ساخت گالری تصاویر وردپرس و سازگار با ووکامرس

تصاویر جزو بهترین راههای جذب بازدید کننده سایت می باشد. تاثیراتی که یک تصویر نسبت به متن بر مخاطب می گذارد خیلی بیشتر است. حتی اگر متنی زیبا و روان نوشته باشید بازهم قدرت تصویر بیشتر است. همچنین هر سایت وردپرسی نیاز به یک افزونه ساخت گالری تصاویر وردپرس دارد که در آن مجموعه ای از عکس ها را در کنارهم بگذارد. ما (تیم استورینا) امروز تصمیم گرفتیم تا یکی از بهترین افزونه های ساخت گالری تصاویر برای وردپرس بخصوص برای ووکامرس را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید…

اگر شما هم قصد دارید یک گالری تصاویر وردپرس برای محصولات ووکامرس ایجاد کنید و آنها را به پست های وبلاگ یا صفحات خود اضافه کنید .این آموزش بیشترین کمک را به شما خواهد کرد.

چرا برای ووکامرس گالری محصولات ایجاد کنیم؟

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

ووکامرس محبوب ترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس می باشد. که به شما این امکان را می دهد تا یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید. اکثر قالب های موجود در مخزن وردپرس با سیستم فروشگاهی ووکامرس سازگار می باشند.

بیشتر قالب های وردپرس سازگار با افزونه فروشگاهی ووکامرس هستند.و شما میتوانید با نمایش محصولات خود در پست های وبلاگ و پست های محبوب خود فروش خود را افزایش دهید.

افزونه ساخت گالری تصاویر وردپرس Envira

قدم اول:

اول افزونه ساخت گالری تصاویر Envira Gallery را از مخزن وردپرس دانلود می کنیم. پس از نصب و فعال سازی افزونه برای ورود به کلید مجوز خود ، باید به صفحه Envira Gallery بروید .پس از ساخت حساب کاربری شما می توانید.این اطلاعات را در حساب خود در وب سایت Envira Gallery دریافت کنید .

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

وارد کردن کلید مجوز

قدم دوم:

پس از تایید شدن کلید مجوز، می توانید به Envira Gallery بروید. حال شما باید افزونه Featured Content را که در صفحه افزونه Envira قرار دارد را نصب کنید. این افزونه به شما اجازه می دهد که محصولات ووکامرس خود را در گالری های Envira نمایش بدهید.

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

صفحه پیشخوان افزونه Envira

قدم سوم:

پس از فعال سازی افزونه ، باید به گالری Envira بروید.و یک صفحه جدید برای گالری محصولتون ایجاد  می کنید.

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

ساخت گالری

قدم چهارم:

ابتدا یک عنوان برای گالری تصاویر انتخاب می کنید. سپس باید بر روی زبانه گالری خارجی کلیک کنید.و محتوای ویژه را انتخاب کنید.

در این بخش به پایین برگه «تصاویر» رفته و در قسمت انتخاب نوع پست شما باید محصول را انتخاب کنید.که نوع پست سفارشی برای محصولات ووکامرس می باشد.

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

انتخاب عنوان برای گالری تصاویر

قدم پنجم:

در صورتی که شما دارای محصولات زیادی هستید.ممکن است که بخواهید چند گالری بسازید. شما می توانید.لیست گالری ها را با انتخاب اصطلاحات طبقه بندی برای برچسب ها یا دسته های خاص محصول محدود کنید .

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

انتخاب اصطلاحات طبقه بندی برای برچسب ها

 

شما هر دفعه که یک گالری محصول جدید ایجاد می کنید. این روال را با برچسب ها و دسته های مختلف محصول تکرار کنید. نوع پست محصول در همه گالری های محصولات ووکامرس می باشد

شما می توانید یک رابطه اصطلاح طبقه بندی را برای انتخاب و نمایش محصولات خاص در گالری های خود انتخاب کنید .

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

قدم ششم:

وقتی تمام این کارها را انجام دادید می توانید گالری محصول خود را منتشر کنید. حال این گالری در دسترس شماست و در هرنقطه از سایت وردپرسی می توانید آن را اضافه کنید.

حال برای اضافه کردن گالری فقط کافیست به یکی از نوشته ها مراجعه کرده.و بر روی گزینه Add Gallery که در بالای ویرایشگر شما قرار دارد کلیک کنید تا گالری باز شود .

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

اضافه کردن گالری به نوشته

حال فقط کافیست یکی از گالری هایی که قبلا ساخته اید را انتخاب کنید.و با کلیک بر روی آن گالری را به نوشته خود اضافه کنید.

 

گالری تصاویر وردپرس | افزونه ساخت گالری تصاویر

گالری تصاویر ساخته شده

حال فقط کافیست که بر روی کلید ذخیره و منتشر کلیک کنید. و اگر به سایتتون یک سر بزنید می بینید.که گالری به نوشته شما اضافه شده است.

 

پیشنهاد ویژه استورینا 

بیشتر بخوانید: پرفروش ترین قالب ایرانی وردپرس | قالب پرسون