پلاگین امنیتی وردپرس چیست؟

با استفاده از یک پلاگین امنیتی وردپرس میتوانید.سایت خود را از حمله هکرها و برنامه های مخرب در امان نگه دارید. در این مقاله تیم تخصصی استورینا تصمیم.گرفته تا 6 مورد.از بهترین پلاگین ها برای افزایش امنیت وردپرس را برای شمایی که می خواهید.از سایت های وردپرسی خودتون محافظت کنید به شما معرفی کند.پس با ما همراه باشید.

چرا از پلاگین امنیتی وردپرس استفاده کنیم؟

تا کنون حدود 18.5 میلیون وب سایت آلوده به بدافزار شناسایی شده است.بهتر است بدانید یک وب سایت متوسط ​​به طور روزانه 44 بار مورد حمله ویروس ها  قرار می گیرد.که این ویروس های به هیچ سایتی رحم نمیکنند.حالا چه وردپرسی باشه و چه غیر وردپرسی پس هر سایتی نیاز به محافظت دارد.

بهتر است به این موضوع توجه زیادی داشته باشید.که نقص امنیتی در وب سایت شما می تواند.آسیب جدی و جبران ناپذیری به کسب و کار شما ایجاد کند.

هکرها می توانند اطلاعات شما یا داده ها و.اطلاعات متعلق به کاربران و مشتریان شما را سرقت کنند.

ممکن است.شما تمام داده های وبسایتتوندسترسی به وب سایت خود را از دست بدهید. هکرها از داده ها و اطلاعات شما بعنوان گروگان استفاده می کنند. حتی امکان دارد وبسایت شما خراب یا نابود شود. که می تواند رتبه بندی SEO شما و اعتبار نام تجاری شما را را تحت تاثیر قرار دهد.

 

پلاگین امنیتی وردپرس | افزایش امنیت وردپرس

جلوگیری از هک شدن و افزایش امنیت وردپرس

تمیز کردن و بازگردانی سایت هک شده به حالت اولیه برای کاربران غیر فنی بسیار مشکل است.

اما با پلاگین امنیتی میتوانید از تمام این موارد بالا جلوگیری کنید. و سایت خود را در هر زمان اسکن کنید تا از امنیت سایتتون مطمعاً شوید. برای جلوگیری از هک شدن و افزایش امنیت وردپرس سایتتون، شما باید از بهترین شیوه های امنیتی برای محافظت از وب سایت خود استفاده کنید.

یکی از مهمترین مراحل در ایمن سازی سایت وردپرس استفاده از یک پلاگین امنیتی وردپرس است. این پلاگین ها به افزایش امنیت وردپرس با مسدود کردن مسیرهای حمله هکرها و ویروس ها کمک می کنند.

فقط از یک افزونه امنیتی برای امنیت وردپرس استفاده کنید چرا که استفاده از چند افزونه امنیتی باعث ایجاد مشکلات دیگر می شود.

بهترین پلاگین ها برای افزایش امنیت وردپرس عبارتند از:

 1. Sucuri
 2. Wordfence
 3. iThemes Security
 4. All in One WordPress Security
 5. Anti-Malware Security
 6. BulletProof Security

1: افزونه Sucuri

پلاگین امنیتی وردپرس | افزایش امنیت وردپرس

افزونه بسیار قدرتمند Sucuri

Sucuri بعنوان یک رهبر در بین پلاگین های افزایش امنیت وردپرس می باشد. یکی از بهترین پلاگین های امنیتی ورردپرس موجود در بازار می باشد. یکی از مزیت های این پلاگین رایگان بودن آن است. وجود این پلاگین به شما کمک می کند امنیت وردپرس را زیاد کنید و وب سایت خود را برای تهدیدات مشترک اسکن کنید.

اما ارزش واقعی این پلاگین زمانی معلوم می شود که شما برنامه های پولی این پلاگین را خریداری کنید. که در این شرایط با بهترین حفاظت فایروال وردپرس همراه است. فایروال به صورت قدرتمند در برابر ویروس ها می ایستد و از ورود هکرها به سیستم وردپرس شما جلوگیری می کند.

فایروال وب سایت Sucuri حتی قبل از رسیدن به سرور شما، ترافیک بد و مخرب را فیلتر می کند. Sucuri همچنین محتوای ایستا را از سرورهای CDN خود اسکن می کند.

بجز امنیت، دیوار آتش DNS سطح خود را با CDN به شما می دهد افزایش عملکرد فوق العاده ای و سرعت وب سایت شما را افزایش می دهد.

مهمتر از همه، این شرکت به شما پیشنهاد می کند که در صورت ویروسی شدن، سایت شما به وسیله برنامه های مخرب سایت وردپرسی شما را بدون هیچ هزینه اضافی مورد اسکن قرار داده و تمامی برنامه ئهای مخرب را پاک می کند.

 

2: افزونه Wordfence

پلاگین امنیتی وردپرس | افزایش امنیت وردپرس

افزونه wordfence

Wordfence یک پلاگین امنیتی محبوب وردپرس است. این شرکت یک نسخه رایگان پلاگین امنیتی خود را ارائه می دهند که همراه با یک اسکنر قدرتمند و ویژگی های ارزیابی تهدید است.

این پلاگین به طور خودکار وب سایت شما را برای تهدیدات رایج اسکن می کند، شما میتوانید هر زمان که خواستید اسکن را انجام دهید. این پلاگین در صورتی که علائمی دریافت کند که باعث نقض امنیت با دستورالعملهای مربوط به آنها حل شود هشدار می دهد.

Wordfence همچنین دارای یک فایروال داخلی وردپرس است. با این حال، این فایروال فقط قبل از بارگذاری وردپرس روی سرور شما اجرا می شود.

 

3: افزونه iThemes Security

پلاگین امنیتی وردپرس | افزایش امنیت وردپرس

افزونه iThemes security pro

iThemes Security یک پلاگین برای افزایش امنیت وردپرس از شرکت سازنده پلاگین محبوب BackupBuddy می باشد. iThemes Security مانند تمام محصولات دیگر این شرکت یک رابط کاربری خوب و متناسب با تنوع گزینه ها را دارد.

این افزونه با خصوصیات زیر همراه می باشد:

 • فایل های یکپارچه
 • امنیت بسیار بالا
 • ناکام کردن ورود هکرها
 • اجرای رمز عبور قدرتمند
 • تشخیص صفحه 404
 • و…

iThemes Security شامل هیچگونه فایروالی می باشد. ولی شامل یک اسکنر قدرتمند Sucuri’s Sitecheck می باشد.

 

پیشنهاد ویژه استورینا 

 

4: افزونه کامل All In One WP Security

پلاگین امنیتی وردپرس | افزایش امنیت وردپرس

افزونه حفاظتی All in one WordPress security

All In One WP Security یک افزونه کامل و قدرتمند به جهت افزایش امنیت وردپرس و حسابرسی و نظارت بر وردپرس و دارای فایروال می باشد و به شما این امکان را می دهد که به راحتی بهترین شیوه های امنیتی وردپرس را در وب سایت خود اعمال کنید. این پلاگین دارای ویژگی های متعددی می باشد.

این ویژگی ها عبارتند از:

 • قفل ورود به سیستم برای جلوگیری از حملات بدافزار ها و جاسوس ها
 • فیلتر کردن IP
 • نظارت یکپارچگی فایل
 • نظارت بر حساب کاربر
 • اسکن برای الگوهای مشکوک تزریق پایگاه داده و غیره

این پلاگین همچنین دارای یک فایروال سطح پایه وب سایت است که می تواند برخی از الگوهای رایج را تشخیص دهد و آنها را برای شما مسدود کند. با این حال All In One WP Security بسیار کارآمد نیست و اغلب باید IP های مشکوک را به صورت دستی به لیست سیاه اضافه کنید.

 

5: افزونه Anti-Malware Security

پلاگین امنیتی وردپرس | افزایش امنیت وردپرس

افزونه امنیتی وردپرس Anti-Malware Security

Anti-Malware Security یکی دیگر از پلاگین ها برای افزایش امنیت وردپرس می باشد. این پلاگین با تعاریف فعالانه حفظ می شود که به آن رایج ترین تهدیدات را می دهد.

این اسکنر مخرب به شما امکان می دهد به راحتی همه فایل ها و پوشه ها را در سایت وردپرسی خود برای کد مخرب، backdoors، نرم افزارهای مخرب و سایر الگوهای شناخته شده حملات مخرب اسکن کنید.

شما برای استفاده از این پلاگین نیازمند ایجاد یک حساب کاربری رایگان در وبسایت این پلاگین هستید. این پلاگین همچنین به وبسایت توسعه دهندگان متصل می شود تا تعاریف به روز شده را جستجو کند.

این افزونه اکثر تست های لازم را انجام می دهد. ممکن است با نتایج مثبت نادرست روبه رو شود. و بررسی کردن هر یک از فایلها جهت صحت آنها ممکن است کاری سخت و دشوار باشد.

 

6: افزونه BulletProof Security

پلاگین امنیتی وردپرس | افزایش امنیت وردپرس

افزونه امنیتی وردپرس

شاید BulletProof Security زیباترین پلاگین امنیتی وردپرس در بازار نباشد، اما همچنان با توجه به برخی از ویژگی های بسیار خوبی که دارد خیلی مفید می باشد. این افزونه با مراحل نصب جادویی و راحت به شما کمک می کند تا پلاگین را به راحتی تنظیم نمایید.

در پنل تنظیمات این افزونه لینک هایی وجود دارد که به شما در ردک و نحوه عملکرد اسکن و تنظیمات امنیتی کمک میکند.

این افزونه با یک اسکنر مخرب به شما این امکان را می دهد که به صورت یکپارچه تمامی فایل ها و پوشه های وردپرس را مورد بررسی قرار دهید.

به طور کلی همه موارد زیر از نقاط قوت این افزونه محسوب می شوند:

 • برای امنیت سخت
 • حفاظت از ورودها
 • خروج از جلسه
 • گزارش امنیتی
 • پشتیبان گیری از پایگاه داده

همچنین می توانید.اعلان های ایمیل را با هشدارهای مربوط تنظیم کنید.و هشدارها را هنگامیکه کاربر خارج می شود، دریافت کنید.