کسب و کار| کار اینترتی | کسب و کار اینترنتی | کار دانشجویی | استارت آپ | درآمد اینترنتی |

شما میتوانید در تابستان ۹۶ کسب و کاری با درآمد ماهیانه ایجاد کنید، این طرح به خصوص برای طراحان سایت، شرکت های طراحی سایت، شرکت هایی که هاست ارائه میکنند، افراد وردپرس کاری که علاقه مند هستند و مخصوصا کسانی که به کسب و کار اینترنتی علاقه دارند.

شما در این طرح میتوانید تمامی قالب های آنلاینر را در اختیار داشته باشید و با برند اختصاصی خود و بدون هیچ نشانی از آنلاینر به فروش قالب های وردپرس خود بپردازید.

در این کسب و کار تمامی آپدیت های قالب ها و پشتیبانی مشتریان شما توسط تیم آنلاینر انجام میشود، لازم به ذکر است که این قالبها فارسی سازی نبوده و تماما از بیس توسط تیم طراحی آنلاینر انجام شده است. این قالبها از نظر کاربر پسندی در بهترین حالت قرار دارند و همچنین از نظر مدیریت نیز بسیار حرفه ای و در عین حال آسان است (همراه با بسته های آموزشی). میتوان گفت قالبهای شرکت آنلاینر در مقایسه با رقبا از قیمت پایین تر و کیفیت بالاتر قالب و پشتیبانی را دارد.

شما میتوانید در کمتر از پنج دقیقه صاحب سایتی شبیه به سایت shop.onliner.ir با تمامی قالبهایش در یک هاست دو گیگ شوید و بدون هیچ نشانی از آنلاینر به فروش قالب ها بپردازید.

امکانات مهمی که در این طرح به شما داده میشود:

  • قالب شاپ آنلاینر با درگاه پرداخت خودتان برای شما نصب میشود
  • نمایندگی آنلاینر با تمامی قالبهایش به شما اعطا میشود
  • تمامی آپدیت ها و پشتیبانی قالب ها توسط برند شما عرضه میشود.(این کار را اعضای تیم آنلاینر انجام میدهند)
  • به شما هاست مخصوص وردپرس به صورت ریسلری (۱۰ گیگ) ارائه میشود
  • دریافت فیلم های آموزشی، مباحث فروش و تجربیات در انجمن گفتگوی نمایندگان
  • ۳۵۰ هزارتومان هدیه آنلاینر بعد از فروش ۲۰ قالب ( پکیج طلایی)

 

در اینجا به طرح دو سوال مهمی که حتما در ذهن شما ایجاد شده است میپردازیم.

سوال اول این است که تفاوت این نمایندگی اختصاصی با وبسایت های فروش قالب در اینترنت چیست؟

اول اینکه ما در این طرح دغدغه و نگرانی شما را ازجهت راه اندازی یک سایت فروش دیجیتال رفع میکنیم و در واقع ما برای شما سایتی شبیه فروشگاه آنلاینر با تمام قالبهایش و برند اختصاصی خودتان نصب میکنیم.(بدون هیچ نشانی از آنلاینر)

تمامی قالبهایی که برای فروش در اختیار شما قرار میگیرند دارای پشتیبانی و آپدیت رایگان تا مدت یکسال را خواهند داشت. مشتریان شما میتوانند با افزونه قرار داده شده در قالبها فقط با یک کلیک آپدیت قالب را دریافت کنند. در نتیجه شما از پشتیبانی و آپدیت قالبها راحت میشوید. و در آخر لازم به ذکر است که این قالبها کاملا اختصاصی توسط تیم طراحی آنلاینر طراحی و کد نویسی شده است که دارای سیستم کد گذاری و لایسنس هستند که امکان کپی برداری نیز نیاشد و هیچ قالب مشابهی با این امکانات و قیمت را نمیتوانید در اینترنت پیدا کنید. مزیت دیگری که در این طرح وجود دارد این است که ما شما را در بحث فروش قالب نیز یاری میکنیم و برای شما تالارگفتمان و بخش های ویژه ای آماده کرده ایم تا بستر کاری با کیفیت بالا را برای شما ایجاد کنیم.

چرا این پکیج نسبت به سایر سایت ها متفاوت است؟

شما در نمایندگی آنلاینر تنها قالب ها را به فروش می رسانید و نظارت میکنید، و در رابطه با هیچ مسئله دیگری دغدغه ای نخواهید داشت. چون آپدیت ها به صورت اتوماتیک در وب سایت شما قرار خواهند گرفت. و تمامی قالب ها بسته نصبی آسان دارند که مشتریان به راحتی میتوانند سایت خود را راه اندازی نمایند. پشتیبانی فنی تماما به عهده آنلاینر خواهد بود.

توضیحات کامل، جزئیات و خرید آنلاین در بخش اختصاصی نمایندگان :