5 راه درآمد زایی در وردپرس , کسب و کار اینترنتی , درآمدزایی از وردپرس , برنامه نویسی

۵ راه درآمد زایی در وردپرس

۵ راه درآمد زایی در وردپرس ، شما هم از وقتی با وردپرس آشنا شدید یقینا از خودتان پرسیدید که چگونه و از چه راه هایی می شود از وردپرس درآمد زایی کرد امروز و در این مقاله ۵ روش از روش های درآمد زایی از وردپرس را به محضرتان میرسانیم.

۱-برنامه نویسی

بسیاری از شما عزیزان که پیگیر مسائل وردپرسی هستید برنامه نویسی بلدید و میتوانید از این طریق سایت بسیازید و سایت ها را راه اندازی کنید پس دست به کار شوید و با این راه شروع به درامد زایی کنید شرکت های زیادی هستند که دنبال یک برنامه نویس  خوب می گردند به خود اعتماد کرده و در این شرکت ها مصاحبه دهید و استخدام شوید.

۲-طراحی سایت

اگر شما هم با فتوشاپ آشنایی دارید و ایده های جالبی برای سایت میزنید میتوانید در شرکت های طراحی سایت ایده های سایتی خود را ارائه دهید و درصدتان از آن ایده و گرافیک را بگیرید افراد زیادی از این روش به درآمد زایی میرسند ، اگر گرافیست هستید دست به کار شوید.

۳-بازاریابی وردپرس

اگر شما در زمنیه  بازاریابی و جذب کاربر و فروش سررشته دارید و باور دارید میتوانید از پس این کار بر بیایید بهتر است این کار را ساده نگیرید زیرا هر سایتی نیاز به یک بازاریاب دارد که بتواند سرپا باشد شما هم رزومه خود را به شرکتها ارائه کنید تا استخدام شوید

۴-سئوی وردپرس

یک امر مهم و بسیار قابل تامل هم این سئو هست که شما با سئو آشنایی داشته باشید زیرا دیده شدن سایت شما و کسب و کارتان به وسیله این امر محقق میشود حال اگر سایت ندارید ولی با سئو آشنایی دارید و اگر کارتان را هم بدرستی بلدید مطمئن باشید شما را روی هوا خواند زد.

۵-ساخت سایت

اگر در موارد بالا جذابیت و در خودتان کارامدی را می بینید پس چرا خودتان سایت خود را نزنید با ، اگر توان مدیریت و کارآفرینی را دارید دست به کار شوید و کسب و کارتان را رونق دهید.