدون کدنویسی و ویرایش قالب وردپرس وبسایتشون رو خودشون انجام بدهند هستید. بهتر است بدانید هدف افزونه Css.hero نیز همین است.

افزونه Css hero به شما اجازه می دهد که قالب وردپرسی خود را بدون لمس حتی یک خط کد سفارش سازی کنید.

تیم استورینا در این مقاله قصد دارد به شما نحوه استفاده از Css hero را برای سفارشی کردن وب سایت وردپرسی نشان دهد پس با ما همراه باشید.

ما معتقدیم Css hero یکی از پلاگین هایی است که هر مبتدی باید حداقل یکبار از آن استفاده کند.

مروری بر ویژگی های Css hero

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

Css Hero یک پلاگین برای ویرایش قالب وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا تم وردپرس خود را بدون نوشتن یک خط کد بدون استفاده از (HTML یا CSS ) طراحی کنید. ایجاد تغییرات در یک قالب بسیار مفید و جذاب است.

تمام تغیراتی که اعمالویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسیمی کنید به عنوان یک شیوه اضافی ذخیره می شود. یعنی شما می توانید بدون داشتن کوچکترین نگرانی در خصوص از دست دادن قالب اولیه تغییرات خود را اعمال کنید.

سفارش سازی سایت بدون کدنویسی در Css Hero

حتی اگر شما یک طراح سایت و یا توسعه دهنده وب باشید متوجه خواهید شد که Css Hero به اندازه ی برنامه نویسی خوب است. یکی از نقاط قوت Css Hero هماهنگی با تمام قالب ها و چارچوب های وردپرس است. به کمک این افزونه میتوانید با سرعت بالایی تغییرات را در پوسته فرزند ایجاد کنید.و سپس آن را برای استفاده در وب سایت مشتری ارسال کنید.

به کمک CSS Hero میتوانید در وقت خود برای سفارشی سازی طراحی ها صرفه جویی کنید.

معمولا ما در استفاده از پلاگین های سفارش سازی سایت بدون کدنویسی با توجه به برجستگی آنها خیلی شک و تردید می کنیم. ولی فقط کافیست که پلاگین Css Hero  را یکبار نصب و امتحان کنید تا تحت تاثیر قابلیت های این افزونه قرار بگیرید.

اگر بخواهیم در میان تمام پلاگین های سفارشی ساز قالب وردپرس به این افزونه از پنج ستاره امتیاز بدهیم باید امتیاز 5 ستاره را برای این افزونه در نظر بگیریم.

طریقه استفاده از Css Hero برای سفارشی سازی قالب

ابتدا باید پلاگین Css Hero را خرید ، دانلود و نصب نمایید.

هزینه استفاده از این افزونه مبلغ 29 دلار برای یک سایت واحد می باشد. که با توجه به سرعتی که در کار سفارشی سازی قالب ایجاد می کند این مبلغ بسیار درست و مناسب می باشد.

استفاده از کوپن برای دریافت تخفیف ویژه 34% اگر می خواهید نسخه پیشرفته pro این افزونه را خریداری کنید. همان کد به شما یک نخفیف 40% خیلی بزرگ و عالی نیز می دهد.

پس از اینکه افزونه رو نصب و فعال کردید به یک صفحه برای دریافت کلید مجوز راهنمایی می شوید. با توجه به دستورالعمل های صفحه و پس از طی تمام مراحل دریافت کلید مجوز به سایت خود راهنمایی می شوید.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

گزینه سفارشی سازی با Css Hero

با کلیک بر روی گزینه Customiza with Css hero قالب را به پیش نمایش زنده تبدیل می کند.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

شروع کار با پلاگین Css Hero

 

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

ویرایش متن در Css Hero

حال به راحتی میتوانید با کلیک بر روی هر عنصر موجود در صفحه سایت با Css hero به شما خواص Css مورد استفاده آن عنصر را نشان می دهد.

 

 

چه بخش هایی را به کمک Css Hero میتوان ویرایش کرد:

  • پس زمینه
  • تایپوگرافی
  • مرزها
  • فاصله
  • و…

شما با انتخاب هر عنصر موجود در صفحه آنرا را گسترش دهید و سپس خواص Css را به راحتی و در یک محیط کاربری ساده ویرایش کنید.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

ایجاد تغیرات در محیط Css Hero

 

به محض اینکه تغییراتی در Css ایجاد می کنید این تغییرات به صورتی جادویی بر قالب اعمال می شود. اگر در حال یادگیری Css هستید. استفاده از این افزونه برای شما مفید خواهد بود. شما نتیجه تمام تغییراتی که ایجاد کردید را به صورت زنده در پیش نمایش خواهید دید.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

محیط کاربری افزونه Css Hero

مشکلی در پیدا کردن تصاویر رایگان برای وبسایتتون دارید؟این افزونه از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است که به شما اجازه ادغام و مرور و جستوجو و استفاده از عکس های زیبا در طراحی سایت را می دهد.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

نمونه عنصرها و قطعه ها

Css Hero همچنین با مقداری قطعه ساخته شده همراه است که شما میتوانید هر یک از این قطعه ها را به عنصار وبسایت خود اعمال کنید. به راحتی میتوانید به تب قطعه ها در ستون سمت چپ بروید.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

نمایش تغییرات به صورت زنده

همین که شما در حال ایجاد تغییرات در قالب هستید Css Hero به صورت خودکار تغییرات را ذخیره می کند اما آنها را منتشر نمی کند.

برای ذخیره تغییرات در وبسایت لازم است که بر روی کلید ذخیره و به اشتراک گذاری کلیک کنید

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

ذخیره تغییرات اعمال شده به قالب

لغو تغییرات اعمال شده بر سایت در Css Hero

یکی دیگه از بهترین قابلیت هایی که این افزونه دارد اینه که شما میتونین تمام تغییراتی را که در هر زمان در قالب ایجاد کردید به حالت اول بازگردانید. این افزونه تاریخچه ای از تمام تغییراتی که شما بر سایت وارد کردید را در خود نگه می دارد.

شما با یک کلیک ساده بر روی تاریخچه تغییرات که با آیکون ساعت در سایدبار سایت قرار دارد میتوانید.لیست تغییرات را مشاهده کنید.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

تاریخچه تغییرات

با کلیک بر روی هر یک از آن تاریخچه های موجود در لیست میتوانید ببینید.چه تغییراتی در سایت شما اعمال شده است. اگر می خواهید که به آن حالت برگردید.فقط کافیست بر روی تاریخچه کلیک نمایید

شما می توانید.بدون ذخیره کردن.تغییرات جدید یا توقف ویرایش از این نقطه به آن حالت بازگردید.

نیازی به نگرانی نیست.چرا که تاریخچه تغییراتی که بعد از آن انجام دادید ناپدید می شوند. تمام تغیرات قبل و بعد از آن انجام داده اید ذخیره می شوند.و شما هر زمان که بخواهید.میتوانید.به آن حالت برگردید.

 

بازگرداندن تغییرات ایجاد شده در یک آیتم خاص؟

در این مورد، لازم نیست.از ابزار تاریخچه استفاده کنید. فقط کافیست بر روی عنصر مورد نظر کلیک کنید.و سپس بر روی دکمه تنظیم مجدد کلیک کنید.

ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

ریست کردن ویرایش یک عنصر

این مورد را به تنظیمات پیش فرض.تعریف شده توسط تم وردپرس خود تغییر دهید.

سفارشی کردن سایت برای دستگاه های موبایل در Css Hero

یکی از چالش برانگیز ترین موارد در طراحی سایت.سازگاری با تمام دستگاه ها می باشد. باید مطمئن شد.که آیا سایت شما در تمام دستگاه ها اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر جذابیت خود را دارد. طراحان و برنامه نویسان وب از ابزار های.مختلفی برای مطمئن شدن از واکنش گرا بودن سایت استفاده می کنند.

یک شانس خوب برای شما که از Css Hero  استفاده می کنید.چرا که با ابزاری برای نمایش در دستگاه های مختلف همراه است.

در نوار ابزار یک تصویر کامپیوتر کوچک می باشد.که با کلیک بر روی آن میتوانید.یکی از دستگاه های زیر را انتخاب کنید.تا صفحه به اندازه آن دستگاه تبدیل شود.

  • تلفن همراه
  • رایانه لوحی
  • دسکتاپ
  • تبلت
  • و…
ویرایش قالب وردپرس | سفارش سازی سایت بدون کدنویسی

تغییر حالت صفحه به دستگاه های دیگر

 

شما هم اکنون می توانید.سایت خود را در حالی که پیش نمایش آن را برای.دستگاه های تلفن همراه می باشد ویرایش کنید. این ابزار برای طراحی قالب موبایل بسیار مفید است.

Css Hero سازگار با تم

اگر به وبسایت رسمی Css Hero بروید.لیستی از تم های سازگار برای ویرایش قالب وردپرس دارد.این لیست شامل بسیاری از بهترین تم های رایگان وردپرس است.همچنین دارای محبوبترین تم های برتر فروشگاه هایی مانند CSSIgniter، Themify، StudioPress می باشد.

کدام پلاگین با Css Hero سازگار است.

Css Hero به طور منظم با پلاگین.های وردپرس برای سازگاری با آنها تست می شود. همچنین با ووکامرس نیز سازگاری کامل را دارد.

 

  

با کلیک بر روی لینک دانلود فوق شما به صفحه افزونه راهنمایی می شوید وبرای دانلود افزونه می بایست هزینه آنرا پرداخت نمایید. اما با یک جست و جوی ساده در سایت های ایرانی و خارجی نسخه رایگان این افزونه را میتوانید دانلود کنید.